نایلون شیرینگ تونلی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. شرینک
 4. نمایش مطلب
نایلون شیرینگ تونلی

برای دریافت لیست قیمت نایلون شیرینگ و نایلون شیرینگ حرارتی

با مشاوران ما تماس بگیرید.

آنچه در مقاله زیر با عنوان نایلون شیرینگ تونلی ارائه گردیده است:

 • مقدمه
 • انواع ضخامت تولیدی نایلون شیرینگ
 • نایلون شیرینگ پک چیست؟
 • روش استفاده از نایلون شیرینک چگونه است؟
 • کاربردهای مختلف نایلون شیرینگ
 • نحوه نگهداری از رول نایلون شیرینگ
 • کلیپ دو دقیقه ای از نحوه تولید نایلون شیرینگ و شیرینگ با دستگاه نیمه اتومات
 • چاپ بر روی نایلون شیرینگ
 • لزوم اهمیت درجه بندی کیفیت نایلون شیرینگ
 • قیمت نایلون شیرینگ و عوامل اثر گذار بر قیمت
 • چگونگی بسته بندی با نایلون شیرینگ
 • تماس با کارشناسان واحد مشاوره و فروش شرکت سریشا

 

مقدمه:

نایلون شیرینگ امروزه در سطح وسیعی در سراسر جهان برای بسته بندی محصولات استفاده می شود.

      نایلون شیرینگ، باعث می شود محصول بسته بندی شده حالت شکیل تری به خود گرفته و چینش محصول را آسان تر می کند . هم چنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد. دستگاه شیرینک پک تونلی را در واقع میتوان به نوعی مدل اتوماتیک و حرفه ای دستگاه شیرینک پک دانست.

طی آن بعد از برش شیرینک در بخش اول که توسط اپراتور انجام میگیرد بسته به درون تونل حرارتی هدایت میشود و عملیات شیرینک شدن دروتن این تونل انجام میگیرد.

 

انواع ضخامت تولیدی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود. جهت صنایع بسته بندی مانند: صنایع غذایی، شیشه سکوریت، آجر، پشم شیشه، صنایع ساختمان، قطعات خودرو، درب آسانسور، صنایع خانگی وغیره می باشد.

برای نگهداری طولانی مدت استفاده می شود.

 

نایلون شیرینگ در ضخامتهای مختلف بصورت رنگی، شیشه ای و همراه با چاپ قابل ارائه میباشد. در واقع نایلون شیرینگ پلاستیکی است حرارت پذیر و شفاف که از ضخامت چهل الی چهارصد میکرون حساس به تغییرات دمایی تولید می شود پر واضح است هر چه ایزوله بودن بسته بندی برای شما مهم ترباشد، نیاز به خرید نایلون شیرینگ ضخیم تر، بالا خواهد بود. 

نایلون شیرینگ پک چیست؟

به نوعی از پلاستیک بسته بندی که با حرارت تغییر شکل می دهد و موجب بسته بندی محصول مورد نظر شما می شود، نایلون شیرینگ پک می گویند.

به طور کلی نایلون شیرینگ تونلی برای شیرینگ کردن یا بسته بندی مواد مختلف تولیدی با این نوع از پلاستیک بسته بندی به دو صورت انجام می شود، نایلون شیرینگ تونلی تماما با دستگاه انجام می شود و هیچ دخالت انسانی وجود ندارد.

روش دوم به وسیله سشوار های صنعتی انجام می شود که برای نمونه هایی که تعداد آن ها کم است یا سایز آن ها کوچک است از این نوع بسته بندی استفاده می شود.

شیرینگ تونلی

روش استفاده از نایلون شیرینگ چیست؟

همانطور که پیش تر گفتیم تنها با خرید فیلم های رول شده نایلون شيرينگ تونلي و قرار دادن آن ها در دستگاه شیرینگ پک ، عملا توسط یک پکینگ، موارد تولیدی شما انجام خواهد شد.

 

یکی از بهترین مثال ها برای استفاده از این نایلون، می توان به پک های 6 تایی آب معدنی اشاره کرد.

شیرینک پک بطری آبمعدنی سریشا

کاربردهای مختلف نایلون شرینگ

به صورت کلی از نایلون شیرینگ به دو دلیل استفاده میشود: 

1. حفاظت در برابر ضربه خصوصا در زمان جابه جایی

2. حفاظت در برابر آلودگی که عموما در صنعت غذایی و بهداشتی مورد استفاده است.

 

روش‌ها و نحوه نگهداری از رول نایلون شیرینگ 

از سفارش و تحویل نایلون ها تا زمان استفاده از رول های شیرینگ بازه زمانی طولانی نگذرد، چرا که بوبین مقوایی (لوله مقوایی) داخل آنها دچار تغییر شکل نشود.

– به جهت حفاظت از بوبین‌های مقوایی (لوله مقوایی) آنها را دور از رطوبت و نم قرار دهید و در جای خشک نگهداری کنید.

– به دلیل تغییر شکل نایلون‌ها در برابر آفتاب، آنها را در محلی مسقف نگهداری کنید.

– رول‌های نایلون را به صورت افقی نگهداری کنید تا دچار سر خوردن و مخروطی شدن رول ها نشود. 

– در زمان استفاده از نایلون ها، با تنظیم حرارت، از ذوب شدن بیش از اندازه یا سوختن نایلون‌ها جلوگیری کنید. 

– به کالا و محصول مورد نظرتان جهت بسته بندی دقت کنید، تا عرض مناسب را انتخاب کنید و کمترین ضایعات را داشته باشید. 

 

حالا وقتشه …!!!

رول شیرینگ آب معدنی

چاپ بر روی نایلون شرینک 

برای خلق ظاهری جذاب و شیک برای بسته بندی محصولات شیرینگ شده خود می توانید از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده کنید ، که باعث افزایش راندمان فروش و تبلیغات محصول تولیدی شما می شود، زیرا ظاهری جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول در فروشگاه های مواد غذایی دارد.

             پلاستیک و سلفون سریشا با استفاده از چاپ 1 تا 8 رنگ همراه با به روز ترین ماشین آلات و کادری مجرب تمام نیاز های شما در این باره را برطرف می کند. سریشا همراه با کیفیت چاپ و تولید بالا و با حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب می تواند انواع محصولات نایلونی و نایلکسی را با نازلترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه کند.

شیرینگ سریشا

درجه بندی کیفیت

بنا به درخواست مشتری می توان برای کم کردن هزینه ها از مواد اولیه بازیافتی استفاده کرد. برای تولید می توانید از 3 نوع درجه بندی کیفیت استفاده کنید که عبارتند از مواد اولیه درجه 1 نو و با کیفیت و نمونه های درجه 2 و 3 ضایعاتی که بازیافتی هستند.

 

قیمت

نایلون شیرینگ بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود، از همین رو برای دریافت قیمت دقیق کافیست با مشاورن ما تماس حاصل فرمایید.

شیرینگ سریشا

چگونگی بسته بندی با نایلون شیرینگ

بسته بندی با دستگاه و نایلون شیرینگ دارای قواعد و مراحل مخصوص به خود است که بدون رعایت کردن آن ها نمی توان بسته بندی را به صورت کامل انجام داد یا نایلون ها را سالم نگه داشت.

مرحله اول انتخاب نوع نایلون شیرینگی است که می خواهیم در دستگاه بسته بندی از آن استفاده کنیم، و توجه به ابعاد و ضخامت و جنس آن . انتخاب ابعاد درست باعث می شود که نایلون اضافات و دور ریز نداشته باشد که این عمل یکی از اصول صرفه جویی و مراقبت از محیط زیست است. همچنین باید نایلونی را با ضخامت مناسب انتخاب نمود چرا که نایلون های نازک به سرعت آسیب می بینند و باید چندین بار یا با چند لایه آن ها را بسته بندی نمود.

 

         دستگاه بسته بندی باید دارای فک دوخت مناسبی باشد چرا که دوخت نا متوازن و ناقص و یا سوخته شده، ظاهر و کاربرد بسته بندی را خراب می کند. بنابراین در انتخاب دستگاه بسته بندی باید دقت کافی را لحاظ کرد.

برای اینکه دستگاه بسته بندی بتواند به درستی کار خود را انجام دهد باید با توجه به نوع و ضخامت نایلونی که انتخاب کرده اید حرارت و سرعت دستگاه را تنظیم نمایید.

       همانطور که می دانید، برای فرایند پکینگ، دستگاه بسته بندی به نایلون شیرینگ حرارت می دهد تا جمع شود و به محصول بچسبد، در این زمان نایلون شیرینگ حالت نیمه ذوب شده ای به خود می گیرد و بنابراین پس از خروج از دستگاه بسته بندی باید آن را با فن خنک کننده، خنک نمود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.9]

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید