نایلون دسته بندی چاپی

  1. Homepage
  2. مقالات
  3. نایلون
  4. نمایش مطلب
نایلون دسته بندی چاپی

مقدمه

نایلون های دسته بندی به علت ظاهر شکیل و زیبایی شان مناسب برای فروشگاه های لباس، روسری، کفش و … هستند، که برای اعتبار بیشتر می توان لوگو مغازه یا شرکت را روی نایلون دسته بندی چاپی چاپ کرد . این نمونه های چاپی را نایلون دسته بندی تبلیغاتی نیز می گویند. دیگر نمونه های پلاستیک دسته دار که برای این مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد نایلون دسته موزی است.

برای مشاهده انواع نایلون اینجا کلیک کنید.

نایلون دسته بندی

نازلترین قیمت ها

با خرید به صورت مستقیم از کارخانه و حذف واسطه ها می توانید با نازل ترین قیمت ها ، انواع پلاستیک را خریداری کنید.

تولیدی نایلون دسته بندی

کارخانجات تولید پلاستیک و سلفون قادر به تولید انواع نایلون دسته بندی هستند ، اما به علت سود ناچیز نمی توان نمونه های نایلون دسته بندی ساده یا همان رنگی را در سفارشات کمتر از 100 کیلو تولید کرد .

نایلون دسته بندی سریشا

قابلیت چاپ انواع تصاویر

همانطور که در تصویر محصول مشاهده می کنید این نمونه دارای چاپ تصویر است، نه تنها این طرح بلکه تمامی طرح های تصویر قابلیت چاپ با بالاترین کیفیت روی نایلون های دسته بندی را دارند.

ابعاد تولید

ابعاد و سایز بندی تولید برای هر شغلی متفاوت است این مورد مربوط به نیاز شماست، می توانید برای مشاوره با ما تماس حاصل فرماید تا به بهترین نحوه شما را راهنمایی کنیم .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.8]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید