نایلون بسته بندی خشکبار

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
نایلون بسته بندی خشکبار

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید کننده پاکت بسته بندی خشکبار و نایلون بسته بندی کوچک

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع نایلون بسته بندی خشکبار با به روز ترین ماشین آلات به همراه کادری مجرب ، می تواند تمام نیاز های شما در این باره را با نازل ترین قیمت ها و بالا ترین کیفیت ممکن رفع کند .

نایلون بسته بندی خشکبار

چاپ 

اگر تولیدی و یا کارخانه شما یک برند معروف و مردمی نیست ، تنها راه برای فروش با بازده ای بالا استفاده از یک بسته بندی با کیفیت برای خشکبار همراه با یک چاپ با کیفیت و طراحی مناسب است . زیرا تنها دلیلی که باعث خرید مشتریان از مواد غذایی تولیدی شما می شود ، چشم گیر و جذاب بودن محصول در قفسه های فروشگاه است .

سریشا کیفیت تولید و چاپ را به صورت تضمینی به شما مشتریان عزیز ارئه می دهد و همینطور برای بازده بالاتر می تواند مشاوره های اساسی برای طراحی بسته بندی به شما دهد . چاپ انواع تصاویر و متون و … به صورت full hd از 1 تا 8 رنگ انجام می شود .

پاکت بسته بندی ( شفاف یا ساده )

بسیاری از فروشگاه های خشکبار نیاز به یک بسته بندی ساده برای فروش محصولات خود دارند که انواع پاکت های بسته بندی کوچک و بزرگ در تمام سایز ها و جنس ها قابل تولید با نازل ترین قیمت ها است .

انواع نمونه های پشت صدفی و یا پشت متالایز نیز قابل تولید است ، تمامی مواردی که برای نایلون بسته بندی خشکبار در ذهن دارید ، سریشا قادر به تولید آن می باشد .

نایلون صدفی

جنس پلاستیک بسته بندی خشکبار از چیست ؟

برای نمونه های شفاف و بدون چاپ می توان از انواع جنس های نایلون یا سلفون استفاده کرد ، اما برای نمونه چاپی برای تولید انبوه از پلاستیک های قوی تری همراه با قابلیت چاپذیری بالاتری استفاده می شود .

برای تولید نایلون بسته بندی خشکبار از opp لمینت با cpp برای محصولات با مقاومت بالاتر و استحکام دوخت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند : ماکارانی ، چیپس و پفک ، حبوبات ، قند و شکر و…

سلفون صدفی

پاکت بسته بندی میوه خشک

هیچ تفاوتی میان پاکت بسته بندی میوه خشک با نایلون بسته بندی خشکبار وجود ندارد ، زیرا دارای بسته بندی های مشابه یکدیگر هستند . از همین حیث تمام سفارشات برای تولید نایلون بسته بندی میوه خشک ، سبزی خشک و … نیز پذیرفته می شود .

نایلون بسته بندی خشکبار

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 1 میانگین: 5]
تگ ها : بسته بندی چاپی بسته بندی چاپی با پنجره شفاف بسته بندی خشکبار صادراتی بسته بندی شفاف پاکت بسته بندی خشکبار پاکت بسته بندی شفاف پلاستیک بسته بندی خشکبار در مشهد تولید پلاستیک در مشهد تولید سلفون بسته بندی پسته در مشهد تولید سلفون بسته بندی در مشهد تولید نایلون بسته بندی در مشهد تولید نایلون حبوبات در مشهد تولید و چاپ نایلون بسته بندی تولیدی نایلون چاپ پلاستیک حبوبات چاپ نایلون حبوبات خرید بسته بندی پسته در مشهد خرید بسته بندی حبوبات در مشهد خرید پلاستیک بسته بندی حبوبات خرید پلاستیک بسته بندی حبوبات در مشهد خرید پلاستیک بسته حبوبات در مشهد خرید نایلون بسته بندی پسته در مشهد رول بسته بندی حبوبات سفارش بسته بندی پلاستیکی سفارش نایلون بسته بندی سلفون بسته بندی پسته سلفون بسته بندی پسته در مشهد سلفون بسته بندی حبوبات فروش نایلون بسته بندی حبوبات قیمت پاکت بسته بندی حبوبات قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات در مشهد قیمت پلاستیک بسته بندی در مشهد قیمت چاپ روی نایلون بسته قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی در مشهد قیمت چاپ روی نایلون پسته قیمت نایلون بسته بندی نایلون بسته بندی نایلون بسته بندی پسته نایلون بسته بندی پسته در مشهد نایلون بسته بندی چاپ دار نایلون بسته بندی حبوبات نایلون بسته بندی خشکبار نایلون بسته بندی خشکبار در مشهد نایلون بسته بندی در مشهد نایلون بسته بندی کوچک نایلون بسته بندی مواد غذایی

دیدگاه خود را بنویسید