Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون آبیاری

کاربرد پلاستیک آبیاری

همانطور که از نام این محصول پیداست، این محصول بیشتر مورد مصرف برای کشاورزی و آبیاری است. اما کاربرد این نایلون تنها به این مورد خلاصه نمی شود، بلکه در موارد ساخت و ساز و ساختمانی نیز کاربرد های وسیعی دارد.

استفاده از این نوع نایلون در سفت کاری، موجب استحکام بالای بتن و افزایش عمر بتن می شود. همینطور برای عایق کاری سقف نیز کاربرد دارد که باعث کاهش 20% میزان مصرف انرژی می شود . کارخانجات تولید پلاستیک قادر به تولید انواع محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی می باشند، از همین رو قادر به تولید انواع نایلون های کشاورزی و نايلون آبياري با چگالی بالا یا پایین در تمام ابعاد و ضخامت ها با درجه بندی های مختلف کیفیت هستند. برای پوشاندن سقف و عایق گرما و سرما نیز از این نوع نایلون استفاده می شود.

نایلون آبیاری

تولید در تمام ابعاد و ضخامت ها

ابعاد و ضخامت هر نوع آبیاری با دیگری تفاوت دارد، به همین جهت لازم است برای رفع نیاز کامل مشتریان کارخانجات اقدام به تولید هر سفارشی در تمام ابعاد و ضخامت ها نمایند.

نایلون آبیاری

قیمت

قیمت نایلون آبیاری بر حسب مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود، از همین جهت برای دریافت قیمت دقیق محصول مورد نظر خود باید با مشاوران و کارشناسان فروش کارخانجات تماس حاصل فرمایید تا قیمت دقیق را به شما اعلام شود .

رول آبیاری تجزیه پذیر

برای بسیاری از کشاورزان بسیار اهمیت دارد که نایلون آبیاری قطره ای به صورت تجزیه پذیر تولید شود که باعث کاهش آلودگی محیط زیست و خود زمین کشاورزی می شود. زمان تجزیه نایلون به عهده خود مشتری است.

صرفه جویی در مصرف آب با نایلون آبیاری

با استفاده از پلاستیک آبیاری و آبیاری قطره ای که طی چند سال گذشته وارد ایران شده، می توانید به صورت چشم گیری مصرف آب و انرژی را کاهش دهید و در آخر با کاهش هزینه مواجه شوید.

نایلون آبیاری

درجه بندی کیفیت نایلون برای آبیاری

به علت نوع استفاده از این نوع نایلون پیشنهاد نمی شود از مواد اولیه درجه 1 و با کیفیت استفاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از مواد اولیه بازیافتی برای کاهش قیمت است، اما بنا به درخواست مشتری نیز تولید این نوع نایلون در قیمت های متفاوت با کیفیت های متفاوت اتجام میگیرد.

پلاستیک در صورتی که با مواد درجه 1 ، 2 یا 3 خالص تولید شود عمر مفید زیادی دارد و در زمان نصب در حین کشیدن از بین نخواهد رفت، ولی متاسفانه بعضی تولید کننده های سود جو با اختلال در مواد ضایعاتی باعث پایین آوردن قیمت و پایین آوردن کیفیت می شوند که متاسفانه کشاورزان به دلیل قیمت کم این محصولات را خریداری میکنند ، که پس از استفاده بارها دیده شده که کل زحمت کشاورزان بدلیل کیفیت پایین نایلون از دست رفته است . امیدواریم این محصولات زیر نظر اداره استاندارد محترم استان ها تولید شود.

تولید در تمام رنگبندی ها

در بیشتر موارد این نوع از پلاستیک را در رنگبندی شفاف یا مشکی مات سفارش می دهند، اما در کل هیچ محدودیتی برای رنگ پاشی وچود ندارد. از همین رو می توانید این نوع را در هر رنگی سفارش دهید.( رنگ پاشی 100% با کیفیت تضمینی )

نایلون آبیاری

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *