سلفون چاپی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. سلفون
 4. نمایش مطلب
سلفون چاپی

سریشا تولید کننده انواع سلفون PP و سلفون چاپی در مشهد

آنچه در مقاله زیر تحت عنوان سلفون چاپی ارائه گردیده است:

 • مقدمه : سلفون چیست؟
 • انواع سلفون چاپی از نظر جنس مواد اولیه
 • سلفون pp چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • سلفون opp چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • کیفیت چاپ روی سلفون
 • انواع پلاستیک بسته بندی
 • انواع سلفون چاپی بسته بندی مواد غذایی
 • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره سریشا

 

سلفون چاپی سریشا

مقدمه:

سلفون چیست؟

سلفون در حقیقت نام مستعار شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن پلی پروپیلن میباشد در تولید سلفون مواد ذوب شده پس از اینکه از آب سرد عبور داده میشوند بصورت فیلم های شیشه ای که دارای خاصیتی مستحکم و شکننده است در می آید که به همین علت نیز در صنایع مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرند البته به غیر از مواد غذایی در عطاری، ادویه جات، اسباب بازی  و…. نیز کاربرد دارند.

در یک نگاه کلی میتوان گفت که سلفون نسبت به نایلون و نایلکس کاربردش، در محدوده ی دمای بالا بیشتر است یعنی دقت کنید برخی از صنایع نیازمند کیسه هایی با قدرت تحمل دمای بسیار بالا هستند در حالیکه ممکن است نایلکس مثلا در معرض نور خورشید قرار بگیرد و امکان جمع شدن آن وجود دارد چون نقطه ی ذوب پایین تری نسبت به خانواده پلی پروپیلن دارد.

 

سلفون چاپی از لحاظ جنس مواد اولیه تقسیم بندی کنیم به دو دسته:

1 – سلفون pp 

2 – سلفون opp و cpp

تقسیم بندی می شود .

سلفون pp چیست و در چه مواردی کاربرد دارد ؟

یکی از بهترین مثال هایی که می توان برای سلفون چاپی pp نام برد بسته بندی نان های فانتزی در فروشگاه های مواد غذایی است، این نمونه قابلیت چاپ پذیری کمتری نسبت به سلفون opp و cpp دارد.

         همینطور دارای مقاومت کمتری نسبت به این دو است.

سلفون چاپی pp: سریشا قادر به چاپ انواع تصاویر و متون روی سلفون است، چاپ به دو صورت با دستگاه هیلو 8 رنگ full hd یا دستگاه فلکسو 6 رنگ full hd انجام می شود.

سلفون pp بدون چاپ نیز یکی از پر مصرف ترین موارد پلاستیک بسته بندی برای انواع مشاغل است، مانند: خشکبار ها، غرفه های فروش پاستیل و…

سلفون چاپی سریشا

سلفون opp چیست و در چه مواردی کاربرد دارد ؟

حتما بسته بندی چاپی انواع مواد غذایی را در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده کرده اید، مانند: بستنی، چیپس، پفک، انواع کیک کلوچه و… که نام بردن تمام کاربرد های سلفون opp غیر ممکن است.

کیفیت چاپ روی سلفون

یکی از مهم ترین مواردی که باعث خرید مشتری می شود بسته بندی شکیل و چشم نواز مواد غذایی است، اگر شرکت یا کارخانه تولیدی شما یک برند معروف نیست حتما پیشنهاد می کنیم از یک طراحی مناسب با یک چاپ با کیفیت استفاده کنید زیرا این دو عامل باعث فروش بهتر محصول شما در بین این همه محصول با طراحی های گوناگون می شود.

پلاستیک و سلفون سریشا از بروزترین دستگاه های چاپ پلاستیک استفاده میکند از همین رو کیفیت سلفون چاپی را به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم. همینطور در صورت درخواست می توانیم طراحی چاپ را نیز به عهده بگیریم یا اینکه در طراحی چاپ به شما کمک کنیم.

پیشنهاد مشتریان :

بهترین پلاستیک برای بسته بندی محصولات
سلفون چاپی سریشا

انواع پلاستیک بسته بندی

به طور کلی مواد غذایی  سلفون ترس بسته بندی می شوند که خود سلفون ترسبافون نیز دارای دو جنس مختلف است که عبارتند از:

1 – فیلم OPP

فیلم opp با قابلیت چاپ پذیری و لمینت بالا شفاف می باشد و دارای سطح یکدست و عالی است.

opp لمینت یا opp برای محصولات بسته بندی با مقاومت کمتر استفاده می شود، مانند بسته بندی ظروف یکبار مصرف، قاشق چنگال یکبار مصرف و….

2 – فیلم CPP

فیلم cpp نیز با قابلیت چاپ و لمینت شفاف بوده و از فیلم opp کمی نرم تر است.

opp لمینت با cpp برای محصولات با مقاومت بالاتر و استحکام دوخت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد، مانند ماکارانی، چیپس و پفک، حبوبات، قند و شکر و…

انواع سلفون چاپی بسته بندی مواد غذایی

سلفون چاپی بسته بندی مواد غذایی به سه دسته مختلف تقسیم می شود که به شرح زیر می باشند:

 • متالایز دارای رنگ آلمینومی است، مانند بسته بندی های چیپس که اگر به داخل آن دقت کنید دارای طرح متالایز است.
 • صدفی دارای رنگ شیری است، مانند بسته بندی های بستنی که اگر به داخل آن دقت کنید دارای رنگ سفید یا همان صدفی است.
 • شفاف یا پنجره شفاف: بهترین مثالی که برای این نوع می توان نام برد نایلون بسته بندی حبوبات است که بعضی از آن ها دارای پنجره های شفاف برای مشخص شدن محصول داخل آن است (بسته بندی پاستیل هم به همین صورت است).
سلفون چاپی سریشا

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.9]
تگ ها : بسته بندی چاپی پارس سلفون پلاستیک بسته بندی تولید سلفون pp تولید سلفون ترس در مشهد تولید سلفون در مشهد تولید سلفون شفاف در مشهد تولید سلفون صدفی تولید سلفون صدفی در مشهد تولید سلفون متالایز در مشهد تولید کیسه سلفون در مشهد تولیدی سلفون تولیدی سلفون بسته بندی تولیدی سلفون مشهد چاپ روی سلفون چاپ روی سلفون در مشهد چاپ سلفون چاپ سلفون ترس چاپ سلفون حبوبات چاپ سلفون حبوبات در مشهد چاپ سلفون در مشهد چاپ سلفون متالایز سلفون سلفون 40 میکرون سلفون cpp سلفون opp سلفون pp سلفون بسته بندی سلفون بسته بندی چاپ دار سلفون بسته بندی چاپی سلفون ترس سلفون ترس در مشهد سلفون چاپ دار سلفون چاپی سلفون چاپی در مشهد سلفون شفاف سلفون صدفی سلفون متالایز سلفون مواد غذایی فروش سلفون اصفهان فروش سلفون بسته بندی در شیراز فروش سلفون در مشهد فروش سلفون مشهد فروش نایلون بسته بندی حبوبات قیمت پلاستیک بسته بندی قیمت پلاستیک بسته بندی در مشهد کیسه سلفون مواد اولیه سلفون نایلون بسته بندی حبوبات

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید