نایلون شیری

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نمایش مطلب
نایلون شیری

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید کننده نایلون شیری رنگ و نایلون دسته رکابی ساده در مشهد

نایلون های رنگی

برای اینکه بتوانیم یک نایلون رنگی داشته باشیم، تولید کنندگان از افزودنی ها استفاده میکنند که انواع مختلفی دارد، ولی رایج ترین نوع این افزودنی ها و ایجاد تغییر رنگ نایلون استفاده از مستربچ ها است. این افزودنی که در گرید های مختلف قابل استفاده است با درصد بین 1 الی 10 درصد در مواد اولیه باعث تغییر رنگ محصول نهایی می شود. بارزترین نوع نایلون های رنگی نایلون های شیری است که در آن از مستربچ شیری استفاده شده است.

چاپ

چاپ نایلون، یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که امروزه بیش از پیش رشد و گسترش یافته است. چاپ نایلون به عنوان یک محصول مفید، به صرفه و کاربردی برای بسته بندی محصولات به شمار می رود. استفاده از نایلون برای مصارف غذایی، تجاری و صنعتی به امری رایج بدل گشته است.

در ابتدا طراحی کار چاپی مورد نظر متناسب با رنگ های مورد انتخاب، صورت می گیرد.

        استفاده از رنگ ها در پس زمینه مناسب نمی باشد، چرا که باعث کاهش کیفیت نهایی کار می گردند. در طراحی چاپ نایلون، بهتر است اطراف کادر به اندازه چند میلیمتر فضا وجود داشته باشد تا در صورت برش، باعث از بین رفتن متن یا طرح مورد نظر چاپی نشود.

تولید انواع نایلون شیری دسته‌دار رکابی و دسته موزی با بهترین کیفیت و پوشش رنگ عالی

  • با کیفیت
  • مقرون به صرفه
  • تولید انبوه

کیسه‌های نایلون، سلفون و نایلکس پلاستیک و سلفون سریشا تولید شده از مرغوب‌ترین مواد اولیه موجود در بازار بوده و مقاومت و کیفیت بالایی دارند.

 

 

برای دریافت قیمت نایلون بسته بندی و نایلون دسته رکابی ساده

با کارشناسان فروش سریشا تماس حاصل نمایید.     

 

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.5]

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید