نایلون سفید رنگ

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته تقویت
  4. نمایش مطلب
نایلون سفید رنگ

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا کارخانه تولید نایلکس رکابی

و نمایندگی فروش نایلون در خراسان رضوی

 نایلون سفید رنگ در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ شیری آن است که داخل کیسه مشخص نیست، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند.

 

ویژگی ها و تمایز نایلون شیری سریشا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار

  • استفاده از بهترین نوع مواد اولیه پتروشیمی 
  • فرایند تولید نایلون شیری سریشا با دستگاه سه لایه روز دنیا انجام می شود که سبب می شود محصول با کیفیت بالایی تولید شده و ضربه پذیری بسیار بالایی داشته باشد.
  • برای تولید نایلون شیری رنگ بسیار قوی و با درصد بسیار بالا استفاده می کنیم که سبب پوشش دهی 100% می شود . مهمترین دلیل استفاده مشتریان از این محصول پوشش کامل آن است.
  • به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های به روز، دوخت پذیری فوق العاده قوی داریم و با درصد خطای بسیار کمی تولید می شود.
  • به هیچ وجه ضایعات پلاستیک به این محصول اضافه نمیکنیم و یکی از راه های تشخیص آن سفیدی نایلون می باشد، نمونه های درجه 2 یا درجه 3 این محصول به سفیدی نایلون شیری سریشا نیستند و مات می باشند، دلیل آن هم استفاده از ضایعات است که سبب افت کیفیت نهایی محصول می شود.

 

نایلون سفید تولیدی در شرکت پلاستیک و سلفون سریشا از بهترین مواد اولیه و مستربچ تولید شده و پوشش دهی 100 درصدی دارد. ما مفتخریم انواع نایلون تولید شده را به دلیل تولید و عرضه مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت را به شما مشتریان گرامی عرضه کنیم. 

همواره خدمت رسانی به شما مردم عزیز ایران زمین افتخاری برای ماست.

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا

پلاستیک و سلفون سریشا

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.6]

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید