نایلون بسته بندی تخمه

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نایلون بسته بندی تخمه

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون بسته بندی تخمه در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون بسته بندی تخمه کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در این مقاله ارائه خواهد شد:

 • مقدمه
 • انواع نایلون بسته بندی تخمه
 • پلاستیک بسته بندی تخمه برای مصارف شخصی یا فروشگاهی
 • پلاستیک بسته بندی تخمه برای واحدهای تولیدی
 • اهمیت کیفیت چاپ و طراحی در بازده فروش
 • چاپ نایلون بسته بندی تخمه
 • نایلون زیپ دار خشکبار
 • تولید نایلون بسته بندی تخمه
 • ابعاد و ضخامت نایلون بسته بندی تخمه
 • قیمت نایلون بسته بندی خشکبار
 • ارایه لیست برترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی تخمه
نایلون بسته بندی تخمه مغز تخمه | پلاستیک بسته بندی خشکبار

مقدمه

خشکبار از جمله مواد غذایی است که شرایط نگهداری ویژه ای می طلبد که عدم نگهداری در شرایط مناسب باعث فساد و از دست رفتن ارزش غذایی آن می گردد. خشکبار باید در محیط سرد و به دور از نور خورشید، حرارت و رطوبت نگهداری شود. 

رطوبت، نور خورشید و گرما باعث فساد زودرس، تغییر عطر و طعم، کرم خوردگی و نم زدگی خشکبار می شود. با استفاده از یک بسته بندی مناسب می توان شرایط مناسبی را جهت نگهداری این دانه های ارزشمند فراهم کرد. به این منظور می توان از نایلون بسته بندی خشکبار استفاده نمود.

بیشتر بخوانید:  نایلون بسته بندی خشکبار

انواع نایلون بسته بندی تخمه

به طور کلی برای نایلون بسته بندی تخمه دو نوع پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد که در زیر به بیان آنها خواهیم پرداخت.

 1. نایلون بسته بندی ساده و شفاف برای مصارف شخصی یا فروشگاهی
 2. بسته بندی با قابلیت چاپ پذیری و مقاومت بسیار بالا برای صنایع تولیدی برای پخش عمده
انواع نایلون بسته بندی خشکبار | پلاستیک چاپی بسته بندی تخمه

پلاستیک بسته بندی تخمه برای مصارف شخصی یا فروشگاهی

بسیاری از خشکبار فروشی ها، فروشگاه های مواد غذایی و … که محصولات خوراکی خود را به صورت کیلویی می فروشند، نیاز به یک نایلون بسته بندی برای بسته بندی محصول و فروش به مشتری دارند. برای این منظور ابعاد گوناگونی برای هر نوع خشکباری نیاز است. 

پلاستیک بسته بندی بزرگ | نایلون تخمه | سلفون بسته بندی تخمه

پلاستیک بسته بندی تخمه برای واحدهای تولیدی

نه تنها تولیدات خشکبار بلکه هر کارخانه صنایع غذایی نیاز به یک نایلون چاپی برای بسته بندی محصولات تولید خود دارد. برای این نوع از مصارف از opp لمینت با cpp برای محصولات با مقاومت بالاتر و استحکام دوخت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد. مانند ماکارانی، چیپس و پفک، حبوبات، قند و شکر و … .

نایلون بسته بندی آجیل و خشکبار | خرید نایلون بسته بندی تخمه به قیمت عمده

اهمیت کیفیت چاپ و طراحی در بازده فروش

امروزه در هر فروشگاه مواد غذایی که پا بگذارید می توانید تخمه بسته بندی شده با طعم های گوناگون را مشاهده کنید. در این موارد تنها روش برای بازده بالا و خوب در فروش بعد از کیفیت محصول تولیدی، استفاده از یک بسته بندی با کیفیت همراه با چاپ و طراحی مناسب است. چشمگیر بودن بسته بندی آجیل و خشکبار مهم ترین عامل جذب مشتری در فروشگاه است. 

بیشتر بخوانید:  نایلون چاپی

چاپ پلاستیک بسته بندی تخمه

بسته بندی خشکباری مثل تخمه را می توان با استفاده از نایلون و سلفون که دارای چاپ با کیفیت و طراحی زیبا و خلاقانه باشند انجام داد.

همچنین جهت حفظ اصول بهداشتی و برای این که مواد چاپ در تماس مستقیم با ماده غذایی نباشد، چاپ نایلون خشکبار به صورت لمینت و دو لایه صورت می گیرد.

در چاپ این نوع پلاستیک، لایه زیرین که مستقیما با خشکبار تماس دارد از جنس CPP و شفاف بوده و به وسیله لایه ای رنگی و چاپ شده از سلفون OPP پوشانده می شود.

باید کیفیت تولید و چاپ توسط کارخانه تولید به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارائه گردد و همینطور برای بازده بالاتر بتواند مشاوره های اساسی برای طراحی بسته بندی به شما بدهند. چاپ انواع تصاویر و متون و … به صورت full hd از 1 تا 8 رنگ هم انجام شود.

چاپ نایلون بسته بندی تخمه | راهنمای خرید نایلون بسته بندی تخمه

نایلون زیپ دار خشکبار

یکی از موارد مهم در نگهداری خشکبار این است که به دور از رطوبت و هوا قرار داشته باشد. معمولا افراد خشکبار خریداری شده را در یک وعده مصرف نمی کنند. در این صورت اگر محصول خریداری شده بسته بندی خوبی نداشته باشد با باز کردن درب بسته بندی، هوا و رطوبت به درون آن وارد شده و به باقیمانده محتویات آسیب می رساند.

برای جلوگیری از بروز این مشکل بهترین راه حل استفاده از نایلون زیپ دار خشکبار و تخمه است. استفاده از نایلون های زیپ دار همچنین گزینه مناسبی جهت نگهداری خشکباری است که به صورت فله خریداری شده اند.

نایلون زیپدار خشکبار | تولید پاکت بسته بندی خشکبار | نمونه پاکت بسته بندی تخمه

تولید نایلون بسته بندی خشکبار

در تولید این نایلون ها مهم ترین نکته، استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک است. از نکات با اهمیت دیگر در تولید نایلون بسته بندی تخمه به شفافیت جنس، کیفیت دوخت و استحکام بالا می توان اشاره کرد. این پاکت ها بنا به سلیقه و درخواست مشتری به صورت شفاف، متالایز، پشت صدفی و پشت متالایز ارائه می شوند. 

ابعاد و ضخامت پلاستیک بسته بندی تخمه

نایلون خشکبار عمده در اندازه های مختلفی قابل تولید است و بنا به استفاده باید با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت این محصول را خریداری کرد. کیفیت این محصول در هنگام خرید از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنیم.

ابعاد و ضخامت پلاستیک بسته بندی تخمه و خشکبار از موارد کاملا انتخابی و سفارشی بنا به نیاز مشتری است. باید اشاره کنیم که امکان تولید در تمام ابعاد و ضخامت ها وجود دارد.

تولیدی نایلون بسته بندی خشکبار | تولید پلاستیک بسته بندی تخمه زیپدار

قیمت نایلون بسته بندی خشکبار

از نکات مهم در هنگام خرید نایلون بسته بندی تخمه علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب آن است. همواره خرید عمده این محصول از نظر قیمت بسیار به صرفه تر است و با قیمت های مناسبی به فروش می رسد.

خرید نایلون بسته بندی تخمه به قیمت عمده از نکاتی است که خیلی از خریداران به آن اهمیت می دهند. لازم به ذکر است که نایلون خشکبار صادراتی عمدتا دارای قیمتی گران تر از نایلون خشکبار داخلی است و کیفیت بسیار بالاتری نیز دارد.

به طور کلی، قیمت روز این نایلون با توجه به ابعاد و سایز، کیفیت طراحی و چاپ، نوع کارایی و دیگر عوامل تعیین می گردد

قیمت نایلون زیپ دار خشکبار | قیمت نایلون بسته بندی خشکبار و تخمه

ارایه لیست برترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی تخمه

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است، که شامل نام شرکت های تولید کننده نایلون بسته بندی تخمه در تمام ایران نیز هست.

 

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.6]

دیدگاه خود را بنویسید