سلفون رومیزی

  1. Homepage
  2. سلفون
  3. نمایش مطلب
سلفون رومیزی

برای خرید کاور شفاف رومیزی و قیمت سلفون رومیزی

با کارشناسان پلاستیک و سلفون سریشا تماس بگیرید.

سلفون ضخیم برای روی میز، از محصولات با کیفیت یک بار مصرف می باشد که کاربرد و ویژگی های بسیار زیادی دارد. سلفون رومیزی از ضخامت و جنس بسیار مناسب تشکیل شده اند و ضد گرما و حرارت هستند.

سلفون های ضخیم رو میزی مقاوم در برابر حرارت، خش و کشیده شدن می باشند. این سلفون های ضخیم پلاستیکی نصب بسیار آسان دارند و نسبت به استحکام و کارایی که دارند بسیار ارزان می باشند. از این سلفون ها برای تمیز بودن میز رستوران ها، فست فود ها و اغذیه فروشی ها استفاده می شود و پس از هربار که مشتری روی آن مواد غذایی خود را میل می کند، یکی از صفحات آن برداشته می شود.

 

فروش سلفون

فروش سلفون رومیزی در سریشا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود. شما می توانید به راحتی مدل سلفون مورد نظر خود را از  ما بخواهید و آن را به تعداد دلخواه سفارش دهید.  

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد سلفون رو میزی اینجا کلیک کنید .

چاپ سلفون

چاپ سلفون، یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که امروزه بیش از پیش رشد و گسترش یافته است. چاپ سلفون های بسته بندی به عنوان یک محصول مفید، به صرفه و کاربردی برای بسته بندی محصولات به شمار می رود. استفاده از سلفون برای مصارف غذایی، تجاری و صنعتی به امری رایج بدل گشته است.

در ابتدا طراحی کار چاپی مورد نظر متناسب با رنگ های مورد انتخاب، صورت می گیرد. استفاده از رنگ ها در پس زمینه مناسب نمی باشد، چرا که باعث کاهش کیفیت نهایی کار می گردند.

       در طراحی چاپ سلفون، بهتر است اطراف کادر به اندازه چند میلیمتر فضا وجود داشته باشد تا در صورت برش، باعث از بین رفتن متن یا طرح مورد نظر چاپی نشود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.8]
تگ ها : 09152167331 پلاستیک در مشهد پلاستیک دسته دار پلاستیک مشهد پلاستیک و سلفون سریشا تولید پلاستیک در مشهد تولید سلفون رومیزی تولید سلفون رومیزی در مشهد تولید نایلون رومیزی در مشهد تولید نایلون رومیزی مشهد حامد فدایی خرید سلفون رومیزی خرید سلفون رومیزی در مشهد خرید سلفون ضخیم خرید نایلون رومیزی در مشهد رومیزی رستورانی سریشا سعید مرادی سلفون oopp سلفون opp سلفون رومیزی سلفون رومیزی در مشهد سلفون رومیزی رستورانی سلفون رومیزی مشهد سلفون ضخیم رستورانی فرو سلفون رومیزی در مشهد فرو سلفون رومیزی رستورانی فروش سلفون رومیزی فروش سلفون رومیزی در مشهد فروش سلفون رومیزی رستورانی فروش نایلون رومیزی در مشهد قیمت سلفون رولی قیمت سلفون رومیزی قیمت کاور شفاف رومیزی کارخانه سلفون وحید کاور شفاف رومیزی مرکز فرو سلفون بسته بندی در تهران مرکز فروش سلفون بسته بندی در مشهد منایلون رومیزی مشهد نایلون دسته دار نایلون رومیزی نایلون رومیزی رستورانی نایلون رومیزی رستورانی مشهد مقدس نایلون رومیزی مشهد

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید