نایلون شفاف سریشا

برای دریافت قیمت نایلون رولی و پلاستیک شفاف رومیزی

با ما تماس بگیرید.

در مقاله ای که ارائه کردیم میخواهیم در مورد پلاستیک شفاف و کاربردهای آن در زندگی روزمره صحبت کنیم . در ادامه به بیان انواع نایلون شفاف میپردازیم و در انتها چند فیلم کوتاه از نحوه تولید نایلون شفاف خیاری و قندی بارگذاری شده که توصیه میکینم حتما فیلم ها را تا انتها مشاهده نمایید.

آنچه در این مقاله بیان شده است:

 • مقدمه
 • انواع پلاستیک شفاف برحسب مواد اولیه
 • تولید نایلکس شفاف
 • نایلون شفاف
 • انواع کیسه های شفاف
 • ویژگی های نایلون شفاف
 • فیلم تولید نایلون شفاف قندی
 • فیلم تولید نایلون شفاف خیاری
 • قیمت روز نایلون شفاف 
 • چاپ روی پلاستیک شفاف 
 • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره شرکت سریشا

 

مقدمه

امروزه استفاده از نایلون و کیسه های پلاستیکی به شدت مورد استفاده بشر قرار گرفته به نحوی که کاربرد آن جز جدایی ناپذیری از زندگی روزمره شده و به جرات می توان گفت که یکی از پرمصرف ترین وسایل تولید شده به دست بشر کیسه پلاستیکی شفاف است و البته ناگفته نماند یکی از مخرب ترین عوامل برای طبیعت نیز محسوب می شود ، از همین رو توصیه کارشناسان مشاور شرکت سریشا استفاده از کیسه های نایلونی تجزیه پذیر این شرکت است که قیمت گذاری بسیاری پایینی دارد تا شما عزیزان را به خرید این نوع از پلاستیک ترغیب و دعوت کند. یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر مواد همانند سلفون و … می باشد .

به طور کل مواد LDPE که پایه اصلی تشکیل دهند نایلون ها می باشد ، دارای برخی از ویژگیهای ذاتی می باشد که برای تغییر آن نمی توان از روش های مرسوم مانند افزودن مکمل و … استفاده نمود و برای حصول این موضوع باید دست به دامان دستگاه های تولید به روز شد . نایلون شفاف در حقیقت نسل جدید کیسه های نایلونی می باشد که در عین لطافت و کشسانی زیاد دارای شفافیت بسیار ایده آل نسبت به کیسه های نایلونی مشابه می باشد .
 

 

انواع پلاستیک شفاف بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی

پلاستیک های دسته دار نایلونی و نایلکسی شفاف جزء کوچکی از خانواده بزرگ پلاستیک شفاف محسوب می شوند. همچنین انواع کیسه های فریزری ، گلخانه ای و کشاورزی ، پلاستیک های بسته بندی و … نیز به صورت شفاف تولید می شوند.

 

تولید نایلکس شفاف

همانطور که قبلا هم بیان شد در بیشتر موارد برای پلاستیک های دسته دار شفاف از نمونه دسته رکابی با مواد اولیه نایلکسی استفاده می شود زیرا از این مدل بیشتر برای مواردی کاربرد دارد که می خواهند از کمترین هزینه با بیشترین مقاومت بهره ببرند.  

به همین دلیل بیشتر فروشگاه های مواد غذایی و ترباره ها و … از نایلکس دسته رکابی استفاده می کنند زیرا اولا آناتومی دسته رکابی قادر به تحمل بیشترین وزن ممکنه است و علاوه بر آن نایلکس دارای جنس خشک می باشد که باعث می شود مقاومت کشسانی بالایی داشته باشد.

 

نایلون شفاف

نایلون دارای جنس نرم است از همین رو اگر در ضخامت های پایین تولید شود نمی تواند وزن زیادی را تحمل کند و باعث پارگی نایلون می شود اما از طرفی جنس نرم آن باعث شده صدای کمتری تولید کند و کمی مات باشد که باعث جذابیت بیشتر آن می شود.  

از همین رو در بیشتر فروشگاه های پوشاک یا این دسته از مشاغل مشاهده می شود که از نایلون استفاده می کنند اما نه از نایلون شفاف بلکه از نایلون های رنگی چاپ دار سفارش می دهند.

 

انواع کیسه پلاستیکی شفاف

نایلون و نایلکس دسته دار شفاف تنها عضوی از کیسه های شفاف نیستند بلکه انواع پلاستیک های زیپ دار ، سلفون ها ، کیسه های فریزر و پلاستیک های بدون دسته نیز به صورت شفاف هم تولید می شوند.

 

ویژگیهای نایلون شفاف

 •  این نوع نایلون نسبت به کیسه های نایلکس دارای لطافت بیشتری می باشند .
 • برخلاف کیسه های نایلکسی که قابل تولید تا عرض های پایین ( معمولا ۷۵ سانتی متر ) می باشند این نوع نایلون ها قابل تولید تا عرض ۱۱۰ سانتی است و این امر باعث می شود تا بتوان از این کیسه ها در مصارف مختلف استفاده نمود .
 • قابلیت دیگر نایلون های شفاف تولید آن ها در ضخامت های مختلف می باشد به نحوی که امکان تولید این کیسه ها تا ضخامت ۱۶ میکرون باعث شده تا برخی این محصول را به عنوان رومیزی  و جایگزین سلفون های رومیزی استفاده کنند .
 • این محصول قابل عرضه تا عرض ۱۲۰ سانت و ضخامت حداکثر ۱۶ میکرون می باشد .

پیشنهاد شگفت انگیز

نایلون تبلیغاتی با پایین ترین قیمت

باتوجه به تکنولوژی روز این محصول ، می توان از نایلون های شفاف در صنایعی که نیازمند بسته بندی نرم و در عین حال شفاف می باشند استفاده نمود . هدف از تولید اینگونه فیلم ها رفع معایبی است که هریک از انواع فیلم های سلفون به دلیل شکنندگی بالا و فیلم های نایلون به دلیل شفافیت پایین می باشد.

نایلون شاف

قیمت روز نایلون شفاف

قیمت نایلون / قیمت پلاستیک شفاف ضخیم / فروش انواع نایلون پلاستیک / خرید اینترنتی نایلون /قیمت نایلون و نایلکس در بازار / فروش عمده انواع نایلون / مرکز فروش عمده نایلون در مشهد / قیمت نایلون دسته دار کیلوئی/ قیمت پلاستیک شفاف متری

از آنجایی که قیمت مواد پتروشیمی مرتبا در حال نوسان و تغییر است لذا نمیتوان یک قیمت ثابت برای محصولات نایلونی و… تعیین کرد . لذا برای استعلام قیمت و ثبت سفارش کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

چاپ روی پلاستیک شفاف

غالبا اگر قرار باشد چاپی روی کیسه پلاستیک شفاف صورت بگیرد از یک یا نهایتا دو رنگ استفاده می شود که قسمت کوچکی از نایلون را پوشش می دهد ، به این دلیل که افراد سفارش دهنده این نوع محصول نمی خواهند هزینه زیادی پرداخت کنند و هزینه چاپ یک امر اضافی و بدون کاربرد می باشد و بیشتر افرادی که به فکر موارد چاپی هستند به صورت زمینه رنگی مدل خود را سفارش می دهند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.