نایلون عریض کشاورزی

 1. Homepage
 2. نایلون عریض کشاورزی
نایلون عریض کشاورزی

برای قیمت روز نایلون عریض و قیمت نایلون رولی با ما تماس بگیرید.

سریشا تامین کننده انواع نایلون رولی و نایلون عریض پوشش پلاستیک با نازلترین قیمت

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا تامین کننده انواع محصولات پلی اتیلنی است ، از همین رو قادر به تولید انواع نایلون عریض کشاورزی و نایلون عریض گلخانه ای از عرض 1.5 متر تا 18 متر است . نایلون های گلخانه ای یا به اصطلاح صنعتی ، نایلون های عریض هستند که به عرض های بالاتر از 1.5 متر می گویند که تا عرض 18 متر نیز قابل تولید است ، همینطور در انواع 1 لایه ، 2لایه ، 3 لایه ، 5 لایه و هشت لایه تولید می شود که حتی تعداد لایه ها را بسته به نظر و کاربرد مشتری میتوان تغییر داد . بطبع نیز هر چه تعداد لایه های نایلون افزایش یابد مقاومت و استقامت آن نیز افزایش پیدا می کند .

کاربرد پلاستیک عریض 

نایلون عریض کشاورزی همانطور که از نامش پیداست برای مصارف گلخانه ای کشاورزی و کشت انواع محصول استفاده می شود ( مسقف کردن گلخانه ها ، تولیدی های قارچ و … ) ، از مصارف دیگر نایلون عریض می توان به ساخت و ساز های ساختمانی و یا مصارف عمرانی ( تولیدی نایلون فونداسیون) نیز اشاره کرد.

موارد تکمیلی نایلون عریض گلخانه ای

با توجه به در مجاورت قرار گرفتن این محصول با عوامل خارجی مانند نور خورشید و رابطه مستقیم با باکتری ها و دیگر عوامل طبیعی ، از مواد آنتی ویروس و آنتی باکتریال ( ضد باکتری ) در آن استفاده می شود و خاصیت های جدیدی در این نوع فیلم نایلون ایفا خواهد کرد.

همینطور با توجه به نوع کشت و یا نوع مصرف خودتان از این نایلون می توانید آن را در ضخامت های گوناگون سفارش دهید .

مزایای پلاستیک گلخانه‌ ای بالای 12 متر

 • پوشش یکنواخت گلخانه و بدون نیاز به برش های زیاد
 • صرفهجویی در مصرف انرژی و افزایش راندمان
 • افزایش استقامت نایلون در برابر عوامل خارجی
 • استفاده بهینه از نایلون و کاهش ضایعات که باعث کاهش قیمت نایلون نیز می شود

نکته قابل‌توجه در تولید نایلون عریض کشاورزی افزودنی‌های خاص و منحصربه‌فردی است که به جهت ارتقای کیفیت و عملکرد آن به هر یک از این لایه‌ها افزوده اند .

 

 

خاصیت های نایلون های عریض کشاورزی

– اشعه ماورای بنفش

همانطور که می دانید این نوع از نایلون ، برای مسقف کردن استفاده می شود که به همین دلیل در برابر نو خورشید قرار می گیرد ، از این رو برای اینکه در برابر اشعه ماورای بنفش بدون هیچ تغییری باقی بماند از مواد تثبیت کنند UV در آن استفاده می شود که باعث افزایش عمر و مقاومت نایلون گلخانه ای می شود .

– IR ( مادون قرمز  )

در مناطقی که هوای آن بسیار سرد است از این نوع افزودنی درون نایلون های کشاورزی استفاده می شود که موجب می شود گرما از داخل گلخانه خارج نشود که باعث جلوگیری از کاهش دمای گلخانه می شود .

افزودنی IR باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی ، کاهش استهلاک تجهیزات مورد استفاده و حرارتی گلخانه ای و ارتقا کیفیت محصول تولیدی است .

– افزودنی  EVA

می توان گفت این افزودنی مکمل افزودنی مادون قرمز است که بیشتر در مناطقی کاربرد دارد که وزش باد در آن ها زیاد است ، همینطور میزان این افزودنی با میزان وزش باد هماهنگ می شود تا خشکی و شکنندگی آن کاهش پیدا کند .

 • استحکام بالا در برابر آسیبفیزیکیو عوامل خارجی
 • جلوگیری از اتلاف گرما
 • انتقال نور مفید و تنظیم رشد به دلیل شفافیت نایلون
 • مقاومت بالا در برابر تماس با فلزات گلخانه
 • انعطافپذیری و خاصیت کشسانی بالا

 

– پخش نور به صورت یکنواخت در تمام گلخانه

یکی از اصلی ترین دلیل ها برای استفاده از نایلون عریض گلخانه ای پخش نور است که باعث می شود ساقه گیاه بر اثر تابش مستقیم خورشید دچار سوختگی نشود و به صورت یکدست و مستقیم رشد کند ، این نکته در کیفیت برخی گیاهان ،مخصوصا گلهای تزئینی و زینتی تاثیر مستقیم دارد .

سریشا تامین کننده انواع نایلون کشاورزی و گلخانه ای است و تمام نیاز های شما را در این باره رفع خواهد کرد ، سریشا آماده همکاری با گلخانه ها ، کشاورزان ، کشت های انواع گیاهان و میوه ها و…. است .

قیمت نایلون عریض و نایلون ضخیم متری

قیمت نایلون عریض کیلویی و قیمت نایلون ضخیم بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود از همین رو برای دریافت قیمت دقیق با مشاوران شرکت پلاستیک و سلفون سریشا تماس حاصل فرمایید .