تولید نایلکس شیری در مشهد

  1. Homepage
  2. نایلکس
  3. نمایش مطلب
تولید نایلکس شیری در مشهد

سریشا تولید و صادر کننده انواع نایلون و نایلکس های شیری

نایلکس شیری

نایلکس در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که میتوان به نایلکس حمل مواد غذایی و میوه ، نایلکس کیسه فریزر ، سفره های یکبار مصرف ، دستکش های یکبار مصرف ، کیسه زباله و موارد دیگر اشاره نمود . این نایلون جزء پرمصرف ترین پلاستیک های دسته دار در فروشگاههای مواد غذایی، تره بار و… می باشد. مشتری هایی که خواستار خرید این نوع نایلون هستند در واقع تمایل دارند محصولی که داخل نایلون قرار میدهند دیده نشود. حتی برخی از آنها از نایلون دسته دار مشکی استفاده می کند که میتوان به جای رنگ مشکی از رنگ شیری این نوع نایلونها استفاده کرد. 

پلاستیک و سلفون سریشا قادر به تولید عمده نایلکس شیری دسته رکابی در انواع ابعاد و سایزبندی ها است . کیفیت تولیدی این دسته از محصولات به سه دسته درجه 1 و 2 و 3 تقسیم می شود.

نایلکس شیری مواد درجه یک زعفران بدیعی

چاپ نایلکس شیری

برخی از انواع نایلکس از قابلیت چاپ بر روی خود برخوردار هستند و میتوان بر روی آنها نشان و همچنین تبلیغات فروشگاه را درج نمود . انواع نایلکس و نایلون را میتوانید از شرکت سریشا که یکی از شرکت های مطرح در زمینه فروش انواع نایلون و نایلکس میباشد ، خریداری کنید . در واقع چاپ آرم و لوگوی فروشگاه بر روی نایلون میتواند به عنوان یک بنر تبلیغاتی متحرک عمل کرده و تا زمانی که پلاستیک کیفیت داشته و از آن استفاده شود میتواند فروشگاه و محصول شما را تبلیغ کند .

نحوه دوخت نایلون و محصولات پلاستیک

یکی از عواملی که بر قیمت نایلکس تاثیر گذار است دوخت نایلون است . دوخت پلاستیک به وسیله دستگاه انجام میشود و خود دوخت زدن تاثییری در قیمت محصول نهایی ندارد ، چیزی که باعث افزایش قیمت در مرحله دوخت میشود نوع دوخت و سرعت دوخت است . بیشترین نوع دوخت های بازار به صورت های ته دوخت ، بغل دوخت ، دو دوخت و دوخت مثلثی است . معمولا دوخت های بغل دوخت و مثلثی قیمت بیشتری نسبت به دوخت های دیگر دارند ، زیرا که هم قیمت دستگاه دوخت بیشتر است و هم سرعت دوخت پایین تر است .

نایلکس سریشا

قیمت نایلکس شیری

قیمت کیسه پلاستیکی چاپدار / قیمت نایلکس دسته دار / قیمت نایلون شیری / قیمت چاپ روی کیسه پلاستیکی / قیمت چاپ روی نایلون / قیمت نایلکس شیری / قیمت نایلون شیری / قیمت نایلکس رنگی/ قیمت فروش عمده نایلکس شیری

اساتفاده از نایلکس شیری در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، بوتیک ها و … به صرفه و ارزان می باشد. فروش عمده آن که در سایزهای مختلف تولید شده از طریق شرکت ها، نمایندگی ها و مراکز پخش انجام می شود و و با توجه به نوع و ترکیب مواد پتروشیمی و گرانول قیمت گذاری می شود. برای آگاهی از قیمت نایلکس شیری یا سایر انواع پلاستیکهای دسته دار با کارشناسان فروش ما در شرکت سریشا در ارتباط باشید تا از قیمت نایلکس امروز اطلاع گردیده و لیست قیمت محصولات را برای شما ارسال کنند و در صورت نیاز به چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان و فروشگاهی راهنمایی های لازم را انجام دهند.

ظاهر نایلکس ها

نایلکس ها را می توان از لحاظ ظاهر اصلی به سه دسته نایلکس های شفاف و نایلکس های رنگی و یا نیمه شفاف و نیمه رنگی تقسیم کرد .

نایلکس شفاف

مواد اولیه تولید نایلکس خود به صورت کریستال های شفاف و بی رنگ است و این خاصیت باعث میشود تا محصول نهایی به خودی خود شفاف باشد . 

نایلکس های رنگی

برای اینکه بتوانیم یک نایلکس رنگی داشته باشیم ، تولید کنندگان از افزودنی هایی استفاده میکنند که انواع مختلفی دارد ، ولی رایج ترین نوع این افزودنی ها و ایجاد تغییر رنگ نایلون استفاده از مستربچ ها است . این افزودنی که در گرید های مختلف قابل استفاده است با درصد بین 1 الی 10 درصد در مواد اولیه باعث تغییر رنگ محصول نهایی می شود . بارزترین نوع نایلکس های رنگی نایلکس های شیری است که در آن از مستربچ شیری استفاده شده است .

نایلون های نصف رنگی نصف شفاف

برای به دست آوردن همچنین محصولی کافی است که دستگاه تولید کننده قابلیت تولید همچنین محصولی را داشته باشد تا بتوانیم همچنین نایلونی را به دست بیاوریم که یک طرف محصول شفاف و یک طرف دیگر رنگی باشد . بیشترین نوع از این محصولات را در بازار لوازم یدکی می توان مشاهده کرد .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.8]

دیدگاه خود را بنویسید