Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون برنج

 توضیحات

نایلون بسته بندی برنج بسیار پر استفاده و کاربردی است. در واقع نقش عمده نایلون برنج در بسته بندی این است که این نایلون بدون منفذ، با استحکام بالا یک پوشش محافظتی برای برنج بوجود می آورد. با توجه به اهمیت برنج در سبد غذایی، بسته بندی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نایلون بسته بندی برنج با کیفیت بالا باعث عدم نفوذ هوا و رطوبت به برنج شده و این باعث حفظ ماندگاری و مرغوبیت محصول می شود. خرید برنج با نایلون های بسته بندی و با نام تجاری مشخص یک امتیاز محسوب می شود. یکی از پر اهمیت ترین موارد در تولید نایلون برنج، کیفیت و مقاومت بالای آن در برابر وزن های سنگین است این فاکتور انقدر با اهمیت است که تمام مشتری ها به دنبال کیسه نایلونی برنج با کیفیت که چاپ پذیری خوبی هم داشته باشد هستند.

نایلون برنج

تولید کیسه پلاستیکی برنج

یکی از محصولات تولیدی کارخانجات تولید نایلون و پلاستیک، تولید کیسه پلاستیکی برای بسته بندی برنج است. تولید آن اهمیت زیادی دارد زیرا مانع ورود گرد و غبار به داخل شده و برنج را از هرگونه آلودگی و همچنین رطوبت مصون نگه می دارد.

برای اینکه اصالت برنج کشت شده مشخص شود، نیاز به درج اطلاعات محصول و شرکت تولیدی روی نایلون بسته بندی برنج است. از همین جهت انواع سفارشات چاپ موارد مختلف مانند لوگو کارخانه ، متن درخواستی و یا حتی چاپ تصویر نیز توسط کارخانجات پذیرفته می شود.

انواع چاپ روی کیسه پلاستیکی برنج

این نایلونها به دو صورت چاپی تولید می شود که عبارتند از :

  • تمام چاپ
  • چاپ با پنجره شفاف برای مشخص شدن محتوای داخل آن

در نمونه تمام چاپ ، همانطور که از نامش پیداست تمام روی نایلون را تصویر چاپ می کنند ، به طوری که محتوای داخل آن قابل تشخیص نیست . اما در نمونه چاپ با پنجره شفاف ، محتوای داخل محصول از قسمت بدون چاپ قابل تشخیص است ، در زیر می توانید تفاوت این دو را مشاهده کنید .

کیفیت چاپ و تاثیر مستقیم روی فروش محصول

اگر برند شما یک برند جدید یا نامعروف است، حتما باید از طراحی و چاپ باکیفیتی استفاده کنید. زیرا با چشم گیر شدن طراحی و چاپ بسته بندی محصول شما پشت ویترین های فروشگاه ها ، فروش آن محصول نیز بیشتر می شود. یکی از مزایای برتری نایلون در بسته بندی برنج استفاده از طراحی های مختلف روی آن می باشد، که در جذب مشتریان نقش بسزایی را ایفا می کند.

جنس تولید کیسه نایلونی برنج

به علت نیاز به مقاومت بالاتر، از لمینت OPP روی CPP استفاده می شود. همچنین چاپ به صورت آینه از داخل چاپ می شود که با مواد داخل آن تداخل نداشته باشد .

نایلون برنج

قیمت نایلون برنج

از انجاییکه مواد اولیه تولید نایلون مواد پتروشیمی است که در بازار بورس و سرمایه مرتبا در حال تغییر است به همین دلیل قیمت هم روزانه تغییر میکند .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *