نایلون پنیر پیتزا

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
نایلون پنیر پیتزا

پلاستیک و سلفون سریشا

تامین کننده انواع نایلون بسته بندی پنیر پیتزا مورد نیاز کارخانه جات

پنیر پیتزا یکی از محصولات تولیدی کارخانه جات لبنی است که این کارخانه ها از نایلون های بسته بندی یا استرچ برای بسته بندی این محصول استفاده می کنند . نایلون بسته بندی یکی از مهمترین نیاز های کارخانه های لبنی است که در صورت نبود نایلون ، خط تولید کارخانه متوقف می شود . البته از ظروف پلاستیکی بسته بندی هم برای بسته بندی پنیر استفاده میشود اما به دلیل قیمت مناسب و مقرون به صرفه بهتر است از نایلون بسته بندی پنیر پیتزا استفاده شود. پلاستیک بسته بندی پنیر از نظر مقاومت و استحکام در حد و اندازه ظروف هستند و با افزایش ضخامت نایلون کاملا مستحکم و مقاوم خواهند شد.

سریشا با سال ها تجربه آماده همکاری با کارخانه ها و تولید های پنیر پیتزا در سراسر کشور می باشد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس بگیرید .

میزان مقاومت نایلون بسته بندی پنیر پیتزا

ممکن است که مشتری نگران این باشد که آیا نایلون بسته بندی پنیر مقاومت در حد ظروف دارد و دیگر اینکه آیا امکان پارگی نایلون وجود دارد یا نه. در جواب باید بگوییم این نایلون ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و برای افزایش مقاومت ضخامت نایلون را بیشتر میکنند که این باعث میشود مقاومت آن بیشتر شود. همچنین باید گفت که برای بسته بندی پنیر پیتزا از جنس نایلون استفاده نمیشود بلکه از جنسcpp لمینت روی opp استفاده میکنند از مقاومت زیادی برخوردار است. ما هم در شرکت سریشا این تضمین و اطمینان را از نظر مقاومت و استحکام نایلون بسته بندی پنیر پیتزا تولیدی شرکت به مشتری میدهیم تا با خاطری آسوده اقدام به تامین محصول مورد نیاز خود بکند.

تولید و چاپ نایلون بسته بندی پنیر

بسته بندی پنیر پیتزا به دو صورت انجام میشود . یکی نوع سوسیس کالباسی است و نوع دیگر بسته بندی نایلونی است که مقاومت و استحکام زیادی دارد. جنس نایلون بسته بندی پنیر به گونه ای است که قابلیت چاپ پذیری بالایی دارد و لذا انواع موارد چاپ با بهترین کیفیت روی آن انجام میگیرد. معمولا برای بسته بندی های پنیر پیتزا از جنس متالایز همراه با چاپ استفاده می گردد. مثل بسته بندی چیپس منتها ضخامت بیشتر و مقاومت بالاتری نسبت به پاکت چیپس دارد. شرکت سریشا قادر به تولید در تمام ابعاد و ضخامتهای پیشنهادی مشتری می باشد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.6]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید