Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
فیلم شیرینگ سریشا

آنچه در مقاله زیر ارائه گردیده است:

مقدمه

انواع پلاستیک شیرینک حرارتی

نایلون بسته بندی آب معدنی

تولید پلاستیک شیرینگ حرارتی

اهمیت کیفیت چاپ در بازه تبلیغاتی

کاربرد پلاستیک شیرینگ پک

طریقه استفاده از شرینگ پک

مقدمه

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده، پلاستیک حرارتی کوچک شونده یا همان شیرینگ است، این پلاستیک بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورد نظر یا به اصطلاح شیرینگ شدن آن می شود .

انواع پلاستیک شیرینگ حرارتی

نایلون های وکیوم حرارتی به دو صورت تولید میشوند:

نوع اول برای بسته بندی محصولات و کالاهاست که به آن شیرینگ حرارتی بسته بندی می گویند. از جمله مثال های روشن در این زمینه بسته بندی شل های نوشابه، دوغ، آب معدنی و… است.

نوع دوم نایلون های حرارتی کوچک شونده ی کیسه ای یا نایلون کوچک شونده حرارتی است که مثال رایج در این زمینه نایلون کنترل را می توان نام برد.

نایلون بسته بندی آب معدنی

نایلون شیرینگ آب معدنی یکی از معروف ترین موارد استفاده از نایلون شیرینگ حرارتی است. بسته بندی های آب معدنی به راحتی با پلاستیک حرارتی شیرینگ بسته بندی میشوند. شما هم حتما نمونه های پک 6 تایی آب معدنی یا نوشابه بسته بندی شده را در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده کرده اید .

بسته بندی با نایلون شیرینک حرارتی موجب سادگی در حمل و نقل ، محافظت از محصول تولیدی ، موارد بهداشتی ، جلوگیری از گرد و غبار و … است .

نایلون حرارتی سریشا

تولید پلاستیک شیرینگ حرارتی

تولید انواع نایلون شیرینگ و سلفون حرارتی برای بسته بندی در تمام ابعاد و ضخامت با تولید انجام می گیرد، همینطور چاپ بر روی انواع نایلون بسته بندی حرارتی با دستگاه فلکسو با چاپ 6 رنگ full hd یا دستگاه هلیو 8 رنگ full hd انجام می شود .

نایلون حرارتی سریشا

اهمیت کیفیت چاپ در بازده تبلیغاتی

یکی از اصلی ترین دلیل ها برای چاپ روی نایلون وکیوم حرارتی، دیده شدن محصول تولید شده در نگاه عموم است که باعث افزایش مشتری می شود، اما اگر چاپ با کیفیت بالا انجام نشود باعث بی ارزش شدن محصول تولیدی شما می شود. به دلیل اینکه مواد اولیه و پایه نایلون شیرینک پک با نایلون ساده یکی است پس چاپ روی نایلون شیرینک حرارتی هم مثل چاپ روی نایلون ساده است و چاپ روی آنها را میتوان با دستگاههای فلسکو  و … انجام داد.

همانطور که می دانید بسته بندی با نایلون شرینک حرارتی باید توسط حرارت انجام شود که موجب جمع شدن پلاستیک شیرینگ می شود، از همین رو چاپ باید به نحوی انجام شود که با قرار گرفتن پلاستیک شیرینگ در معرض حرارت باعث بهم ریختگی چاپ آن نشود.

نایلون حرارتی سریشا

کاربرد پلاستیک شیرینگ پک

کاربرد شیرینگ پک حرارتی در صنایع بسیار زیاد است و نمی توان همه آن ها را نام برد، اما چند نمونه از کارهایی که از این نوع نایلون های شیرینک حرارتی استفاده می کنند عبارتند از :

 • بسته بندی کاشی و سرامیک
 • لوازم یدکی خودرو
 • نوشابه و آبمعدنی
 • باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی
 • لوازم خانگی
 • سنگ های نمای ساختمان ها
 • و….
نایلون حرارتی سریشا

طریقه استفاده از شیرینگ پک

 • دستی : این نوع از بسته بندی شیرینگ بیشتر در موارد خانگی یا صنایع کوچک با سشوار مورد استفاده قرار می گیرد یا اینکه قطعات خیلی بزرگ اند و قابلیت ورود به تونل شیرینگ را ندارند .
 • نیمه اتومات : به وسیله کابین شیرینگ برای استفاده نیمه صنعتی در صنعت های کوچک و یا قطعه های سبک با تیراژ تولید کم استفاده می شود .
 • اتومات :  این مورد بیشتر در صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ، که قطعات در تونل شیرینگ قرار می گیرند و به صورت بسته بندی خارج می شوند. ( این مورد بیشتر در تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد)

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

2 Replies to “نایلون حرارتی”

 1. با درود.
  شرینک ( shrink) درست است که متاسفانه شما به اشتباه شیرینک تایپ کرده اید.

  1. سلام عرض ادب…
   بله شما درست میفرمایید، اما با توجه به اینکه کلمه شیرینگ در بین اغلب مردم جا افتاده، ما برای دسترسی راحت تر افراد از این کلمه استفاده کرده ایم. در این مطلب ما این موضوع را شرح داده ایم.
   ممنون از توجه شما.
   واحد پشتیبانی مجموعه سریشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *