نایلون قارچ

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نایلون قارچ

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون قارچ در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون قارچ کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • سلفون بسته بندی قارچ
 • انواع نایلون بسته بندی قارچ
 • بسته بندی قارچ با سلفون استرچ غذایی
 • بسته بندی قارچ به صورت لمینت شده
 • کیفیت تولید نایلون بسته بندی قارچ
 • چگونه از سلفون استرچ غذایی برای بسته بندی قارچ استفاده کنیم؟
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون قارچ
نایلون قارچ | نایلون بسته بندی قارچ | پلاستیک بسته بندی قارچ

مقدمه

سلفون بسته بندی قارچ

یکی از مهم ترین موارد برای تازه نگه داشتن قارچ استفاده از نایلون قارچ یا همان سلفون بسته بندی قارچ با کیفیت بالا است. این سلفون باید به گونه ای باشد که هیچ هوایی از آن عبور نکند، زیرا قارچ در سریع ترین زمان ممکن در تماس با هوا دچار سیاهی و خرابی می شود.

انواع نایلون بسته بندی قارچ

انواع مختلفی از پلاستیک بسته بندی قارچ وجود دارد و شامل موارد زیر است:

 1. بسته بندی قارچ با سلفون استرچ غذایی
 2. بسته بندی به صورت لمینت شده 
بیشتر بخوانید:  استرچ غذایی

بسته بندی قارچ با سلفون استرچ غذایی

بیش از 90% تولیدی ها برای بسته بندی قارچ تولیدی خود از سلفون استرچ غذایی استفاده می کنند. سلفون مواد غذایی یا همان استرچ غذایی از جمله فراورده های پلاستیکی است.

این محصول دارای مصارف خانگی بوده و تقریبا در هر خانه ای یافت می شود. به استرچ غذایی اصطلاحا استرچ محافظ غذا، روکش غذایی و نیز استرچ مواد غذایی نیز می گویند.

پلاستیک بسته بندی قارچ | نایلون قارچ | مشما قارچ

بسته بندی قارچ به صورت لمینت شده

در این نوع بسته بندی، بعد از انجام تمام کار های بسته بندی یک لایه پلاستیک با جنس مقاوم opp روی ظروف لمینت می شود که به علت هزینه بالا زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

(با استفاده از لمینت می توانید هر تصویر و متنی که مد نظر دارید را روی پلاستیک چاپ کنید). توجه داشته باشید که امکان چاپ روی استرچ غذایی وجود ندارد.

پلاستیک قارچ | سلفون قارچ | سلفون مخصوص قارچ | سلفون بسته بندی قارچ

تولید نایلون بسته بندی قارچ

همانطور که پیشتر گفتیم یکی از مهم ترین موارد استفاده از استرچ غذایی برای قارچ نفوذ ناپذیری هوا است. این امر موجب تازه نگاه داشتن قارچ بسته بندی می شود. از همین رو کیفیت تولید سلفون مخصوص قارچ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

زیرا نباید قارچ های بسته بندی در حمل و نقل یا موارد دیگر دچار پارگی یا سوراخ شود. در غیر اینصورت، اگر پلاستیک قارچ، کیفیت ضعیفی داشته باشد پاره شده و هوا وارد بسته بندی قارچ می شود. این باعث می شود که قارچ ها در تماس با هوا سیاه شده و کیفیت مطلوب خود را از دست  بدهند.

بیشتر بخوانید:  سلفون غذایی

چگونه از سلفون استرچ غذایی برای بسته بندی قارچ استفاده کنیم؟

استرچ غذایی بعد از تولید به صورت رولی به مشتریان عرضه می شود. به وسیله دستگاه پالت مخصوص می توانید در سریع ترین زمان ممکن قارچ ها را در ظروف به وسیله دستگاه استرچ، بسته بندی کنید.

بیشتر بخوانید:  سلفون بسته بندی مواد غذایی

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون قارچ

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. در فایل مذکور نام کارخانه تولیدی نایلون قارچ در تمام ایران نیز وجود دارد.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت تولید کننده نایلون، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.9]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

1 نظر

 • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید