Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
سلفون بسته بندی

این گونه پاکت ها و یا رول ها ( رول : در مواردی که بسته بندی با دستگاه های اتوماتیک انجام می گیرد ) می توانند بصورت کاملا شفاف ؛ کاملا رنگی ؛ ویا رنگی با پنجره شفاف تولید گردند.

از جمله مواردی که در مورد پاکت های بسته بندی انواع مواد غذایی باید مد نظر قرار گیرد ؛ شفافیت جنس و زنده بودن رنگ ها و طرح چاپ شده می باشد . شفافیت جنس باید به گونه ای باشد که بر روی محصول داخل آن اثر گذار نباشد . بهتر است جنس پاکت و یا رول مورد استفاده لمینیت opp با opp و یا Bopp با ps باشد .

حوزه انتخاب متریال در این خصوص بسیار وسیع می باشد به طوری که می توان به جرات اذعان نمود در هر سفارش آیتم های مخصوص خود را باید مورد توجه قرارد داد .

بهترین راه مشاوره و گفتگو با مشاوران متخصص شرکت سریشا است. فراموش نکنید که ۹۰ درصد فروش شما قبل از برند شدن شما را ، بسته بندی محصول شما تعیین میکند …

 آشنایی با بسته بندی انواع مواد غذایی

بسته بندی به محافظی اطلاق می شود که به کمک آن سلامت کالای بسته بندی شده پس از تولید تا مرحله مصرف حفظ می شود . بسته بندی افزون بر این حفاظت ، نقش دیگری نیز بر عهده دارد و آن شناساندن کالا به خریدار است . بسته بندی مانند پل ارتباطی میان خریدار و کالاست که به وسیله نمایش مناسب و جذاب کالا ، به آن شخصیت می دهد .
صنایع بسته بندی ، وظیفه بزرگی را در ماندگاری ، حفاظت ، نگهداری ، سهولت و دوام طی حمل و نقل و انتقال کلیه محصولات صنعتی و کشاورزی به عهده دارند .

در ضمن ، بسته بندی مناسب و شکیل در بازاریابی و جلب رضایت مشتری نقش بسزایی ایفا می کند که این موضوع هم در بازار داخلی و هم در امر صادرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در استاندارد بریتانیا واژه ی بسته بندی به عنوان هنر یا عملیات مورد استفاده در آماده سازی کالا برای حمل ، نگهداری و یا تحویل کالا به مشتری تعریف شده است .
بسته‌ بندی یک عملیات تجاری پیچیده ، پویا ، علمی ، هنری و بحث آفرین است که کارکرد های محافظت ، نگهداری ، حمل و نقل ، اطلاع رسانی و فروش را شامل می‌شود .
بسته‌ بندی به معنای تهیه ظرف محافظ یا سیستمی که سلامت کالای «مظروف» را در فاصله تولید تا مصرف حفظ کند و آن را از ضربات ، صدمات ، فساد ، لرزش ، فشار و ارتعاش ، مصون نگه دارد .

از سوی دیگر بسته‌بندی به مشابه یک فرهنگ بومی ، یا ملی و اقلیمی سیستمی است که از سویی موجبات ایجاد ارتباط بین تولید کننده و توزیع کننده را فراهم می ‌آورد و از سوی دیگر بین آن دو و مصرف کننده ارتباط منظم و قابل اطمینانی برقرار می ‌کند .

Post Author: Sereisha

3 Replies to “سلفون بسته بندی مواد غذایی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *