نایلون چاپ دار

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته رکابی
  4. نمایش مطلب
نایلون چاپ دار

سریشا تامین کننده و تولید و چاپ نایلون بسته بندی در مشهد

نایلون چاپ دار

یکی از انواع نایلون ، نایلون دسته رکابی است که اکثرا در فروشگاه ها یا رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد . یکی از نکات مهم در بالا بردن راندمان تبلیغاتی برای یک فروشگاه استفاده از نایلون چاپ دار است به این دلیل که هر نایلون دسته داری که طرح و لوگوی فروشگاه را دارا بوده و از فروشگاه شما خارج شود همانند یک بنر تبلیغاتی متحرک در سطح شهر می باشد که باعث شناخته شدن برند شما می شود . و اگر این نایلون کیفیت بالایی هم داشته باشد مصرف کننده بارها و بارها از آن استفاده می کند.

چاپ روی نایلون دسته دار

چاپ تبلیغات روی نایلون /چاپ نایلون دسته دار / چاپ روی نایلون/ نایلون چاپی / نایلون چاپدار / چاپ لوگو روی نایلون / چاپ روی نایلکس تبلیغاتی / چاپ روی نایلکس دسته دار/ چاپ تبلیغات روی نایلکس/ نایلکس چاپدار / نایلون چاپدار

چاپ نمونه های نایلون در شرکت سریشا بنا به سفارش مشتری بصورت 1 تا 8 رنگ full hd روی انواع نایلون و نایلکس انجام میگیرد . هر نوع چاپ با هر تعداد رنگی که بخواهید را می توان روی نایلکس چاپ کرد از همین رو تنها کافیست تا تصویر مورد نظر خود برای چاپ را به ما ارجاع دهید تا قیمت دقیق چاپ با توجه به تعداد رنگ های موجود در تصویر را به شما ارجاع دهیم . چاپ تنها روی پلاستیک های دسته دار انجام نمی شود بلکه روی تمامی محصولات پلی اتیلنی قابل اجرا است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاوران ما در تماس باشید .

قیمت چاپ روی پلاستیک

قیمت چاپ بر روی پلاستیک بر اساس تعداد رنگ های موجود در طرح مورد نظر شما برای چاپ قیمت گذاری می شود از همین رو برای دریافت قیمت دقیق نمونه طرح مورد نظر خود، تنها کافیست با مشاوران ما در شرکت سریشا ارتباط برقرار کنید .

سریشا تولید کننده انواع نایلون در انواع دسته بندی ، دسته تقویت ، دسته موزی و دسته رکابی .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید