Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
سلفون لب چسب

کیفیت چسب

حتما تا حالا با پاکت های سی دی که دارای چسب بی کیفیت هستند و با یک بار باز و بسته شدن خاصیت چسبندگی را از دست می دهند، برخورد کرده اید. این امر باعث نارضایتی زیاد مشتریان می شود. کیفیت تولید این چسب ها باید درجه یک باشد و خاصیت چسبندگی آن از بین نرود، و با استفاده طولانی مدت فقط کمی چسبندگی آن کم می شود. این نوع از پلاستیک جزء مصرفی ترین نوع پلاستیک بسته بندی است و هیچ گاه به مصرف طولانی مدت نخواهد رسید.

سلفون لب چسب

شفافیت 

یکی از پر اهمیت ترین موارد در سلفون های چسب دار، شفافیت زیاد و براقی است که با استفاده دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه نو و درجه یک می توان چنین محصول با کیفیت و با شفافیت بالا تولید کرد.

شفافیت سلفون لب چسب باعث فروش بیشتر یک محصول می شود، زیرا به خوبی درون پلاستیک قابل مشاهده است و همینطور خاصیت براقی آن باعث اغراق در جذابیت محصول درون آن می شود.

سلفون لب چسب

انواع سلفون 

سلفون چسب دار به دو نوع تمام شفاف و پشت صدفی تقسیم می شود که در تصویر زیر می توانید انواع آن را مشاهده کنید.

ابعاد تولید سلفون

ابعاد تولید پلاستیک لب چسب، بستگی به نیاز شما و موارد استفاده شما دارد. کافیست ابعادی که نیاز دارید را به تولید کنده ارجاع دهید یا با مشاوران آنها تماس بگیرید تا در این مورد شما را راهنمایی کنند تا در سریع زمان ممکن با بالاترین کیفیت برایتان تولید کنند.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 12 میانگین: 4.8]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

One Reply to “سلفون لب چسب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *