Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلکس شیری زعفران بدیعی

سریشا تولید و صادر کننده انواع نایلون و نایلکس های شیری

تولید نایلکس

نایلکس در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که میتوان به نایلکس حمل مواد غذایی و میوه ، نایلکس کیسه فریزر ، سفره های یکبار مصرف ، دستکش های یکبار مصرف ، کیسه زباله و موارد دیگر اشاره نمود .

برخی از انواع نایلکس از قابلیت چاپ بر روی خود برخوردار هستند و میتوان بر روی آنها نشان و همچنین تبلیغات فروشگاه را درج نمود . انواع نایلکس و نایلون را میتوانید از شرکت سریشا که یکی از شرکت های مطرح در زمینه فروش انواع نایلون و نایلکس میباشد ، خریداری کنید .

نایلکس شیری مواد درجه یک زعفران بدیعی

نحوه دوخت نایلون و محصولات پلاستیک

یکی از عواملی که بر قیمت نایلکس تاثیر گذار است دوخت نایلون است . دوخت پلاستیک به وسیله دستگاه انجام میشود و خود دوخت زدن تاثییری در قیمت محصول نهایی ندارد ، چیزی که باعث افزایش قیمت در مرحله دوخت میشود نوع دوخت و سرعت دوخت است . بیشترین نوع دوخت های بازار به صورت های ته دوخت ، بغل دوخت ، دو دوخت و دوخت مثلثی است . معمولا دوخت های بغل دوخت و مثلثی قیمت بیشتری نسبت به دوخت های دیگر دارند ، زیرا که هم قیمت دستگاه دوخت بیشتر است و هم سرعت دوخت پایین تر است .

 

ظاهر نایلکس ها

نایلکس ها را می توان از لحاظ ظاهر اصلی به سه صورت نایلکس های شفاف و نایلکس های رنگی و یا نیمه شفاف و نیمه رنگی تقسیم کرد .

 

نایلکس شفاف

مواد اولیه تولید نایلکس خود به صورت کریستال های شفاف و بی رنگ است و این خاصیت باعث میشود تا محصول نهایی به خودی خود شفاف باشد . 

 

نایلکس های رنگی

برای اینکه بتوانیم یک نایلکس رنگی داشته باشیم ، تولید کنندگان از افزودنی هایی استفاده میکنند که انواع مختلفی دارد ، ولی رایج ترین نوع این افزودنی ها و ایجاد تغییر رنگ نایلون استفاده از مستربچ ها است . این افزودنی که در گرید های مختلف قابل استفاده است با درصد بین 1 الی 10 درصد در مواد اولیه باعث تغییر رنگ محصول نهایی می شود . بارزترین نوع نایلکس های رنگی نایلکس های شیری است که در آن از مستربچ شیری استفاده شده است .

 

نایلون های نصف رنگی نصف شفاف

برای به دست آوردن همچنین محصولی کافی است که دستگاه تولید کننده قابلیت تولید همچنین محصولی را داشته باشد تا بتوانیم همچنین نایلونی را به دست بیاوریم که یک طرف محصول شفاف و یک طرف دیگر رنگی باشد . بیشترین نوع از این محصولات را در بازار لوازم یدکی می توان مشاهده کرد .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 4.7]

Post Author: معصومه منتظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *