Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون نان

سریشا تولید کننده

نایلون مخصوص بسته بندی نان و چاپ نایلون بسته بندی نان

پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع نایلون و نایلکس نان است. یکی دیگر از خدمات ما، تولید نايلون نان چاپی با بالاترین کیفیت همراه با تضمین کیفیت تولید است.

انواع نایلون برای نان

تقریبا می توان گفت برای تولید پلاستیک نان از تمام مواد پلی اتیلنی می توان استفاده کرد، که عبارتند از: سلفون، نایلون، نایلکس، opp و cpp که روی تمام آن ها چاپ انجام می شود. در ادامه مطلب انواع نایلون نان و بسته بندی های آن ها نام برده شده است.

نایلون نان

چاپ پلاستیک نان

سریشا با استفاده از به روز ترین دستگاه های چاپ قادر به تولید و چاپ انواع نایلون و نایلکس، سلفون نان هستند. چاپ به دو صورت 1 تا 6 رنگ و 1 تا 8 رنگ با دستگاه های هیلو و فلکسو انجام می شود، که هر دو آن ها دارای کیفیت full hd چاپی هستند.

نایلون نان

تولید پلاستیک نان تست

همانطور که قبلتر گفتیم، سریشا قادر به تولید انواع محصولات پلاستیکی همراه با چاپ است، از همین رو نایلون نان تست نیز یکی از نمونه های چاپی است که می توان از مواد اولیه مختلفی مانند سلفون، نایلون، نایلکس، opp و cpp استفاده کنید.

چاپ روی پلاستیک تست با تصاویر دلخواه یا لوگو مخصوص با بالاترین کیفیت انجام می شود.

نایلون نان

نایلون نان فانتزی

همانطور که پیش تر گفتیم تولید انواع پلاستیک همراه با چاپ انجام می شود، که پلاستیک نان فانتزی را نیز در بر می گیرد. این نمونه نیز قابل سفارش با مواد اولیه با قیمت های مختلف است.

از چه مواد اولیه ای برای نايلون نان استفاده کنیم ؟

اگر به دنبال یک بسته بندی اقتصادی و خوش قیمت هستید می توانید از مواد اولیه سلفون، نايلون نان یا نایلکس استفاده کنید. اما اگر به دنبال یک بسته بندی براق با قابلیت چاپ پذیری بسیار بالا هستید، پیشنهاد ما استفاده از مواد اولیه opp یا cpp است. این نمونه دارای مقاومت بسیار بالا و شفافیت بسیار مناسب است که می تواند حس کیفیت را به مشتری ارئه دهد.

اگر کارخانه شما یک برند نو و تازه است برای فروش پر بازده خود تنها یک روش دارید که آن هم بسته بندی شیک و چشم گیر همراه با یک چاپ با کیفیت است که باعث خرید مشتری می شود.

نایلون نان

نایلون نان ساده نانوایی

نمونه هایی که در نانوایی ها مشاهده می کنید نایلکس با مواد اولیه نو با ضخامت بسیار نازک است، که سریشا نیز قادر به تولید تمام ابعاد آن ها نیز هست.

تولید با مواد اولیه نو و بهداشتی

همانطور که مطلع هستید نان یک ماده خوراکی است، از همین رو سریشا تمام موارد بهداشتی را به طور کامل همراه با کنترل کیفی چک می کند. یکی از پر اهمیت ترین موارد در تولید نان استفاده از مواد اولیه نو می باشد. تاکید ما به این دلیل است که بسیاری از تولید کنندگان با استفاده از مواد اولیه کهنه باعث نارضایتی مشتریان و غیر بهداشتی شدن نان می شود.

فرق بین نایلون نان با نایلکس نان در چیست؟

نايلون نان دارای جنس نرم و شفاف است، اما نایلکس دارای جنسی سخت و کدر است. یکی از بزرگترین تفاوت های این دو تحمل وزن است. نایلکس های تولیدی سریشا با وزن های سنگین هیچگاه پاره نمی شوند، بلکه تنها کش می آید و قادر به حمل سنگین ترین وزن ها نیز می باشند اما نایلون در مواجه با وزن های سنگین پاره می شود ، اما به علت وزن کم نایلون نان، تحمل وزن هیچ اهمیتی ندارد.

نایلون نان

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *