نایلون بسته بندی علوفه

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نایلون بسته بندی علوفه

دسترسی به لیست تولیدکنندگان نایلون بسته بندی علوفه در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون بسته بندی علوفه کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در این مقاله ارائه شده است:

 • مقدمه
 • نایلون بسته بندی علوفه چیست؟
 • مزایای بسته بندی علوفه با نایلون
 • جنس پلاستیک بسته بندی علوفه
 • ابعاد و ضخامت قابل تولید نایلون بسته بندی علوفه
 • پلاستیک بسته بندی علوفه ای رنگی
 • چاپ نایلون علوفه ای
 • قیمت نایلون علوفه
 • پلاستیک بسته بندی ذرت علوفه ای چیست؟
 • ارایه لیست برترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی علوفه
نایلون بسته بندی علوفه | نایلون بسته بندی ذرت علوفه ای

مقدمه

از جمله مهمترین منابع غذایی بشر که جایگاه ویژه ای در سبد غذایی اش دارد محصولات دامی است. بی شک برای یک داشتن یک محصول دامی با کیفیت یکی از مهمترین پیش نیازها تغذیه مناسب و با کیفیت دام است. سلامت و کیفیت محصولات دامی در گرو سلامت خود دام است که لازمه آن فراهم نمودن تغذیه مناسب برای حیوانات است.

غذای حیوانات، نیازمند شرایط نگهداری ویژه ای است که بتواند کیفیت و ارزش غذایی آن را حفظ کند. یکی از عوامل ایجاد چنین شرایطی، بسته بندی مناسب تغذیه دام با استفاده از نایلون بسته بندی علوفه است.

بیشتر بخوانید:  انواع نایلون بسته بندی

نایلون بسته بندی علوفه چیست؟

علوفه اصلی ترین بخش تغذیه ای دام است. به عبارت دیگر علوفه همان پسماند مزارع بوده که شامل موادی مثل ساقه و برگ ذرت، جو، برنج، تفاله گندم، کنجاله پنبه، تفاله چغندر و… است.

 

برای تهیه خوراک دام، گیاهان علوفه ای کاشته شده در سطح مزارع، پس از جمع آوری به وسیله دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی در نایلون های مخصوص بسته بندی می شوند. این نایلون ها همان نایلون بسته بندی علوفه است که از دسته نایلون های کشاورزی است.

 

از جمله پراهمیت ترین موارد در رابطه با نایلون بسته بندی مواردی مانند علوفه، که دارای وزن های سنگینی هستند، استفاده از یک نایلون مقاوم همراه با قابلیت حمل وزن بالا است. نایلون بسته بندی در این مورد هم از نکات حائز اهمیت است.

نایلون بسته بندی علوفه چیست | پلاستیک بسته بندی علوفه | پلاستیک علوفه

مزایای بسته بندی علوفه با نایلون

به عمل بسته بندی علوفه اصطلاحا سیلاژ علوفه یا سیلوی علوفه می گویند. برای سیلاژ علوفه با نایلون مزایای بیشماری وجود دارد که در زیر به بیان برخی از آنها خواهیم پرداخت.

 • سیلاژ علوفه با نایلون موجب فرآیند تخمیر در علوفه شده و ارزش غذایی آن را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.
 • بسته بندی علوفه با پلاستیک موجب تخلیه هوای درون آن می شود که به این ترتیب مدت زمان نگهداری آن تا ۲ سال افزایش یافته و قابل استفاده برای سال های آینده نیز می گردد.
 • ذخیره سازی علوفه در بسته بندی های پلاستیکی می تواند به طرز موثری تازگی علوفه را حفظ کند.
 • سیلوی پلاستیکی به شرایط آب و هوایی حساس نیست و به راحتی قابل جا به جایی است.
 • هزینه ذخیره سازی خوراک دام با این روش کم است و در نتیجه هزینه های ناشی از احداث سیلوهای خندقی از بین می رود.
نایلون بسته بندی ذرت علوفه ای | نایلون ذرت علوفه ای | مزایای بسته بندی علوفه با نایلون

جنس فیلم نایلون بسته بندی علوفه

تولید رول پلاستیک علوفه با ماده اولیه از جنس پلی اتیلن بوده و معمولا به صورت چند لایه تولید می شود. در تولید پلاستیک بسته بندی علوفه دلیلی ندارد که تولید کنندگان از مواد اولیه درجه یک استفاده کنند. به همین جهت برای تهیه این محصول می توان مواد اولیه درجه ۲ و درجه ۳ را به کار گرفت.

بیشتر بخوانید:  نایلون ذغال

تولید کننده فیلم نایلون علوفه توانایی تولید انواع گوناگون این محصول را با ابعاد، ضخامت و کیفیت های متفاوت را دارند. لذا مشتریان برای تهیه محصول مورد نیاز خود می توانند از تولید کننده محصولات سفارشی سازی شده خود را درخواست کنند.

فیلم پلاستیک علوفه | پلاستیک بسته بندی علوفه ای

ابعاد و ضخامت قابل تولید پلاستیک بسته بندی علوفه

هر کشاورزی با توجه به موارد مصرفی، پلاستیک علوفه را در ابعاد مختلفی سفارش می دهد. از همین رو با توجه به درخواست مشتری می توان پلاستیک بسته بندی علوفه را در تمام ابعاد و ضخامت ها تولید کرد.

لذا باید گفت تولید در تمام ابعاد و ضخامت ها صورت می گیرد. یکی از مهم ترین موارد در تولید نایلون علوفه ضخامت و مقاومت بالا است، زیرا باید وزن های بالایی را تحمل کند. این نکته حائز اهمیت است که با افزایش ابعاد نایلون باید ضخامت و مقاومت آن نیز افزایش یابد که موجب افزایش هزینه ها می شود.

ابعاد نایلون علوفه | ضخامت نایلون بسته بندی علوفه ای

نایلون بسته بندی علوفه ای رنگی

بسیاری از دامپروران و کشاورزان با توجه به نیاز خود از رنگبندی های مختلف برای پلاستیک بسته بندی علوفه استفاده می کنند، از همین جهت تولید این نوع پلاستیک در تمام رنگبندی ها انجام می شود.

یکی از اصلی ترین دلایل برای بسته بندی علوفه، نتابیدن نور خورشید روی موارد بسته بندی است، به همین دلیل باید رنگپاشی به صوت 100% و در تمام رنگبندی ها انجام شود.

نایلون بسته بندی علوفه ای سفید | نایلون بسته بندی علوفه ای رنگی

چاپ نایلون علوفه ای

به طور کلی پلاستیک بسته بندی علوفه به دو صورت تولید می شود، یکی به صورت ساده برای استفاده های از پیش تعیین شده و دیگری برای فروش

در نمونه هایی که برای فروش عمومی هستند، باید یک پلاستیک بسته بندی همراه با چاپ مورد استفاده قرار گیرد تا میزان فروش شما برای فروش عمومی به بالا ترین حد ممکن برسد.

یکی از مهم ترین موارد در فروش عمومی نایلون بسته بندی ذرت علوفه ای، چاپ آن است. زیرا تنها دلیلی که باعث ترغیب مشتری به خرید می شود موارد چاپی نوشته شده روی نایلون و مشخصات محصول است.

قیمت نایلون علوفه

قیمت پلاستیک علوفه با توجه به مواد اولیه پتروشیمی قیمت گذاری می شود. البته این مورد برای مواد اولیه درجه یک است و برای این نوع از نایلون کشاورزی از نمونه درجه 2 و 3 استفاده می شود زیرا دلیلی برای استفاده از مواد اولیه نو و درجه یک نیست.

یکی دیگر از عواملی که می تواند در تعیین قیمت انواع پلاستیک علوفه نقش به سزایی ایفا کند توجه به ویژگی های مختلف این محصول است. به طور مثال هر چقدر ضخامت و استقامت نایلون علوفه بیشتر باشد قیمت محصول نیز متناسب با آن بالاتر می رود.

قیمت نایلون علوفه | خرید نایلون بسته بندی علوفه

پلاستیک بسته بندی ذرت علوفه ای چیست؟

هیچ تفاوتی میان پلاستیک علوفه ساده با نایلون ذرت علوفه ای وجود ندارد. فقط در هنگام خرید هر یک از این دو نوع نایلون باید یک سری نکات را در نظر گرفت.

به طور مثال، کیفیت رنگ پاشی در مورد نایلون علوفه از اهمیت بالایی برخوردار است. نایلون بسته بندی علوفه باید به صورت رنگی با رنگ پاشی ۱۰۰% تولید شود تا بتواند نور بیشتری را بلوک کند.

چرا که یکی از علل استفاده از این محصول جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به علوفه است که باعث سوختن و پوک شدن آن می شود. از دیگر ویژگی های این نوع پلاستیک، ضخامت زیاد و مقاومت بالای آن است.

پلاستیک بسته بندی ذرت علوفه ای | قیمت نایلون بسته بندی ذرت علوفه ای

ارایه لیست برترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی علوفه

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است، که شامل نام شرکت های تولید کننده نایلون بسته بندی علوفه در تمام ایران نیز هست.

 

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 13 میانگین: 4.6]

دیدگاه خود را بنویسید