تولید سلفون bopp بسته بندی نان نیمه آماده پیتزا در مشهد

  1. Homepage
  2. سلفون
  3. نمایش مطلب
تولید سلفون bopp بسته بندی نان نیمه آماده پیتزا در مشهد

سریشا تولید کننده انواع سلفون های بسته بندی در مشهد

سلفون چیست؟

 سلفون نام مستعار فیلم های شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن بر پایه پلی پروپیلن (PP) می باشد . در تولید آن مواد مذاب پس از عبور از آب سرد به صورت فیلم تشکیل می شوند . این فیلم های شیشه ای دارای خاصیتی مستحکم و شکننده می باشند که بسیاری از افراد این محصول را با خانواده BOPP ها اشتباه می گیرند . باتوجه به شفافیت بالا و شکننده بودن می توان در صنایع غذایی از این جنس استفاده نمود . امروزه تولید و فروش سلفون مورد استفاده فروشندگان خرد مانند : عطاری ها ، تولیدکنندگان ادویه جات ، بسته بندی های اسباب بازی و … می باشد .

اگر بخواهیم نیم نگاهی به مصرف کیسه های مورد استفاده از صنایع بسته بندی بیانداریم می توانیم محصولات بسیار زیادی را در این حوزه نام ببریم . برای مثال BOPP ، OPP ، CPP و … .
 

سلفون در واقع نوع Blowm یا همان تولید شده بوسیله هوا می باشد . یکی از دلایلی که امروزه بسیاری از شرکت های توزیع نیازمند این محصول می باشد ، بحث صرفه اقتصادی آن در مقابل سایر محصولات بسته می باشد . از سویی برخلاف سایر اجناس دیگر مانند BOPP ، سبک تولید سلفون یا همان Blowm Selophane به گونه ای می باشد که امکان تولید محصول به صورت خرد نیز در ان وجود دارد . این امر سبب شده است که بتوان در صنایعی که مصرف پایینی دارند از سلفون به عنوان ، محافظ های محصولات خود استفاده نمایند .
تولید و فروش سلفون همچنین به منظور دارا بودن پایداری بسیار بالا در برابر حرارت می باشد . برخی از صنایع نیازمند کیسه هایی هستند که دمای بسیار بالایی را تحمل کند . برای مثال وقتی یک کیسه نایلونی در مقابل نور شدید آفتاب قرار بگیرد امکان جمع شدن آن وجود دارد چرا که دارای نقطه ذوب پایین تری نسبت به خانواد پلی پروپیلن ها می باشد . این محصول با دارا بودن درجه حرارت بسیار بالا و قابلیت شیرینگ شدن در این حرارت ها می توانند مورد استفاده صنایعی که نیازمند کیسه هایی با نقطه ذوب بالا باشد قرار گیرد .

سلفون بسته بندی بندی نان نیمه آماده پیتزا

 

تفاوت سلفون bopp با سلفون opp در چیست؟

اگر به نام این دو نوع سلفون دقت کنید متوجه میشوید  که در یکی از آن ها تنها یک حرف b اضافه شده که مخفف biaxally هستش .

opp به معنای orient polypropylene هستش که دارای یک ورقه نازک پلاستیکی است . اما bopp مخفف biaxally orient polyproplene هستش که یک فیلم واضح تر و قوی تر که در بسیاری از بسته بندی ها مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد از ضخامت و وضوح نوری مداوم برخوردار بوده و از محافظت بهتری برخوردار است .

این سلفون ها نه تنها قابل استفاده برای بسته بندی تمام مواد غذایی است بلکه برای هر محصولی قابل استفاده است و می توان گفت که بیش از 90 درصد از بسته بندی های که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید از سلفون opp، bopp و یا cpp استفاده می شود .

بسته بندی های نایلونی و نایلکسی یا سلفونی های نازک نیز بسیار مورد استفاده صنعت بسته بندی مواد غذایی است .

کاربردهای سلفون bopp

بیشترین و عمده کاربرد سلفون های bopp در صنعت غذایی و برای بسته بندی مواد غذایی است. اما علاوه بر آن برای بسته بندی هر محصول دیگری قابل استفاده است. به جرات میتوان گفت بیش از 90 درصد بسته بندی های مواد غذایی که در فروشگاههای موادغذایی و سوپرمارکت ها مشاهده می کنید از جنس سلفونbopp ، opp و cpp است. به طور کلی بسته بندی هایی که قرار است با این سلفون انجام شود را بصورت رولی یا بسته بندی خالی تحویل مشتری می دهند. که اگر به صورت رولی مشتری تحویل بگیرید با کمک یک دستگاه دوخت ساده به آسانی میتواند کار بسته بندی بندی محصول خود را انجام دهد.

چاپ بر روی سلفون bopp

به طور کلی سلفون bopp و opp از قابلیت چاپ پذیری بالایی برخوردار هستند. ما در شرکت سریشا با به کارگیری بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید این سلفونها محصولی را تولید کردیم که بهترین کیفیت چاپ را دارا خواهد بود از همین رو کیفیت چاپ را، بخاطر استفاده از ماده اولیه مرغوب و بکارگیری دستگاههای چاپ با قدرت چاپ فول اچ دی تا 8رنگ تضمین خواهیم کرد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاه خود را بنویسید