Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون تبلیغاتی ارزان

سریشا تولید کننده نایلون تبلیغاتی ارزان در خراسان رضوی

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با حذف واسطه ها و قیمت گذاری منصفانه می تواند با کیفیت ترین نمونه ها را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار دهد . از همین رو انواع نایلون تبلیغاتی ارزان با کیفیت بالا و تضمینی در اختیارتان قرار می دهیم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا انواع نمونه های کیسه تبلیغاتی با مشاهده کنید .

 

چاپ آماده یا اختصاصی روی کیسه تبلیغاتی ارزان

به طور کلی برای سفارش نایلون تبلیغاتی باید یا از نمونه های آماده از قبل تولید شده با طرح عمومی را انتخاب کنید یا اینکه طرح یا لوگو خود یا هر آنچه که می خواهید را به ما ارجاع دهید یا طراحی خود را به ما بسپارید تا با بالا ترین کیفیت روی نایلون چاپ کنیم .

از نمونه های آماده می توان طرح لبخند ، آدیداس ، پوما و … که نام بردن همه آن ها امکان پذیر نیست را نام برد .

چاپ به دو صورت 1 تا 6 رنگ full hd و 1 تا 8 رنگ full hd انجام می شود که قیمت گذاری چاپ بر حسب تعداد رنگ های موجود در طرح مورد نظر شما است .

اگر هیچ طرح یا لوگو اختصاصی از خود ندارید ، سریشا می تواند در امور طراحی نیز به شما کمک کند تا نایلون تبلیغاتی ارزان و جذابی داشته باشید .

نایلون تبلیغاتی ارزان

کیفیت چاپ

اگر یک نایلون یا نایلکس دسته دار با کیفیت به دست مشتری بدهید ، تنها برای انتقال محصولات خریداری شده تا خانه از آن استفاده نمی کند ، بلکه با توجه با نیازش از نایلون استفاده های چندین باره می کند که اگر یک طرح مناسب و چشم گیر با یک چاپ با کیفیت روی آن باشد باعث تبلیغات شغل شما به بهترین نحو ممکن می شود .

نایلون تبلیغاتی ارزان

انواع پلاستیک تبلیغاتی ارزان

تمامی نایلون های تبلیغاتی ارزان ما به علت حذف واسطه ها و تولید مستقیم از کارخانه با قیمتی ارزان محاسبه می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره با مدیریت تماس حاصل فرمایید .

نایلون تبلیغاتی به سه نوع مختلف تقسیم می شود که عبارتند از :

  • نایلون دسته موزی ( دسته تقویت )
  • نایلون دسته بندی
  • نایلکس دسته دار ( دسته رکابی )

برای مشاهده انواع نمونه های نام برده شده و دریافت اطلاعات کامل روی کلمه نایلون کلیک کنید .

نایلون تبلیغاتی ارزان

درجه بندی کیفیت

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا تنها از مواد اولیه نو و درجه یک استفاده می کند ، مگر اینکه مشتری درخواست کاهش هزینه کند که در این صورت می توان از مواد اولیه ضایعاتی ( بازیافتی ) استفاده کرد که باعث کاهش قیمت تولید نایلون می شود . بهتر است در این باره با ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنیم .

نایلون تبلیغاتی ارزان

قیمت گذاری

قیمت کیسه تبلیغاتی نایلونی بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود از همین رو برای دریافت قیمت دقیق نمونه خود کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید ، همینطور قیمت مواد اولیه درجه 2 و 3 با نازل ترین قیمت ها در اختیار شما قرار می گیرد .

بسیار دیده شده که افراد سود جو در این صنف با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی و فروش به عنوان مواد اولیه نو موجب نارضایتی مشتری می شوند از همین کیفیت و قیمت را به صورت تضمینی به شما عزیزان ارئه می دهیم .

 

نایلون تبلیغاتی ارزان

چاپ نایلون رنگی

با توجه به نیاز شما و سلیقه مشتری می توان از نایلون پایه رنگی استفاده کرد که چاپ انواع متون و تصاویر روی آن انجام می شود . یکی از مهم ترین موارد برای نایلون دسته دار رنگی استفاده از رنگپاشی 100% و باکیفیت است که نشان گر کیفیت تولید است . سریشا افتخار دارد انواع نایلون های رنگی با رنگ پاشی کامل به شما ارئه دهد .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

One Reply to “نایلون تبلیغاتی ارزان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *