پلاستیک دسته دار تبلیغاتی

  1. Homepage
  2. پلاستیک دسته دار تبلیغاتی
پلاستیک دسته دار تبلیغاتی

سریشا تامین کننده و چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان و چاپ نایلون فروشگاهی

در انواع نایلون طرح دار ، نایلون دسته موزی ، نایلون دسته رکابی و … در مشهد

اهمیت کیفیت تولید و چاپ نایلون های تبلیغاتی

فرض کنید برای کسب و کارتان از یک نایلون دسته دار با کیفیت عالی به همراه یک چاپ باکیفیت استفاده می کنید ، با این کار مشتریانی که از شما خریداری می کنند و برای حمل و نقل وسایل خریداری شده از نایلون شما استفاده می کنند تنها به یک مرتبه ختم نمی شود ، زیرا اگر نایلون با کیفیت بالا و طراحی چاپی مناسب تولید شود باعث استفاده چند باره مشتری می شود که این امر به این معناست که شما یک بیلبورد تبلیغاتی در حال حرکت در سطح شهر دارید که تاثیر مستقیم در میزان فروش شما و برند شدن کسب و کار شما دارد.

چاپ نایلون تبلیغاتی ( چاپ انواع تصاویر  )

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا قادر به چاپ 1 تا 8 رنگ full hd با کیفیت تضمینی است . از همین رو می تواند هر آنچه که مشتری از یک پلاستیک دسته دار تبلیغاتی می خواهد را با بالاترین کیفیت ممکنه همراه با چاپ اختصاصی تولید کند .

 

نایلون تبلیغاتی با طراحی آماده ( نایلون طرح دار )

بسیاری از مشاغل خرده فروش اغلب مثل فروشگاه های غذایی ، پوشاک ، داروخانه ها و … نیازی به یک نایلون با طراحی اختصاصی ندارند از این رو می توان از این نایلون های آماده با قیمت های به صرفه تر استفاده کرد . اینگونه فروشگاه ها نیازی به یک نایلون چاپی اختصاصی ندارند از طرف دیگر نمی خواهند هزینه یک پلاستیک دسته دار تبلیغاتی با چاپ اختصاصی را متحمل شوند از همین رو می توان از طرح های گوناگون آماده یکی را انتخاب کرده و به صورت عمده سفارش دهند .

انواع طرح های آماده ورزشی ، لبخند ، آدیداس ، پوما ، بچگانه و …. موجود است ، برای دریافت طرح های آماده نایلون با ما تماس حاصل فرمایید .

انواع نایلون تبلیغاتی

پلاستیک تبلیغات به سه نوع مختلف تقسیم می شود که عبارتند از :

  • نایلون دسته موزی ( دسته تقویت )
  • نایلون دسته بندی
  • نایلکس دسته دار ( دسته رکابی )

پلاستیک دسته موزی ( دسته تقویت )

به نمونه های پلاستیک دسته دار تبلیغاتی که دسته آن در داخل بدنه پلاستیک قرار دارد نایلون دسته موزی می گویند ، که کشسانی و تحمل وزن بالایی دارند و برای استحکام بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند .

نایلون دسته  رکابی  تبلیغاتی

به نمونه هایی که دسته نایلون با بدنه نایلون یکی است ، نایلون دسته رکابی می گویند ، این نوع از پلاستیک تبلیغاتی به علت نوع طراحی دسته متصل به بدنه قادر به کشش و تحمل وزن هایی بالاتری است از همین رو نمونه ساده یا همان شفاف آن در میوه فروشی ها و تره بار ها مورد استفاده قرار میگیرد .

نایلون دسته رکابی

نایلون دسته  بندی تبلیغاتی 

این نوع و نمونه دسته موزی بیشتر ظاهر آن مورد اهمیت است زیرا یک بوتیک لباس فروشی ، داروخانه و … نیازی به یک نایلون با قابلیت حمل وزن های بسیار بالا را ندارد و بیشتر نیاز به یک نایلون زیبا و شیک دارند ، اما به این دلیل نیست که این نایلون ها مقاومت کمی دارند بلکه قادر به تحمل وزن های بسیار بالا هستند .

در نایلون دسته بندی از یک دسته جدا از بدنه استفاده می شود ، که نمونه ای از آن را در عکس زیر مشاهده میکنید .

قیمت نایلون دسته دار تبلیغاتی

قیمت چاپ روی نایلون تبلیغاتی وتولید نایلون مورد نطر شما بستگی به تعداد رنگ و نوع چاپ و قیمت مواد اولیه پتروشیمی بستگی دارد ، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق نمونه مورد نظر خود با ما تماس بگیرید .