Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون بسته بندی

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید کننده انواع نایلون بسته بندی تخمه و بسته بندی تخمه

به طور کلی برای نایلون بسته بندی تخمه دو نوع پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از:

  • نایلون بسته بندی ساده وشفاف برای مصارف شخصی یا فروشگاهی
  • بسته بندی با قابلیت چاپ پذیری ومقاومت بسیار بالا برای صنایع تولیدی برای پخش عمده

سریشا قادر به تولید انواع سلفون بسته بندی تخمه چاپ دار، بدون چاپ، چاپ همراه با پنجره شفاف و … می باشد. از همین جهت می توانیم انواع نایلون های بسته بندی مواد غذایی را با هرگونه موارد چاپی تولید کنیم.

نایلون بسته بندی

پلاستیک برای مصارف شخصی یا فروشگاهی

بسیاری از خشکبار فروشی ها، فروشگاه های مواد غذایی و … که محصولات خوراکی خود را به صورت کیلویی می فروشند، نیاز به یک نایلون بسته بندی برای بسته بندی محصول و فروش به مشتری دارند، که ابعاد گوناگونی برای هر نوع خشکباری نیاز است. از همین جهت سریشا قادر به تولید انواع سلفون شفاف در تمام ابعاد و ضخامت ها برای بسته بندی خشکبار است.

نایلون بسته بندی

پلاستیک برای واحدهای تولیدی

نه تنها تولیدات خشکبار بلکه هر کارخانه صنایع غذایی نیاز به یک نایلون چاپی برای بسته بندی محصولات تولید خود دارد، که برای این نوع از مصارف از opp لمینت با cpp برای محصولات با مقاومت بالاتر و استحکام دوخت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد، مانند: ماکارانی، چیپس و پفک، حبوبات، قند و شکر و … .

سریشا کیفیت تولید و چاپ را به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می دهد و همینطور برای بازده بالاتر می تواند مشاوره های اساسی برای طراحی بسته بندی به شما بدهد. چاپ انواع تصاویر و متون و … به صورت full hd از 1 تا 8 رنگ انجام می شود.

اهمیت کیفیت چاپ و طراحی در بازده فروش

امروزه در هر فروشگاه مواد غذایی که پا بگذارید می توانید تخمه بسته بندی شده با طعم های گوناگون را مشاهده کنید، که تنها روش بازده بالا و خوب بعد از کیفیت محصول تولیدی، استفاده از یک بسته بندی با کیفیت همراه با چاپ و طراحی مناسب است که سریشا کیفیت تولید و چاپ را به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

نایلون بسته بندی

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.5]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *