Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون بسته بندی علوفه

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید و عرضه کننده انواع بسته بندی ذرت علوفه ای و نایلون بسته بندی خیار در مشهد

گروه تولیدی پلاستیک و سلفون سریشا با بیش از یک دهه تجربه و کادری مجرب و آموزش دیده به همراه ماشین آلات به روز، قادر به تولید نایلون بسته بندی علوفه و انواع نایون کشاورزی در تمام ابعاد و ضخامت ها است. یکی از این موارد نایلون بسته بندی علوفه است که در ادامه مطلب در رابطه با این نوع پلاستیک بیشتر توضیح خواهیم داد.

یکی از پراهمیت ترین موارد در رابطه با نایلون بسته بندی مواردی مانند علوفه که دارای وزن های سنگینی هستند، استفاده از یک نایلون مقاوم همراه با قابلیت حمل وزن بالا است، از همین رو سریشا کیفیت و مقاومت نایلون را تضمین می کند.

نایلون بسته بندی علوفه

تولید در تمام ضخامت ها

یکی از مهم ترین موارد در تولید نایلون علوفه ضخامت و مقاومت بالا است، زیرا باید وزن های بالایی را تحمل کند. 

رنگ بندی ها

بسیاری از دامپروران و کشاورزان با توجه به نیاز خود از رنگبندی های مختلف برای نایلون بسته بندی علوفه استفاده می کنند، از همین جهت تولید این نوع پلاستیک در تمام رنگبندی ها انجام می شود.

یکی از اصلی ترین دلایل برای بسته بندی علوفه، نتابیدن نور خورشید روی موارد بسته بندی است، به همین دلیل سریشا رنگپاشی را به صوت 100% و در تمام رنگبندی ها انجام می دهد.

نایلون بسته بندی علوفه

چاپ 

به طور کلی نایلون بسته بندی علوفه به دو صورت تولید می شود: یکی به صورت ساده برای استفاده های از پیش تعیین شده و دیگری برای فروش. در نمونه هایی که برای فروش عمومی هستند، باید یک پلاستیک بسته بندی همراه با چاپ مورد استفاده قرار گیرد تا میزان فروش شما برای فروش عمومی به بالا ترین حد ممکن برسد.

یکی از مهم ترین موارد در فروش عمومی نایلون بسته بندی ذرت علوفه ای، چاپ آن است. زیرا تنها دلیلی که باعث ترغیب مشتری به خرید می شود موارد چاپی نوشته شده روی نایلون و مشخصات محصول است.

تولید در تمام ابعاد

هر کشاورزی با توجه به موارد مصرفی، پلاستیک علوفه را در ابعاد مختلفی سفارش می دهد. از همین رو با توجه به درخواست مشتری می توان نایلون بسته بندی علوفه را در تمام ابعاد و ضخامت ها تولید کرد. این نکته حائز اهمیت است که با افزایش ابعاد نایلون باید ضخامت و مقاومت آن نیز افزایش یابد که موجب افزایش هزینه ها می شود.

نایلون بسته بندی علوفه

درجه بندی کیفیت و قیمت

قیمت پلاستیک علوفه با توجه به مواد اولیه پتروشیمی قیمت گذاری می شود. البته این مورد برای مواد اولیه درجه یک می باشد و برای این نوع از نایلون کشاورزی از نمونه درجه 2 و 3 استفاده می شود، زیرا دلیلی برای استفاده از مواد اولیه نو و درجه یک نیست. اما به طور کلی سریشا می تواند این نوع از نایلون را در تمام کیفیت ها همراه با شخصی سازی قیمت برایتان تولید کند.

بسیار دیده شده که افراد سود جو در این صنف با استفاده از مواد اولیه درجه 2 و فروش به عنوان درجه یک موجب نارضایتی مشتری می شوند.

 

هیچ تفاوتی میان نایلون علوفه ساده با ذرت علوفه ای وجود ندارد و تنها دلیل بر تفاوت ظاهری و جنسی مبتنی بر فرد سفارش دهنده است. از همین رو هیچ تفاوتی ندارد که چه نوع نایلونی تولید کنیم، زیرا قادر به تولید انواع آن به صورت عمده می باشیم.

نایلون بسته بندی علوفه

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 12 میانگین: 4.7]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *