Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر

سریشا

تولید کننده انواع نایلون استخر و روکش پلاستیکی استخر

این نایلون همانطور که از نامش پیداست؛ مورد کاربرد در کف استخرهای پرورش ماهی، استخرهای شنا، استخرهای خانگی و … بوده و کارایی های بس مفیدی را از خود به نمایش گذاشته است. در واقع این نایلون، نقش عایق را ایفا کرده و قابلیت اجرای سریع و بسیار کم هزینه را نسبت به سایر مصالح عایق کاری در بر دارد. به همین خاطر هم دارای اهمیت بسزایی می باشد.

استخر هایی که دارای کف خاکی یا کف های مهندسی شده عایق دار نیستند، نمی توانند به مدت طولانی آب را ذخیره کنند و باعث هدر رفتن آن در طول مدت می شوند، زیرا مقدار قابل توجه ای از آب استخر از کف یا دیواره های استخر نشست می کند. از گذشته روش های مختلفی برای هدر نرفتن آب استفاده می شده است، مانند: کاهگل کردن کف استخر، سیمان، ایزوگام، سنگ و سیمان، دوغاب، آجرچینی، بتن مسلح و … که با توجه به میزان هزینه و منطقه کاربرد های متفاوتی دارد. اما عایقی که در هر منطقه ای قابل استفاده در سریع ترین زمان ممکن و همراه با قیمتی ناچیز نسبت به دیگر عایق ها نايلون استخر (پلاستیک کف استخر) است.

نایلون استخر سریشا

تولید انواع نایلون در تمام ابعاد و ضخامت ها

نایلون استخر دارای کاربرد های متفاوتی است، مانند: نایلون استخر پرورش ماهی یا کشاورزی، استخر های خانگی، نمونه مشکی و … . این نوع از نایلون به پلاستیک عریض معروف است، زیرا دارای ابعاد بزرگی است.

گروه تولیدی پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع نايلون کف استخر می باشد و آماده همکاری با تمام صنف های کشاورزی و پرورش ماهی و … است و می تواند تمام نیاز های شما در این باره را به طور کامل رفع کند.

به طور کلی در مورد کاربرد نایلون‌استخر که به آن نایلون عریض به دلیل به همراه داشتن ابعاد بزرگ گفته می شود؛ باید عنوان داشت که برای چنین استخرهایی استفاده شده و نتایجی مثبت و کارآمد را به دنبال خود آورده است:

  • انواع استخر کشاورزی
  • استخرهای پرورش ماهی
  • استخرهای عمومی شنا
  • استخرهای خانگی

ضخامت نایلون و تاثیر مستقیم آن در میزان هدر رفتن آب

نایلون های استخری از درجه ضخامت های مختلفی برخوردار می باشند که بر همین اساس می توان نایلون‌استخری نازک تا نایلون کاملاً ضخیم را نام برد.
مسلم است که نایلون هایی که میزان ضخامت آن ها در سطح بالاتری قرار گرفته است؛ دارای نتیجه بهتری هم در عمل خواهند بود و باعث می شود در اثر فشار آب و یا فشار خود دیواره ها نایلون دچار پارگی نشود. اما تولید در ضخامت های گوناگون از طرف مشتری سفارش سازی می شود و سریشا تنها می تواند شما را راهنمایی کند.

برای مثال در بیان تاثیر ضخامت نایلون استخری می توان اینطور بیان کرد که با بالا رفتن ضخامت این نایلون، میزان مقاومت و همینطور قابلیت کششی آن افزایش پیدا کرده و چنین نتایجی نیز به دنبال آن به وقوع خواهند پیوست:

  • نایلون دچار پارگی و آسیب نشده و سالم باقی خواهد ماند.
  • در نتیجه از هدر رفتن آب نیز جلوگیری به عمل آمده که این خود یکی از مهم ترین مزیت هاست.

پس اگر در هنگام انتخاب نایلون‌استخری، سعی کنید که حتماً میزان ضخامت آن را یکی از اولویت های خرید خود قرار دهید؛ مطمئناً به رضایت بیشتری هم دست خواهید یافت.

اما شرط دسترسی به نایلون های ضخیم استخری با کیفیت مناسب و همینطور قیمت متعادل، این است که به فروشندگان مجاز در این حیطه مراجعه شود. شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با بیش از چند سال سابقه می تواند انواع نایلون استخر و کشاورزی را با بهترین قیمت ها به شما ارائه کند.

نایلون استخر سریشا

در تولید نایلون استخری از مواد اولیه پتروشیمی استفاده شده و گاهاً از مواد اولیه درجه دو و درجه سه هم برای ساخت آن بهره می برند. بنابراین هرچقدر درجه مرغوبیت مواد اولیه در این محصول بیشتر باشد؛ طبعاً قیمت آن هم دچار افزایش خواهد بود. البته غیر از این مساله، عوامل دیگری را هم می توان موثر بر قیمت نایلون‌استخری دانست. برای مثال مهم ترین فاکتور دیگری که می تواند جریان قیمت گذاری این محصول را مشخص سازد؛ درجه ضخامت نایلون مورد نظر می باشد.

 

رنگ بندی

با توجه به صنفی که می خواهد از این نوع نایلون عریض استفاده کند، رنگبندی های گوناگونی وجود دارد. به طور مثال برای نایلون استخر پرورش ماهی از نایلون مشکی استخر استفاده می شود، در حالی که برای نایلون استخر کشاورزی از رنگ های روشن تر استفاده می شود.

رنگ پاشی 100% و با کیفیت

یکی از عوامل مهم در یکدست بودن نایلونی که مشتری سفارش داده، رنگپاشی خوب و 100% است که باعث انتقال حس کیفیت بالا می شود. سریشا تولید نایلون رنگی استخر را با تضمین کیفیت انجام می دهد.

نایلون استخر سریشا

قیمت گذاری

قیمت گذاری های سانی سریشا با حذف واسطه ها و بسیار مناسب انجام میگردد. قیمت گذاری نایلون استخر با توجه به میزان قیمت مواد اولیه پتروشیمی تعیین می شود، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق کافیست با مشاوران سریشا ارتباط برقرار کنید. همینطور می توان از مواد اولیه درجه 2 و 3 بازیافتی استفاده کرد تا قیمت تولید به صورت چشم گیری کاهش یابد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 12 میانگین: 4.5]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *