نایلون آبیاری

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نایلون آبیاری

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون آبیاری در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون آبیاری کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • نایلون آبیاری چیست؟
 • کاربرد پلاستیک آبیاری
 • مزایای استفاده از نایلون آبیاری
 • تولید پلاستیک آبیاری
 • ابعاد و ضخامت قابل تولید نایلون آبیاری
 • قیمت نایلون آبیاری
 • رول آبیاری تجزیه پذیر چیست؟
 • درجه بندی کیفیت نایلون برای آبیاری
 • تولید نایلون آبیاری در تمام رنگبندی ها
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون آبیاری
نایلون آبیاری | فروش نایلون آبیاری کشاورزی | نایلون آبیاری قطره‌ای

مقدمه

استفاده از سیستم آبیاری قطره‌ای با پلاستیک آبیاری، تا حد زیادی زحمت کشاورزان را برای آبیاری محصولات کاهش می‌دهد. به دلیل اینکه نایلون‌های آبیاری به حفظ رطوبت در منطقه اطراف ریشه کمک می‌کند، آبیاری کمتری لازم است و در نتیجه باعث افزایش مصرف آب و مواد مغذی کود توسط گیاه می‌شود.

نایلون آبیاری چیست؟

این نایلون، نوعی از نایلون کشاورزی برای آبیاری کردن و مدیریت آب در کار‌های کشاورزی است. این محصول از جنس پلی اتیلن سبک یا پلی اتیلن سنگین است.

نایلون کشاورزی با استفاده از مواد اولیه پلاستیک بازیافتی، تولید می شود. پلاستیک آبیاری کاربرد و مزایای گسترده‌ای در کشاورزی برای کشاورزان به همراه دارد. در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید:  نایلون کشاورزی و عریض

کاربرد پلاستیک آبیاری

همانطور که از نامش می توان حدس زد در مصارف کشاورزی و بحث مدیریت آب کاربرد دارد. البته کاربردهای دیگری هم دارد مثلا در مصارف ساختمانی و ساخت و ساز نیز به کار می رود. به عنوان عایق و سفت کاری در ساختمان ها به کار می رود.

مزایای استفاده از نایلون آبیاری

مزایای این پلاستیک متعدد است در زیر به ذکر چند مورد می پردازیم:

 1. مصارف کشاورزی و آبیاری
 2. بهبود ساختمان خاک
 3. بهبود ظرفیت و نگهداری رطوبت خاک
 4. حفاظت خاک در برابر فرسایش
 5. افزودن مواد مغذی و آلی به خاک
 6. کنترل علف‌های هرز
 7. تشویق ارگانیسم‌های مفید خاک
 8. ایجاد ظاهر مرتب برای مزرعه یا باغ
 9. صرفه جویی در مصرف آب: با استفاده از پلاستیک و آبیاری قطره ای که طی چند سال گذشته وارد ایران شده، می توانید به صورت چشم گیری مصرف آب و انرژی را کاهش دهید و در آخر با کاهش هزینه مواجه شوید.
 10. کاربرد در ساخت و ساز و ساختمانی
 11. در سفت کاری، موجب استحکام بالای بتن و افزایش عمر بتن می شود
 12. برای پوشاندن سقف و عایق گرما و سرما نیز از این نوع نایلون استفاده می شود. عایق کاری سقف باعث کاهش 20% میزان مصرف انرژی می شود.
رول نوار آبیاری | لوله نایلونی ابیاری | تولید نایلون آبیاری

تولید پلاستیک آبیاری

تولید پلاستیک آبیاری که از انواع محصولات پلاستیکی است بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی انجام می گیرد. انواع مختلفی از نایلون های کشاورزی با چگالی بالا یا پایین در تمام ابعاد و ضخامت ها با درجه بندی های مختلف کیفیت تولید می شود.

