سلفون بسته بندی گل

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. سلفون
 4. نمایش مطلب
سلفون بسته بندی گل

پلاستیک و سلفون سریشا

تامین و تولید کننده انواع کیسه های بسته بندی و کیسه سلفون در مشهد

آنچه در مقاله پیش رو ارائه گردیده است:

 • مقدمه
 • انواع سلفون دور گل
 • ضخامت سلفون گل
 • شفافیت
 • چاپ
 • پاکت بسته بندی گل خشک
 • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره شرکت سریشا

 

هر فروشنده ی گل نیاز به یک پلاستیک یا سلفون برای بسته بندی گل دارد ، به دلیل این که گل یک گیاه تزیینی است باید از سلفون کاملا شفاف استفاده شود تا گل بسته بندی شده به خوبی خود را نشان دهد . در ادامه مطلب انواع پلاستیک برای بسته بندی گل با توجه به نیاز شما را نام خواهیم برد .

انواع سلفون دور گل

همانطور که می دانید گل ها دارای شکل ها و ابعاد مختلفی هستند که برای هر کدام می توان سلفون مخصوصی را طراحی کرد ، پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع پلاستیک ، قادر به تولید تمام نمونه های سلفون برای گل است و می تواند تمام نیاز های شما در این مورد را مرتفع کند .

ضخامت سلفون گل

ابعاد و ضخامت سلفون برای بسته بندی و پاکتی کردن گل با توجه به نیاز مشتری قابل سفارشی سازی است ، به طور مثال در بیشتر موارد برای گل های گران قیمت و مجلسی از سلفون ضخیم استفاده می شود .

نایلون بسته بندی گل

شفافیت

برای بسته بندی گل با پلاستیک شفاف یکی از مهم ترین موارد ، شفافیت بالای سلفون مورد استفاده است ، زیرا با شفافیت بالا تر گل بسته بندی شده جذابیت بیشتری خواهد داشت و تاثیر مستقیم روی فروش محصول میگذارد . سریشا به علت استفاده از کادری مجرب همراه با بروزترین ماشین آلات قادر به تولید سلفون با شفاف ترین حالت ممکن است .

سلفون بسته بندی گل

چاپ 

اگر به فکر ایجاد یک برند برای فروش گل به صورت وسیع هستید یکی از بهترین موارد برای بازدهی بیشتر استفاده از چاپ روی سلفون مورد استفاده است ، زیرا باعث شناخته شدن برند تولید شما می شود ، چاپ انواع محصولات پلاستیک نیز در سریشا با بالاترین کیفیت همراه با نازل ترین قیمت ها انجام می شود .

پاکت بسته بندی گل خشک

پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی قادر به تولید انواع محصولات پلاستیکی است . از همین رو می تواند انواع پاکت کوچک برای بسته بندی گل خشک را نیز تولید و عرضه کند .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.9]

دیدگاه خود را بنویسید