Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
سلفون استرچ

فیلم استرچ پالت بند

یکی از مهم ترین موارد در صنایع برای بسته بندی و یا پالت پیچی که در صورت نبودش خط تولید قطع می شود، فيلم استرچ می باشد که در عموم مردم بیشتر به سلفون بسته بندی معروف است.

معمولا استرچ ها تا 5 لایه تولید میشوند که همین قابلیت 5 لایه بودن باعث خاصیت کشسانی هر یک متر 1 متر تا 10 متر می شود، یعنی 1000% قابلیت کشسانی که باعث صرفه جویی در مصرف و کاهش چشم گیر هزینه ها برای خرید فيلم استرچ می شود. اکثر کارخانجات تولید کننده هیچ محدودیتی در تولید ندارند، از همین رو می توان نایلون استرچ را در تمام ابعاد و سایز بندی های درخواستی مشتری تولید کرد.

یک سلفون استرچ باکیفیت باید با کشش های جزئی و یا ضربه پاره نشود تا بتواند از محصول بسته بندی شده بهترین محافظت را انجام دهد.

سلفون استرچ

استرچ رنگی بسته بندی

بسیاری از تولید کنندگان برای دلایل مختلف یا برای مشخص نشدن موارد بسته بندی از فيلم های استرچ رنگی یا مشکی استفاده می کنند. همانطور که پیش تر گفتیم تولید کنندگان هیچ محدودیتی در تولید ندارند از همین رو می توان این نوع پلاستیک بسته بندی را در تمام رنگبندی ها تولید کرد.

یکی از مهم ترین موارد برای تولید رنگی رنگ پاشی باکیفیت و 100% است که باعث پوشاندن کل پلاستیک شود که داخل آن مشخص نشود.

سلفون استرچ رنگی

نایلون استرچ چیست؟

به جرأت می توان گفت تمام صنایع تولیدی برای بسته بندی نهایی محصولاتشان نیاز به یک پلاستیک با قابلیت کشسانی بالا برای محافظت از محصولات و نو نگاه داشتن آن ها دارند. یکی از بهترین نمونه ها به همراه نازل ترین قیمت ممکن همین نایلون استرچ است .

سلفون استرچ

فیلم استرچ غذایی

در مواردی که از این نوع نایلون برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود، از مواد اولیه فود گرید استفاده می شود که در تماس نایلون با مواد غذایی تمام موارد بهداشتی رعایت شده باشد.

اضافه کردن موارد خاص در سفارش سلفون

  • سفارش با مقاومت بالا در برابر حرارت (Anti UV ضد اشعه ماورای بنفش خورشید)
  • سفارش به صورت رنگی
  • سفارش به صورت مات
  • ضد الکتریسته ساکن جهت جذب ناپذیری گرد و غبار روی نایلون (Anti Static)

انواع بسته بندی با استرچ

پالت بندی با استرچ به دو صورت انجام می شود که عبارتند از :

  • دستی : در این روش بدون هیچ ماشین آلاتی و تنها با استفاده از نیروی انسانی پالت بندی انجام می شود.
  • ماشینی : در این روش بسته بندی تماما با ماشین آلات انجام می شود و هیچ گونه دخالت انسانی در آن وجود ندارد.
نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *