Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
سلفون سریشا

سلفون ترس

پلاستیک ترس به صورت فیلمی تولید می شود و به علت قابلیت لمینت پذیری برای بسته بندی مواد غذایی و مواد بهداشتی کاربرد زیادی دارد ، جنس فیلم سلفون ترس OOP و CPP و از همین رو قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی دارد.

چاپ سلفون ترس

دلیل اصلی استفاده از فیلم های ترسبافون قابلیت چاپپذیری بسیار بالا و خاصیت لمینت پذیری آن است ، از همین رو صنایع غذایی و بهداشتی بیشترین میزان مصرف از این ماده را دارند اما فقط به این دو رشته صنعتی خلاصه نمی شود.

اهمیت کیفیت چاپ سلفون ترس

به طور کلی سفارش دهندگان این نوع از پلاستیک بسته بندی توجه زیادی به ظاهر محصول بسته بندی شده دارند زیرا ظاهر محصول در فروش آن تاثیر مستقیم دارد از همین رو اگر چاپ به درستی انجام نشود و کیفیت آن بد باشد باعث فروش کم محصول می شود ، اما شرکت سریشا با کادری مجرب و با تجربه و ماشین آلات روز دنیا قادر به چاپ ترس با بالاترین کیفیت ممکن را دارند.

کاربرد سلفون ترسبافون

همانطور که پیشتر گفتیم از این پلاستیک در صنایع غذایی و بهداشتی بیشترین مصرف را دارد زیرا می توان این نوع محصولات باید بسته بندی شکیل و با کیفیتی داشته باشند.

قیمت پلاستیک ترس

شرکت سریشا با حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب تر از دیگر کارخانه ها آماده همکاری با تمام کارخانه جات مواد غذایی و بهداشتی است. ( تولید مستقیم از کارخانه )

برای اطلاع از قیمت محصول ترسبافون مورده نظر خودتان کافیست از قسمت تماس با ما ، تماس حاصل فرماید.

انواع سلفون ترس

سلفون صدفی : در صورت که رنگ پایه سلفون با رنگ سفید آمیخته شود به صدفی می گویند ، مانند : بسته بندی نمک

سلفون متالایز : به نمونه هایی که از یک طرف با پودر فلزاتی مانند آلمینویم پوشانده می شود ، متالایز می گویند ، مانند : بسته بندی چیپس ها

سلفون متالایز

Post Author: Sereisha

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *