Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر

یکی از پرمصرف ترین موارد برای بسته بندی یا همان روکش روی محصولات خوراکی، بهداشتی و …، لیبل شیرینگ PVC(یا ویسکوز)است. این پلاستیک با قرار گرفتن در دمای بالای 20 درجه شیرینگ (دور محصول جمع می شود) می شود.

چاپ لیبل پی وی سی

یکی از مهم ترین موارد در بازده و افزایش فروش یک محصول بسته بندی شده، جذابیت آن پشت ویترین فروشگاه است. این امر به دو روش پدید می آید:

  • طراحی جذاب و چشم گیر لیبل
  • کیفیت چاپ بالا

کارخانجات تولید کننده پلاستیک و سلفون با استفاده از مواد اولیه نو و ماشین آلات به روز و باکیفیت، می توانند بالاترین کیفیت چاپ را در اختیارتان قرار دهد. همینطور در امر طراحی لیبل نیز می توانند کمک کنند.

لیبل شیرینگ

طرز استفاده از شیرینگ

این نوع از پلاستیک بسته بندی با قرار گرفتن در دمای بالای 20 درجه عملیات شیرینگ یا جذب محصول شدن را انجام می دهد که این امر قابل اجرا به دو روش دستی و صنعتی است.

روش صنعتی: در این روش با استفاده از ماشین آلات عملیات لیبل گذاری و شیرینگ انجام می شود.

روش دستی: در این روش عملیات بسته بندی با سشوار های صنعتی و یا دیگر ماشین آلات دستی انجام می گیرد.

ابعاد تولید

هر محصولی ابعاد خاصی دارد که برای بسته بندی با فیلم شیرینگ PVC باید با ابعاد محصول هماهنگ باشد. و معمولا کارخانجات قادر به تولید هر سایزی هستند و هیچ محدودیتی در ابعاد تولیدی ندارند و در هر ابعادی که مشتری سلفون شیرینگ حرارتی را سفارش دهد تولید خواهد کرد.

فیلم شیرینگ پی وی سی با کیفیت دارای چه نشانه هایی است

  • داشتن بوی مطبوع
  • شفافیت بالا
  • براقیت بالا
  • چاپ پذیری با کیفیت
  • قابلیت بسته بندی درب و خود محصول به طور همزمان
  • درخشندگی و در چشم بودن کالا در قفسه فروشگاه ها

مقابله در برابر نور خورشید

برخی از محصولات مانند نوشیدنی هایی که در برابر نور خورشید قرار می گیرند، بهتر است از یک لایه محافظتی UV استفاده شود که با استفاده از این ماده محصول شما در مقابل اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم خواهد بود.

سلفون چاپی سریشا

شیرینگ درب بطری

در بسیاری از محصولات نوشیدنی تنها برای قسمت درب بطری شیرینگ را سفارش می دهند یا قسمت شیرینگ درب آن با بدنه جدا است. انواع سفارشات تولیدی پلاستیک شیرینگ درب بطری امکان پذیر است.

لیبل شرینک - ویسکوز
نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.8]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *