نایلون تبلیغاتی ارزان

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نایلون تبلیغاتی ارزان

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون تبلیغاتی ارزان در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون تبلیغاتی ارزان کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • نایلون تبلیغاتی چیست؟
 • چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان
 • قیمت چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان
 • کیفیت چاپ پلاستیک تبلیغاتی
 • انواع پلاستیک تبلیغاتی ارزان
 • تولید نایلون تبلیغاتی ارزان
 • قیمت نایلون تبلیغاتی
 • چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان رنگی
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون تبلیغاتی ارزان

مقدمه

امروزه مغازه ها، بوتیک ها، سوپرمارکت ها، فست فودها و… برای اینکه بتوانند کالای خود را به دست مشتری برسانند از نایلون های تبلیغاتی استفاده می کنند. استفاده از کیسه تبلیغاتی نایلونی یکی از خلاقانه ‌ترین و پربازده‌ ترین روش های تبلیغات است. همچنین در عین مقرون به صرفه بودن، بازخورد مناسبی برای کسب و کار دارد.

بیشتر بخوانید:  نایلون تبلیغاتی طرح عمومی

نایلون تبلیغاتی چیست؟

به طور کلی به هر نوع پلاستیک بسته بندی که دارای چاپ باشد نایلون تبلیغاتی می گویند. اصولا بر روی این نایلون ها نام کسب و کار، برند، نشانی و تلفن صاحب برند چاپ می شود.

تفاوت نایلون تبلیغاتی با پلاستیک معمولی نیز در همین مورد است. روی نایلون تبلیغاتی، تبلیغ خاصی که متعلق به شغل خاصی است حک شده است.

هرکس این نایلون ها را ببیند می تواند به راحتی با این فروشگاه ها و محصولات عرضه شده توسط آن ها آشنا شود. این خودش یکی از بهترین انواع تبلیغات به حساب می آید.

چاپ پلاستیک تبلیغاتی یک راهکار اقتصادی و نسبتا کم هزینه برای مطرح کردن برند شما است. چرا که ممکن است این پلاستیک ها بارها و بارها در دستان خریداران کالای شما مورد استفاده قرار بگیرد.

این خود یک تبلیغ هوشمندانه و همین طور بازاریابی بدون درد سر برای شما است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا انواع نمونه های کیسه تبلیغاتی با مشاهده کنید.

چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان

چاپ آماده یا اختصاصی روی کیسه پلاستیک تبلیغاتی ارزان

به طور کلی برای سفارش نایلون چاپی تبلیغاتی می توانید از نمونه های نایلون تبلیغاتی آماده از قبل تولید شده با طرح عمومی را انتخاب کنید. این نایلون ها، نایلون چاپی ارزان هستند.

یا اینکه طرح یا لوگو خود یا هر آنچه که می خواهید را به ما ارجاع دهید. علاوه بر آن اگر طرحی مدنظر دارید می توان طراحی خود را به طراحان شرکت تولیدی بسپارید تا با بالاترین کیفیت روی نایلون چاپ کنند.

از نمونه های آماده می توان طرح لبخند، آدیداس، پوما و … که نام بردن همه آن ها امکان پذیر نیست را نام برد. چاپ به دو صورت 1 تا 6 رنگ full hd و 1 تا 8 رنگ full hd انجام می شود. چاپ با بالاترین کیفیت با سه روش فلکسو، هلیو و سیلک صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید:  نمونه کار نایلون تبلیغاتی

قیمت چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان

قیمت چاپ روی نایلون و نایلکس بر حسب تعداد رنگ های موجود در طرح مورد نظر شما است. به بیان دیگر می توان گفت قیمت چاپ به صورت مستقیم به طرح چاپی شما و تعداد رنگ های موجود در آن بستگی دارد.

اگر هیچ طرح یا لوگو اختصاصی از خود ندارید، می توانید امور طراحی خود را نیز به طراح بسپارید تا نایلون تبلیغاتی ارزان و جذابی داشته باشید.

ارزان قیمت ترین نوع چاپ برای کیسه های تبلیغاتی، چاپ سیلک یا همان دستی است که تنها برای سفارشات زیر ۵۰۰ کیلو توجیح اقتصادی دارد.

نایلون تبلیغاتی | نایلون تبلیغاتی دسته دار | نایلون تبلیغاتی قیمت

کیفیت چاپ پلاستیک تبلیغاتی

اگر یک نایلون یا نایلکس دسته دار با کیفیت به دست مشتری بدهید، تنها برای انتقال محصولات خریداری شده تا خانه از آن استفاده نمی کند. بلکه با توجه با نیازش از نایلون استفاده های چندین باره می کند.

همچنین اگر یک طرح مناسب و چشم گیر با یک چاپ با کیفیت روی آن باشد باعث تبلیغات شغل شما به بهترین نحو ممکن نیز می شود. چاپ نایلون تبلیغاتی عمده باعث کاهش هزینه نهایی خواهد شد.

چاپ پلاستیک تبلیغاتی ارزان | سفارش پلاستیک تبلیغاتی | طرح پلاستیک تبلیغاتی

انواع پلاستیک تبلیغاتی ارزان

نایلون تبلیغاتی به سه نوع مختلف تقسیم می شود که عبارتند از:

 • نایلون دسته موزی ( دسته تقویت )
 • نایلون دسته بندی
 • نایلکس دسته دار ( دسته رکابی )

برای مشاهده انواع نمونه های نام برده شده و دریافت اطلاعات کامل روی کلمه نایلون کلیک کنید.

پلاستیک تبلیغاتی ارزان | نایلون تبلیغاتی ارزان قیمت | کیسه تبلیغاتی نایلونی

تولید نایلون تبلیغاتی ارزان

درجه بندی کیفیت

شرکت های تولید پلاستیک و سلفون از مواد اولیه نو و درجه یک برای تولید استفاده می کنند. مگر اینکه مشتری درخواست کاهش هزینه کند.

در این صورت می توان از مواد اولیه ضایعاتی (بازیافتی) استفاده کرد که باعث کاهش قیمت تولید نایلون تبلیغاتی ارزان می شود. بهتر است در این باره تحقیق کرده و با مشورت اقدام به چنین کاری کنید.

تولید و چاپ نایلون و نایلکس | تولید و چاپ نایلون تبلیغاتی | تولید و چاپ نایلون دسته تقویت

قیمت نایلون تبلیغاتی 

قیمت کیسه تبلیغاتی نایلونی بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود. از همین رو برای دریافت قیمت دقیق نمونه خود باید از مشاورین و کارشناسان فروش شرکتها استعلام قیمت روزانه بگیرید. همچنین قیمت مواد اولیه درجه 2 و 3 را نیز استعلام نمایید.

بسیار دیده شده که افراد سود جو در این صنف با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی و فروش به عنوان مواد اولیه نو موجب نارضایتی مشتری می شوند. ابعاد و ضخامت های مختلف اثری بر روی قیمت نایلکس تبلیغاتی و نایلون تبلیغاتی ندارد.

پلاستیک تبلیغاتی ارزان | نایلون تبلیغاتی ارزان قیمت | کیسه تبلیغاتی نایلونی

چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان رنگی

با توجه به نیاز شما و سلیقه مشتری می توان از نایلون پایه رنگی استفاده کرد که چاپ انواع متون و تصاویر روی آن انجام می شود. یکی از مهم ترین موارد برای نایلون دسته دار رنگی استفاده از رنگپاشی 100% و با کیفیت است که نشان گر کیفیت تولید است.

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون تبلیغاتی ارزان

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. در فایل مذکور نام کارخانه نایلون تبلیغاتی و تولیدی نایلون در تمام ایران نیز وجود دارد.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت تولید کننده نایلون تبلیغاتی، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.9]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

1 نظر

دیدگاه خود را بنویسید