شیرینگ بسته بندی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. شرینک
 4. نمایش مطلب
شیرینگ بسته بندی

دسترسی به لیست تولید کنندگان شیرینگ بسته بندی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. اطلاعات خوبی در رابطه با شیرینگ بسته بندی کسب خواهید کرد. همچنین با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران نیز دسترسی پیدا می کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • شیرینگ بسته بندی چیست؟
 • انواع شیرینگ بسته بندی از نظر ابعاد
 • انواع پلاستیک شیرینگ از نظر جنس
 • کاربرد شیرینگ حرارتی
 • قیمت پلاستیک شیرینگ بسته بندی
 • خرید نایلون شیرینگ
 • تولید پلاستیک شیرینگ بسته بندی
 • چاپ شیرینگ حرارتی
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون شیرینگ

مقدمه

شیرینگ ها پوشش های پلاستیکی شفافی هستند که به منظور بسته بندی کالا و اجناس تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند. برای این کار یک برش از نایلون شیرینگ را با توجه به ابعاد و اندازه کالایی که قرار است شیرینگ شود، دور محصول قرار داده می‌شود.

بعد از عبور دادن کالا از تونل حرارتی دستگاه شیرینگ پک و خنک‌ کردن آن، در قسمت انتهایی تونل، این برش‌ها منقبض شده و به صورت پوششی، محصول را در خود جای می‌دهند. یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی، نایلون شیرینگ پک است، زیرا دارای قیمت بسیار اقتصادی و مناسبی است.

شیرینگ بسته بندی چیست؟

شیرینگ، به پلاستیکی که با حرارت به دور یک محصول یا چند محصول جمع شود گفته می شود. شیرینگ پک کردن باعث حمل و نقل راحت تر و محافظت از محصول می شود. یکی از بهترین مثال هایی که می توان برای نایلون شیرینگ نام برد باکس های شش تایی آب معدنی است. در این شل های آب معدنی شیرینگ حرارتی باعث بسته بندی آن ها شده است.

شیرینگ بسته بندی

انواع شیرینگ بسته بندی از نظر ابعاد

پلاستیک شیرینگ حرارتی در اندازه، ابعاد، طول و عرض های متفاوتی قابل تولید و دسترسی است. برای بسته بندی محصولات با شیرینگ، اندازه نایلون شیرینگ از اهمیت زیادی برخوردار است. نایلون شیرینگ مورد استفاده برای بسته بندی در دو نوع تولید می‌شود. نایلون شیرینگ یک لایه و شیرینگ چند لایه.

قطعا هر چقدر که این نایلون ها لایه های بیشتری داشته باشند، مقاوم و محکم تر هستند. معمولا پلاستیک شیرینگ یک لایه به اندازه کافی ضخامت ندارد و برای استفاده از آن بهتر است چند بار و چند لایه از آن را برای بسته بندی به کار ببرید.

بیشتر بخوانید:  تولید و فروش انواع نایلون شیرینگ PVC

انواع پلاستیک شیرینگ از نظر جنس

از نظر جنس، نایلون شیرینگ به 3 نوع زیر دسته بندی می شود.

 1. رول شیرینگ پی وی سی (PVC): از پرکاربردترین فیلم‌های شیرینگ در دنیا است. به دلیل وزن سبک و دیگری قیمت مناسب و ارزانی که دارد.
 2. نایلون شیرینگ پلی اتیلن (PE) یا شیرینگ نایلونی: ضخامت بالای این نوع باعث شده به عنوان بسته بندی نوع مادر باشد و برای پک های چندتایی استفاده شود.
 3. رول شیرینگ  پلی الفین (POF): بسیار با دوام و چند منظوره است که کیفیت بالایی دارد.

کاربرد شیرینگ حرارتی

 1. حفاظت از کالادر برابر گرد و خاک
 2. جلوگیری از ورود آلودگی و رطوبت
 3. ضربه پذیری بالا
 4. گروه بندی و نگهداری کالاها در کنار یکدیگر و همچنین با هم
 5. هزینه پایین نسبت به بسته بندی در کارتن
 6. حمل و نقل و جابجایی سریع تر، راحت تر و امن تر
 7. بسته بندی زیبا و شکیل تر با شیرینگ کردن
 8. جلوگیری ازشکستن، ترک خوردگی و یا لب پر شدن محصول
 9. امکان چاپ و تبلیغ بر روی فیلم شیرینگ
شیرینگ بسته بندی

قیمت پلاستیک شیرینگ

در این نوسانات قیمت، هر روزه قیمت مواد اولیه پتروشیمی نیز تغییر می کند و نمی توان یک قیمت واحد به مشتری گفت. پس قیمت موا اولیه در قیمت پلاستیک شیرینگ اثر گذار است. از عوامل مهم و اثر گذار دیگر در قیمت نایلون شیرینگ، که در قیمت نایلون شیرینگ تاثیر زیادی دارد، میزان ضخامت و شفافیت آن است.

هر چه سلفون شیرینگ ضخامت و شفافیت بیشتری داشته باشد، گران تر خواهد بود. حجم خرید مشتری نیز از دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت این محصول است. خرید سلفون شیرینگ اگر به صورت عمده صورت بگیرد، باعث می ‌شود که قیمت تمام شده و نهایی این محصول کاهش یابد.

بیشتر بخوانید:  خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

خرید نایلون شیرینگ

خرید نایلون شیرینگ پک معمولا به صورت عمده صورت می ‌پذیرد. این امر باعث می ‌شود که قیمت این محصول در حین خرید مناسب تر اعلام شود. شما عزیزان می توانید جهت خرید شیرینگ حرارتی به صورت عمده و جزئی علاوه بر مراجعه حضوری، به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز سفارش خود را ثبت کنید. برای خرید اینترنتی نایلون شیرینگ می توان به وب سایت کارخانجات تولیدکننده سر بزنید.

بیشتر بخوانید:  آشنایی با نایلون شیرینگ حرارتی

تولید پلاستیک شیرینگ

اکثر شرکت های تولیدی نایلون شیرینگ حرارتی قادر به تولید انواع نایلون شیرینگ با بالاترین کیفیت و به روز ترین ماشین آلات هستند. البته کیفیت تولید را باید به صورت تضمین شده به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

تولید شیرینگ بسته بندی از مواد اولیه درجه 1 و با کیفیت صورت می گیرد. اما در صورت درخواست مشتری و بنا بر کم کردن قیمت محصول می توان از مواد اولیه درجه 2 و 3 در شیرینگ حرارتی استفاده کرد. مواد درجه 2 و 3 نمونه های بازیافتی یا ضایعاتی هستند.

… نایلونی برای ارائه محصولات شما به مشتریانتان …

اینجا کلیک کنید.
شیرینگ سریشا

چاپ شیرینگ حرارتی

به دلیل یکسان بودن پایه مواد شیرینگ و نایلون ساده، چاپ روی این محصول همانند چاپ روی نایلون ساده است. فرق عمده نایلون عادی و نایلون شیرینگ در ترکیب مواد خام پتروشیمی است. به همین دلیل نایلون شیرینگ، هم مانند نایلون معمولی از قابلیت چاپ پذیری خوبی برخوردار است.

 

چاپ این محصول می تواند با دستگاه های فلکسو و… انجام شود. چاپ روی این محصولات یا رنگ خود نایلون شیرینگ در صدها مدل مختلف قابل انجام است. (رنگ پایه نایلون شیرینگ به انتخاب شما و رنگ چاپ تا 6 رنگ)

بیشتر بخوانید:  نایلون شیرینگ تونلی

نایلون شیرینگ با قابلیت چاپ پذیری بالا برای بسته بندی محصولات مختلف به کار می رود.  به طور مثال برای شیرینگ کردن کارتن های سایز بزرگ و کارتن های سایز کوچک، شیرینگ کردن تمام محصولات غذایی، بسته بندی غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، بسته بندی و شیرینگ کردن محصولات پلاستیکی، شیرینگ آب معدنی و شیرینگ نوشابه و… استفاده می شود.

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون شیرینگ

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. در فایل مذکور نام کارخانه تولید شیرینگ حرارتی در تمام ایران نیز وجود دارد.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت  یا کارخانه تولید پلاستیک شیرینگ، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.6]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

1 نظر

 • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید