نایلون شفاف سریشا

برای دریافت قیمت نایلون رولی و پلاستیک شفاف رومیزی

با ما تماس بگیرید.

یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر مواد همانند سلفون و … می باشد .
به طور کل مواد LDPE که پایه اصلی تشکیل دهند نایلون ها می باشد ، دارای برخی از ویژگیهای ذاتی می باشد که برای تغییر آن نمی توان از روش های مرسوم مانند افزودن مکمل و … استفاده نمود و برای حصول این موضوع باید دست به دامان دستگاه های تولید به روز شد .
نایلون شفاف در حقیقت نسل جدید کیسه های نایلونی می باشد که در عین لطافت و کشسانی زیاد دارای شفافیت بسیار ایده آل نسبت به کیسه های نایلونی مشابه می باشد .
 

ویژگیهای نایلون شفاف

  •  این نوع نایلون نسبت به کیسه های نایلکس دارای لطافت بیشتری می باشند .
  • برخلاف کیسه های نایلکسی که قابل تولید تا عرض های پایین ( معمولا ۷۵ سانتی متر ) می باشند این نوع نایلون ها قابل تولید تا عرض ۱۱۰ سانتی است و این امر باعث می شود تا بتوان از این کیسه ها در مصارف مختلف استفاده نمود .
  • قابلیت دیگر نایلون های شفاف تولید آن ها در ضخامت های مختلف می باشد به نحوی که امکان تولید این کیسه ها تا ضخامت ۱۶ میکرون باعث شده تا برخی این محصول را به عنوان رومیزی  و جایگزین سلفون های رومیزی استفاده کنند .
  • این محصول قابل عرضه تا عرض ۱۲۰ سانت و ضخامت حداکثر ۱۶ میکرون می باشد .

 

پیشنهاد شگفت انگیز

نایلون تبلیغاتی با پایین ترین قیمت

باتوجه به تکنولوژی روز این محصول ، می توان از نایلون های شفاف در صنایعی که نیازمند بسته بندی نرم و در عین حال شفاف می باشند استفاده نمود . هدف از تولید اینگونه فیلم ها رفع معایبی است که هریک از انواع فیلم های سلفون به دلیل شکنندگی بالا و فیلم های نایلون به دلیل شفافیت پایین می باشد.

نایلون شاف