نایلون بسته بندی دستمال توالت

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
نایلون بسته بندی دستمال توالت

پلاستیک و سلفون سریشا

مجری چاپ نایلون دستمال کاغذی و لفاف دستمال کاغذی و نایلون بسته بندی دستمال توالت در مشهد

بسته بندی یک محافظ است که سلامت کالای شما را از تولید تا مصرف تضمین می کند. علاوه بر این اطلاعاتی که خریدار هنگام خرید نیاز دارد، روی آن درج می شود.

         در واقع، نایلون بسته بندی پلی میان مصرف کننده و تولید کننده ست.

امروزه شرکت های صنایع غذایی به دنبال بسته بندی مواد غذایی با روش های جدید هستند که بسته بندی استفاده شده، هم سهولت در استفاده داشته باشد و هم مقاومت کافی داشته باشد تا در حین حمل و نقل تازگی مواد غذایی از بین نرود و هم نظر مشتری را جلب کند و او را ترغیب کند تا محصولش را بخرد.

       یکی از انواع بسته بندی هایی که در این صنعت استفاده می شود، استفاده از نایلون بسته بندی ست. در مواد غذایی های مختلفی از نایلون بسته بندی استفاده می شود.

 

هر کارخانه تولید دستمال کاغذی، نیاز به یک نایلون بسته بندی دستمال توالت دارد، پلاستیک و سلفون سریشا با نیروهای با تجربه و ماشین آلات روز دنیا قادر به چاپ و تولید انواع نايلون دستمال کاغذي است.

 

 

بسته بندی نوار بهداشتی

پلاستیک بسته بندی و چاپ نوار بهداشتی هیچ تفاوتی با نايلون دستمال کاغذي ندارد از همین رو تمام توضیحات نایلون دستمال کاغذی با نوار بهداشتی یکی است، از همین رو سریشا قادر به چاپ و تولید انواع نایلون نوار بهداشتی در تمام رنگبندی ها ست.

 

جنس نایلون

همانطور که از نام محصول پیداست این نمونه تولید شده با مواد اولیه نایلونی و cpp است که در صورت درخواست مشتری برای سفارشی کردن بسته بندی می توان این نمونه را به صورت لمینت شده تولید کرد.

نایلون بسته بندی دستمال توالت رولی

ویدیویی کوتاه از نحوه تولید نایلون شفاف و چاپ روی آن 

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید