Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
سلفون بسته بندی

این نوع از پلاستیک بسته بندی در موارد گوناگونی کاربرد دارد ، که با خواندن این مقاله تا انتها می توانید تمام کاربرد های سلفون ضخیم بسته بندی را بفهمید و با توجه به کاربرد آن ، نمونه مورد نظر خود را به خوبی انتخاب کنید .

انواع سلفون

همانطور که از نامش پیداست، از سلفون ضخیم بسته بندی برای مواردی که باید وزن های سنگینی را تحمل کنند استفاده می شود، مانند گونی های پلاستیکی بزرگ قند و شکر. اما برای قند و شکر معمولا از نایلون ضخیم نیز استفاده می شود. سلفون ضخیم دارای شفافیت بسیار بالاتری نسبت به نایلون می باشد .

در عکس زیر می توانید دو نوع پلاستیک ضخیم را مشاهده کنید که نمونه شفاف سلفون و نمونه کدر نایلون است.

سلفون چاپ دار

همینطور نمونه دیگر سلفون ضخیم بسته بندی برای بسته بندی انواع مواد غذایی، لوازم آرایش و … در فروشگاه ها کاربرد دارد. یکی از مثال هایی که می توان برای این نوع ذکر کرد، نایلون بسته بندی حبوبات در فروشگاه های مواد غذایی است که عمدتا دارای چاپ های شیک و چشم گیری هستند .

سلفون ضخیم بسته بندی

فروش رول سلفون

این نوع از سلفون، بعد از تولید به صورت رول فیلم بر حسب کیلو گرم و قیمت مواد اولیه پتروشیمی به فروش می رسد. قیمت ها بر اساس قیمت در بازار بورس تعیین می شود. قیمت گذاری مناسب ، با تضمین قیمت مناسب باعث جذب مشتریان بیشتر می شود .

سلفون ضخیم صنعتی

یکی دیگر از کاربرد های سلفون ضخیم بسته بندی، در صنایع و خط تولیدی ها است. این نوع دارای ضخامت کمتری نسبت به بسته بندی مواد غذایی دارند، زیرا برای پالت پیچ کردن مواد تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند .

سلفون رولی بسته بندی ضخیم

بسته بندی خشکبار

به علت وزن زیاد خشکبار، از نمونه های سلفون ضخیم برای بسته بندی استفاده می شود. حتما تا به حال به فروشگاه های خشکباری رفته اید که از نایلون های بزرگ برای قرار دادن خشکبار درونشان استفاده می کنند. این نمونه می تواند یکی از بهترین مثال ها برای سلفون ضخیم بسته بندی باشد .

تولید انواع سلفون بسته بندی

اغلب کارخانجات تولید پلاستیک و سلفون قادرند تمام نیاز های مشتری در رابطه با سلفون و انواع پلاستیک را رفع کنند. همانطور که بیان شد انواع مختلفی از سلفون ضخیم برای مصارف گوناگون تولید می شود. بسته بندی های سلفونی به سه صورت شفاف، متالایز و صدفی تولید می شوند که هر یک کاربرد مختص خود را دارند. به عنوان مثال، ماده غذایی مانند ماکارونی که با تابش نور خورشید دچار فساد نمی شود را می توان به وسیله سلفون شفاف بسته بندی کرد. در مقابل، موادی مانند چیپس و پفک که در اثر تابش نور آفتاب فاسد می شوند را با سلفون های آلومینیومی رنگی به نام سلفون متالایز بسته بندی می کنند. سلفون صدفی نیز مخصوص مواد غذایی مانند بستنی است که نیازمند نگهداری در محیط های سرد و منجمد هستند.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.8]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *