Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون قارچ

یکی از مهم ترین موارد برای تازه نگه داشتن قارچ استفاده از نایلون قارچ یا همان سلفون بسته بندی قارچ با کیفیت بالا می باشد به طوری که هیچ هوایی از آن عبور نکند، زیرا قارچ در سریع ترین زمان ممکن در تماس با هوا دچار سیاهی و خرابی می شود.

انواع نایلون بسته بندی قارچ

بسته بندی با سلفون استرچ غذایی :

بیش از 90% تولیدی ها برای بسته بندی قارچ تولیدی خود از استرچ غذایی استفاده می کنند .

نایلون قارچ

بسته بندی به صورت لمینت شده

در این نوع بسته بندی، بعد از انجام تمام کار های بسته بندی یک لایه پلاستیک با جنس مقاوم opp روی ظروف لمینت می شود که به علت هزینه بالا زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. (با استفاده از لمینت می توایند هر تصویر و متنی که مد نظر دارید را روی پلاستیک چاپ کنید). توجه داشته باشید که امکان چاپ روی استرچ غذایی وجود ندارد.

نایلون قارچ سریشا

کیفیت تولید

همانطور که پیشتر گفتیم یکی از مهم ترین موارد استفاده از استرچ غذایی برای قارچ نفوذ ناپذیری هوا است که موجب تازه نگاه داشتن قارچ بسته بندی می شود از همین رو کیفیت تولید اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا نباید قارچ های بسته بندی در حمل و نقل یا موارد دیگر دچار پارگی یا سوراخ شود، در غیر اینصورت هوا وارد بسته بندی قارچ شده و قارچ ها در تماس با هوا سیاه شده و کیفیت مطلوب خود را از دست می دهند.

نایلون قارچ سریشا

چگونه از سلفون استرچ غذایی برای بسته بندی قارچ استفاده کنیم ؟

استرچ غذایی بعد از تولید به صورت رولی به مشتریان عرضه می شود که به وسیله دستگاه پالت مخصوص می توانید در سریع ترین زمان ممکن قارچ ها را در ظروف به وسیله دستگاه استرچ، بسته بندی کنید .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

One Reply to “نایلون قارچ”

  1. من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *