نایلون بزرگ

  1. Homepage
  2. مقالات
  3. نایلون
  4. نمایش مطلب
نایلون بزرگ

نایلون عریض کشاورزی و گلخانه ای

یکی از پرمصرف ترین موارد برای نايلون سایز بزرگ استفاده های کشاورزی و گلخانه ای است ، که برای رشد بهتر و بازده ی بالاتر از افزودنی های مختلفی استفاده می شود .

همانطور که پیشتر گفتیم بیشترین استفاده از نایلون های بزرگ با ابعاد بالا در مشاغل کشاورزی و گلخانه ای کاربرد دارد ، اما برای بازده بیشتر و رشد یکنواخت از افزودنی های کاربردی در این نایلون استفاده می شود که یکی از پرکاربرد ترین آن ها نایلون عریض کشاورزی uv دار است که باعث دفع اشعه ماوراء بنفش خورشید می شود .

نایلون بزرگ

بر حسب نیاز مشتریان می توان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (IR) ،اشعه ماوراء بنفش (UV) و ضد شبنم(FOG) و … را نیز به نایلون و پلاستیک عریض و بزرگ اضافه کرد . نایلون کشاورزی در انواع مختلفی همچون یک لایه، دو لایه و چند لایه تولید می شود که هر چه مقدار ضخامت آن بالاتر میرود در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد.

نایلون بزرگ

کیسه چاپی سایز بزرگ

تولید انواع محصولات پلاستیکی بر پایه ی مواد اولیه پلی اتیلنی انجام می گیرد، از همین رو انواع نایلون های تبلیغاتی دسته دار و بدون دسته بنا بر نیاز و خواست مشتری قابل تولید است.

چاپ 1 تا 8 رنگ full hd : تمامی موارد چاپی تصویر ، متون ، عدد و … با بالاترین کیفیت ممکن همراه با تضمین کیفیت تولید می شود .

نایلون بزرگ

کاربرد نایلون کشاورزی یا نایلون گلخانه در بخش های مختلف کشاورزی عبارتند از :

  • از نایلون کشاورزی بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها استفاده میشود.
  • از این نایلون ها در مواردی به عنوان پوششی برای برخی قسمت های ساختمانی به کار میرود.
  • افردی که در زمینه پرورش قارچ فعالیت میکنند از نایلون کشاورزی برای مسقف کردن محل پرورش قارچ استفاده میکنند.
  • از این نوع نایلون برای دامپروری ها نیز استفاده میشود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 5 میانگین: 4.8]

دیدگاه خود را بنویسید