سلفون غذایی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. سلفون
 4. نمایش مطلب
سلفون غذایی

دسترسی به لیست تولید کنندگان سلفون محافظ غذایی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با سلفون محافظ غذایی کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد:

 • مقدمه
 • سلفون غذایی چیست؟
 • کیفیت تولید سلفون مواد غذایی
 • شفافیت سلفون محافظ غذایی
 • علت انتخاب سلفون محافظ غذایی برای پوشش و بسته بندی مواد غذایی
 • قیمت سلفون استرچ غذایی
 • تولید سلفون غذایی
 • ارائه لیست برترین شرکتهای تولید کننده سلفون غذایی

مقدمه

امر بسته بندی مواد غذایی همیشه از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از راههای مناسب و پرکاربرد برای بسته بندی مواد غذایی استفاده از رول سلفون غذایی است. سلفون محافظ غذایی برای بسته بندی مواد غذایی باعث می شود که از ورود گرد و غبار، میکروب و هر نوع آلودگی به داخل ماده غذایی جلوگیری کند.

در واقع سلفون غذا با تشکیل یک لایه محافظ روی سطح مواد غذایی مانع از نفوذ هوا و رطوبت به داخل بسته بندی شده و کمک به حفظ تازگی و طراوت محصولات غذایی می کند.

بیشتر بخوانید:  سلفون

سلفون غذایی چیست؟

سلفون استرچ غذایی، همان سلفون محافظ غذایی است. این سلفون با نام سلفون استرچ نیز شناخته می شود و از پر مصرف ترین انواع بسته بندی در صنایع غذایی محسوب می شود. کاربرد سلفون استرچ غذایی، بسته بندی مواد غذایی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، میکروب و هر نوع آلودگی به داخل بسته بندی است.

به بیان دیگر می توان گفت به فیلم های سلفون شفاف که دارای چسبندگی و خاصیت کشسانی بالایی هستند، سلفون محافظ غذایی می گویند، که در بازار به پلاستیک استرچ نیز معروف است.

سلفون مواد غذایی

کیفیت تولید سلفون مواد غذایی

در رابطه با کیفیت سلفون غذا، یکی از مهمترین عوامل، خاصیت چسبندگی و کشسانی بالا است که موجب ایزوله شدن مواد غذایی بسته بندی شده می شود. همینطور به علت چسبندگی و کشسانی بالا مصرف کننده نیازی به استفاده زیاد از رول سلفون محافظ غذایی را ندارد که باعث کاهش هزینه چشم گیری می شود.

در بیان خصوصیات سلفون محافظ غذایی درجه یک می توان به موارد متعددی اشاره کرد از جمله این موارد:

 • قابلیت انعطاف پذیری و نرم و لطیف بودن سلفون درجه یک
 • شفافیت بالا، مات و کدر نبودن پلاستیک سلفون
 • قدرت چسبندگی بالای سلفون های درجه یک
 • دارا بودن خاصیت کشسانی، عدم پارگی و ترک خوردن در برابر کشش

بسیار دیده شده که بعضی از افراد سودجو با فروش استرچ های بی کیفیت چینی یا تولیدات داخلی بی کیفیت، موجب نارضایتی مشتری شده می شوند. زیرا باعث استفاده بیشتر از سلفون می شود که موجب افزایش هزینه و همینطور محصول غذایی بسته بندی شده به صورت نا آراسته بسته بندی می شود.

استرچ مواد غذایی

شفافیت سلفون غذایی

یکی از مهم ترین عوامل در ظاهر بسته بندی، شفافیت سلفون است. شفافیت تاثیر مستقیم در فروش موارد بسته بندی با سلفون محافظ غذایی دارد. اگر از مواد اولیه نامرغوب استفاده شود، موجب نارضایتی مشتری می شود.

بیشتر بخوانید:  سلفون بسته بندی مواد غذایی

علت انتخاب سلفون محافظ غذایی برای پوشش و بسته بندی مواد غذایی

 1. سلفون غذایی به دلیل دارا بودن وزن کم، فشاری به ماده غذایی وارد نمی کنند. این امرموجب می شود شکل و بافت ماده غذایی حفظ شود. علاوه بر آن، کم وزن بودن سلفون موجب کمتر شدن وزن نهایی محصول بسته بندی شده نیز می شود.
 2. شفافیت سلفون استرچ به مشتری این امکان را می دهد که محتویات داخل بسته را رویت کرده و از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان یابد.
 3. انعطاف پذیری و کشسانی سلفون محافظ غذا موجب استفاده ساده و آسان از آن شده و همچنین باعث تسریع عمل بسته بندی می شود.
 4. بسته بندی مواد غذایی با سلفون محافظ غذا موجب حفظ سلامت و تازگی مواد غذایی می گردد. به این دلیل که خاصیت چسبندگی سلفون باعث می شود کاملا روی ماده غذایی فیکس شده و پوششی ایزوله و بهداشتی را به وجود بیاورد. این پوشش ایزوله، مانع نفوذ اکسیژن و رطوبت به درون آن می شود. لذا از کپک زدن ماده غذایی پیشگیری می کند و موجب افزایش طول عمر و تازگی و طراوت آن نیز می شود.
سلفون غذایی

قیمت سلفون استرچ غذایی

قیمت استرچ غذایی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از مهمترین عوامل اثر گذار در بحث قیمت سلفون مواد غذایی غذایی، قیمت مواد اولیه پتروشیمی است که در بازر مرتبا در حال نوسان است. سلفون غذایی برای سهولت در استفاده و حمل و نقل آسان بعد از تولید، به صورت رولی به مشتریان عرضه می شود که قیمت گذاری آن بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی است.

بیشتر بخوانید:  سلفون متالایز

تولید سلفون محافظ غذایی

امکان تولید سلفون غذایی در تمام ابعاد و ضخامت ها وجود دارد. البته لازم به ذکر است که ضخامت استرچ غذایی بستگی به کاربرد و نوع استفاده آنها دارد. سلفون استرچ محافظ غذا معمولا نازک است و از ضخامت کمی برخوردار بوده و قطر آن بین ۸ تا ۱۴ میکرون است.

ضخامت کم سلفون های غذایی باعث شده تا کاربردی نه به عنوان بسته بندی اصلی، بلکه به عنوان مکملی ایده آل برای بسته بندی اصلی داشته باشد. به عنوان مثال، برای وکیوم کردن قارچ خوراکی یا قطعات گوشت و مرغ

سلفون مواد غذایی

ارائه لیست برترین شرکتهای تولید کننده سلفون محافظ غذایی

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد و شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. این فایل حاوی نام تولید کنندگان استرچ غذایی و وارد کننده سلفون محافظ غذا نیز هست.

این بانک اطلاعاتی شامل نام کارخانه تولید کننده سلفون محافظ غذا، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان است. باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاه خود را بنویسید