نایلون چاپ هلیوگراور

 1. Homepage
 2. نایلون
 3. نایلون بسته بندی
 4. نمایش مطلب
نایلون چاپ هلیوگراور

پلاستیک و سلفون سریشا

تامین کننده چاپ چهار رنگ نایلون و چاپ عکس روی نایلون در مشهد

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد:

 • چاپ هلیو چیست؟
 • چاپ هلیوگراور ( سیلندری ) یا روتوگراور
 • کاربرد های چاپ هلیوگراور
 • کیفیت چاپ هلیو و تفاوت آن با چاپ فلکسو
 • تفاوت کلیشه در چاپ هلیو با کلیشه چاپ فلکسو
 • تفاوت تعداد رنگ های چاپ فلکسو با هلیو
 • مزایای چاپ هلیو گراور در نایلون چاپ هلیو
 • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره سریشا

چاپ هلیو چیست؟

چاپ هلیو گراور چیست ؟ این نوع چاپ یک روش چاپی با جزئیات بسیار بالا بر روی انواع کاغذ ، مقوا ، پلاستیک ( نایلون ، نایلکس ، سلفون opp , bopp ، متالایز و پلی اتیلن و… ) است . به بیان کلی تر می توان گفت این  چاپ بر روی انواع رول های نرم قابلیت چاپ را دارد.

چاپ هلیوگراور ( سیلندری ) یا روتوگراور

این شیوه چاپ به مانند چاپ افست می باشد ، اما فراهم سازی مواد چاپی از دیگر انواع چاپ ، معمولا گران تر است . نایلون چاپ هلیوگراور به منظور چاپ های عالی و با کیفیت فوق العاده ، می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد .

در این نوع چاپ برای هر یک از رنگ ها یک سلیندر به وسیله الماس تراشیده می شود . به همین دلیل میزان ظرافت و زیبایی چاپ چندین برابر چاپ فلسکو می باشد .

این چاپ برای تیراژهای بسیار بالا مناسب است ، چرا که در فرآیند چاپ آن از سیلندر استفاده می گردد . در چاپ فلسکو ، کلیشه های لاستیکی قابل انعطاف بکار می رود ، که سرعت بالای چاپ در قالب رول بر روی موادی مانند نایلون ، یکی از ویژگی های بارز این شیوه چاپ می باشد .

در عصر حاضر ، استفاده از نایلون چاپ هلیو در فروشگاه ها بسیار رواج دارد و در قبال خرید ، اجناس را در نایلون گذاشته و تحویل مشتری می دهند . زیبایی و جذابیت بصری و همچنین تنوع بسیار زیاد نیز ، یکی از دلایل چاپ نایلون می باشد .

کاربرد های چاپ هلیوگراور

چاپ هلیو قابلیت چاپ روی انواع نایلون از جمله نایلون شفاف ، شیری و رنگی را دارد . پلاستیک و سلفون سریشا قادر است انواع نایلون را در انواع رنگ ها و ابعاد تولید و چاپ روی آن را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد .

با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه پتروشیمی با تماس با مشاوران سریشا با مراجعه به قسمت تماس با ما ، از قیمت به روز محصولات پلی اتیلنی با خبر شوید . 

نایلون شیری با چاپ هلیو – سریشا

کیفیت چاپ هلیو و تفاوت آن با چاپ فلکسو

1- رزولوشن چاپ تصویر یا ال پی آی ( LPI )در چاپ هلیو 170 تا 180 می باشد اما رزولوشن در چاپ فلکسو در بیشترین حالت 149 است .

2- در چاپ فلکسو فاصله بین چاپ وجود دارد اما در هلیو فاصله وجود ندارد به همین دلیل حتی کیفیت چاپ در موارد تک رنگ بین هلیو و فلکسو قابل تشخیص می باشد .

3- چاپ هلیو کاملا قابل قیاس با چاپ افست است و تفاوت کیفیتی با چاپ افست ندارد .

تفاوت کلیشه در چاپ هلیو با کلیشه چاپ فلکسو

تفاوت کلیشه در چاپ هلیو و فلکسو در این است که کلیشه ای که برای هلیو ساخته می شود فلزی است اما کلیشه چاپ فلکسو ژلاتینی است. از همین رو قیمت ساخت کلیشه هلیو بالاتر از فلکسو است اما در تیراژ بالای تولید، کلیشه هلیو به صرفه تر از فلکسو است زیرا کلیشه ژلاتینی در چاپ های تعداد بالا با ماده حلال خورده می شود و نیاز به هزینه دوباره برای ساخت کلیشه می باشد . از همین رو برای سفارشات بالای 5 تن چاپ هلیو به صرفه تر است .

تفاوت تعداد رنگ های چاپ فلکسو با هلیو

تعداد رنگ در چاپ فلکسو در بیشترین حالت ممکن تا 10 رنگ است ولی چاپ هلیو تا 15 رنگ هم قابلیت چاپ را دارد از همین رو به علت تعداد رنگ های بالا و متد چاپی پر جزییات تر کیفیت چاپی بالاتری در اختیارتان می گذارد .

مزایای چاپ هلیو گراور در نایلون چاپ هلیو

 • خشک شدن سریع 
 • تیراژ بالا
 • قابلیت چاپ متنوع
 • مصرف کمترین مرکب

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 4.6]

1 نظر

 • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید