نایلون پیراهن

 1. Homepage
 2. نایلون
 3. نمایش مطلب
نایلون پیراهن

برای خرید نایلون بسته بندی لباس و کیسه بسته بندی لباس با سریشا تماس بگیرید .

تماس با ما

نایلون پیراهن

کاور لباس یا نایلون پوشاک یکی از انواع محصولات پلی اتیلنی است که  کاربرد بالایی در حوزه لباس و پوشاک دارد. معمولا در تولیدی و کارگاههای پوشاک و مزون های لباس، پس از دوخت لباس آن را در نایلون بسته بندی مخصوص لباس و پوشاک قرار داده و به فروشگاه های عرضه کننده تحویل میدهند.

یکی از کاربرد های نایلون های شفاف ، استفاده در بسته بندی پوشاک و در خشکشویی ها به عنوان روکش و کاور لباس است. اینگونه نایلون ها در ضخامت های بسیار نازک نزدیک به ضخامت سلفون تولید می شوند تا علاوه بر نرمی دارای شفافیت بیشتری نیز باشند .

مزایای استفاده از کاور لباس

 1. استفاده از نایلون بسته بندی پوشاک مزیت هایی دارد که به بیان برخی از آنها می پردازیم:
 2. مانع نشستن گرد و خاک روی لباس می شود.
 3. از تغییر رنگ لباس در اثر تابش نور خورشید و در نتیجه کدر شدن آن جلوگیری می کند.
 4. از لکه شدن لباس به وسیله مایعات و دیگر مواد جلوگیری می کند
 5. باعث رعایت موارد بهداشتی و جلوگیری از نفوذ آلودگی به بافت البسه می شود.
کاور پوشاک

انواع پلاستیک بسته بندی لباس و پوشاک

به طور کلی در صنعت پوشاک از دو نوع پلاستیک جهت بسته بندی لباس استفاده میشود. یکی سلفون های شفاف که بر روی آنها چاپ هم انجام میشود و بیشتر این نوع سلفون را به عنوان نایلون بسته بندی لباس یا پلاستیک بسته بندی لباس می شناسند. و نوع دیگر هم انواع مختلف پلاستیک دسته دار مثل دسته موزی، دسته بندی و دسته رکابی با چاپ لوگوی تولیدی مورد نظر است که مستقیم در فروشگاههای عرضه پوشاک به خریدار برای گذاشتن محصول خریداری شده اش تحویل داده می شود. اما در بیان دیگر می توان پلاستیک بسته بندی لباس را به صورت زیر دسته بندی کرد:

 1. پلاستیک وکیوم لباس
 2. پلاستیک لباس چسبدار
 3. نایلون بسته بندی لباس
 4. پلاستیک و نایلون چاپی لباس
 5. نایلون پوشاک بچه گانه
 6. کاور لباس خشکشویی
 7. کاور پوشاک

خرید، فروش و قیمت کاور لباس

لیست قیمت سلفون بسته بندی / خرید پلاستیک لباس چسبدار / خرید اینترنتی پلاستیک بسته بندی / فروش عمده پلاستیک بسته بندی لباس/ نایلون بسته بندی در مشهد/ خرید پاکت بسته بندی لباس / قیمت نایلون بسته بندی لباس / قیمت نایلون پوشاک / قیمت کاور لباس خشکشویی / 

قیمت کاور لباس بر حسب قیمت مواد اولیه پلی اتیلنی و همینطور تعداد رنگ های چاپ به کار رفته در طرح تعیین می شود، لذا برای دریافت قیمت دقیق نایلون خام می توانید با مشاوران شرکت سریشا تماس حاصل فرمایید و برای دریافت قیمت نمونه چاپ دار می توانید طرح مدنظرتان را برای ما ارسال کنید تا قیمت دقیق تولید را به شما بگوییم .

برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت تماس بگیرید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.7]

1 نظر

 • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید