سفره یکبار مصرف

 1. Homepage
 2. سفره یکبار مصرف
سفره یکبار مصرف

سریشا تولید کننده و چاپ روی انواع سفره های یکبار مصرف نایلونی ساده و مجلل و طاقه سفره یکبار مصرف

به دنبال سفره یکبار مصرف ارزان قیمت هستید؟ برای مشاوره و دریافت قیمت سفره یکبار مصرف با ما تماس بگیرید.

امروزه یکی از مشکلات مشتریان برای استفاده از سفره یکبار مصرف در میهمانی ها و مجالس ظاهر بد و ساده آن است ، اما سفره یکبار مصرف مجلسی به علت طرح جذاب و شباهت بسیار زیاد به سفره های عادی ، بسیار مناسب برای میهمانی ها و مجالس است . سفره یکبار مصرف مجلسی در انواع طرح ها و رنگبندی ها قابل سفارش است ، که مزیت دیگر آن نسبت به سفره های عادی امکان استفاده از طرح های جذاب و متفاوت در مجالس مختلف است . به طور مثال برای مجالس ختم می توانید از سفره یکبار مصرف تیره رنگ استفاده کنید و یا برای مجالس جشن تولد از طرح های شاد و یا سفارشی ، سفارش دهید و خریداری کنید .

انواع سفره های یکبار مصرف تولید شده ی سریشا

 • سفره یکبار مصرف نایلونی
 • سفره یکبار مصرف مجلل
 • سفره یکبار مصرف شیشه ای
 • سفره یکبار مصرف سفید ساده
 • طاقه سفره یکبار مصرف

مزیت های سفره پلاستیکی یکبار مصرف

 • استفاده راحت و قابلیت جمع کردن در سریع ترین زمان ممکنه
 • نیازی به تمیز کردن آن وجود ندارد
 • قیمت پایین
 • دارای طرح های متفاوت برای مراسم های متفاوت

بسته بندی سفره یکبار مصرف مجلسی

سفره های یکبار مصرف بعد از تولید و چاپ در دستگاه رول کن ، رول می شود ، رول روی بوبین ( مقوا ) پیچیده می شود و مشخصات محصول روی آن درج می شود ، و برای محکم کاری بیشتر دو سر رول پیچیده شده چسب زده می شود تا سفره یکبار مصرف مجلسی در بهترین حالت بسته بندی قرار گیرد .

ضخامت سفره مجلسی

سفره مجلسی دارای طرح های مختلفی مانند طلاکوب ، گلدار ، طرح های هندسی و … است ، این سفره همانطور که از نامش مشخص است بیشتر برای مجالس رسمی استفاده می شود از همین رو برای ظاهر زیبا تر ضخامت بیشتری برای آن در نظر گرفته می شود ، توصیه می شود از سفره یکبار مصرف مجلل بیشتر در مراسم خاص استفاده کنید .

آیا سفره یکبار مصرف مجلسی پرفراژ دارد ؟

در بیشتر موارد برای این نوع از سفره ها پرفراژ استفاده نمی کنند زیرا برای هر میهمانی ابعاد مختلفی از این سفره نیاز است که با داشتن پرفراژ در وسط سفره باعث زشت شدن آن می شود ، اما با درخواست مشتری در رابطه با تولید پرفراژ هیچ محدودیتی وجود ندارد . می توان این سفره را با چاقو یا قیچی برید و دیگر هیچ نگرانی هم در رابطه با عبور مایع جات از مکان پرفراژ نداشته باشید .

اهمیت کیفیت چاپ سفره یکبار مصرف مجلل

اصلی ترین مورده در سفره های مجلسی کیفیت چاپ و ظاهر زیبا آن است ، زیرا اگر چاپ باکیفیت نباشد نمی توان اصلا نام آن را سفره مجلسی گذاشت . شرکت پلاستیک و سلفون سریشا کیفیت چاپ و کیفیت تولید را تضمین می کند . شرکت پلاستیک و سلفون سریشا اهمیت بالایی به کیفیت تولید می دهد ، و این سفره ها به صورتی تولید می شود که حتی یک قطره آب یا مواد غذایی از آن ها عبور نکند .

درجه کیفیت تولید

سفره های یکبار مصرف معمولی بیشتر از مواد درجه 2 ( کربنات ) ساخته می شود اما برای نمونه های مجلسی معمولا از مواد درجه یک استفاده می گردد . مواد اولیه تولیدی دارای درجات مختلفی از کیفیت است که با توجه به مواد اولیه آن قیمت ها متفاوت است ، می توانید از درجه 1 ، 2 یا 3 استفاده کنید . ( برای نمونه های مجلسی استفاده از مواد اولیه درجه 1 توصیه می شود )