با توجه به نوع کاربرد این نوع پلاستیک، استفاده از مواد اولیه درجه یک برای ساخت آن توصیه نمی شود. لذا می توان آن را با مواد بازیافتی درجه دو و سه تولید نمود. این امر هزینه ها را به طرز قابل توجهی کاهش خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  نایلون بسته بندی علوفه

ابعاد و ضخامت قابل تولید نایلون آبیاری

ابعاد و ضخامت هر نوع نایلون کشاورزی با نوع دیگری تفاوت دارد. به همین جهت لازم است برای رفع نیاز کامل مشتریان، کارخانجات اقدام به تولید هر سفارشی در تمام ابعاد و ضخامت ها نمایند.

هیچ محدودیتی در تولید ابعاد و ضخامت های مختلف این نایلون وجود ندارد. ابعاد سفارشی با توجه به نیاز مشتری قابل تولید است.

تولید پلاستیک آبیاری | صادرات پلاستیک آبیاری | فروش پلاستیک آبیاری

قیمت نایلون آبیاری

قیمت نایلون کشاورزی بر حسب مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود. از همین جهت برای دریافت قیمت دقیق محصول مورد نظر خود باید با مشاوران و کارشناسان فروش کارخانجات تماس حاصل فرمایید تا قیمت دقیق را به شما اعلام شود.

استفاده از مواد درجه دو و بازیافتی تاثیر زیادی در کاهش قیمت نایلون آبیاری قطره ای خواهد گذاشت. قیمت لوله نایلون آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی معمولا بصورت کیلویی است.

خریداران محترم به این نکته توجه کنید که می توانید با پیدا کردن قیمت بروز محصولات پتروشیمی، قیمت نهایی لوله نایلون آبیاری را داشته باشید. تا نسبت به خرید نایلون آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی تولید شده با مواد اولیه خالص، اطمینان بیشتری پیدا کنید.

رول آبیاری تجزیه پذیر چیست؟

برای بسیاری از کشاورزان بسیار اهمیت دارد که نایلون آبیاری قطره ای به صورت تجزیه پذیر تولید شود. این امر باعث کاهش آلودگی محیط زیست و خود زمین کشاورزی می شود. زمان تجزیه نایلون به عهده خود مشتری است.

بیشتر بخوانید:  نایلون استخر

درجه بندی کیفیت نایلون برای مصارف آبیاری

به علت نوع استفاده از این نوع نایلون پیشنهاد نمی شود از مواد اولیه درجه 1 و با کیفیت استفاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از مواد اولیه بازیافتی برای کاهش قیمت است، اما بنا به درخواست مشتری نیز تولید این نوع نایلون در قیمت های متفاوت با کیفیت های متفاوت اتجام می گیرد.

پلاستیک در صورتی که با مواد درجه 1 ، 2 یا 3 خالص تولید شود عمر مفید زیادی دارد و در زمان نصب در حین کشیدن از بین نخواهد رفت. ولی متاسفانه بعضی تولید کننده های سود جو با اختلال در مواد ضایعاتی باعث پایین آوردن قیمت و پایین آوردن کیفیت می شوند.

متاسفانه کشاورزان به دلیل قیمت کم این محصولات را خریداری می کنند که پس از استفاده، بارها دیده شده که کل زحمت کشاورزان به دلیل کیفیت پایین نایلون از دست رفته است. امیدواریم این محصولات زیر نظر اداره استاندارد محترم استان ها تولید شود.

بیشتر بخوانید:  نایلون بزرگ

تولید نایلون کشاورزی در تمام رنگبندی ها

در بیشتر موارد این نوع از پلاستیک را در رنگبندی شفاف یا مشکی مات سفارش می دهند. اما در کل هیچ محدودیتی برای رنگ پاشی وچود ندارد. از همین رو می توانید این نوع را در هر رنگی سفارش دهید.

رنگ پاشی  باید به صورت 100% انجام شود. شرکت تولیدی همچنین باید کیفیت رنگ پاشی را به صورت تضمینی به مشتری ارائه دهد.

رول پلاستیکی برای آبیاری | نایلون آبیاری | فروش نایلون آبیاری

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون آبیاری

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است، که شامل نام شرکت های تولیدی نایلون آبیاری در تمام ایران نیز هست.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت تولید کننده نایلون، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاه خود را بنویسید