Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر

یکی از انواع نایلون ، به نایلون کشاورزی یا نایلون عریض معروف است. این نوع نایلون فقط در بخش های کشاورزی کاربرد دارد و نمیتوان آن را در صنایعی همچون خودرو سازی مورد استفاده قرار داد .

نایلون کشاورزی در انواع مختلفی همچون یک لایه ، دو لایه و چند لایه تولید میشود که هر چه مقدار ضخامت آن بالاتر میرود در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد .

نایلون کشاورزی ( نایلون گلخانه عریض ) بصورت دو نوع گلخانه ای و همچنین مقاوم در برابر اشعه یو وی ساخته میشوند که کشاورز میتواند نایلون مناسب خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد .

کاربرد نایلون کشاورزی یا نایلون گلخانه در بخش های مختلف کشاورزی عبارتند از :

  • از نایلون کشاورزی بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها استفاده میشود.
  • از این نایلون ها در مواردی به عنوان پوششی برای برخی قسمت های ساختمانی به کار میرود.
  • افردی که در زمینه پرورش قارچ فعالیت میکنند از نایلون کشاورزی برای مسقف کردن محل پرورش قارچ استفاده میکنند.
  • از این نوع نایلون برای دامپروری ها نیز استفاده میشود.

در تولید این نایلون ها ابعاد بزرگی در نظر گرفته میشود. این نوع نایلون ها در عرض های ۱۰ تا ۸۰۰ سانتی متر تولید و بفروش میرسد . البته عرضی که برای این نوع نایلون در نظر گرفته میشود کاملا به سفارش مشتری بستگی دارد .

ضخامت به کار برده شده در تولید نایلون کشاورزی و یا عریض نیز بین ۳۰ الی ۳۰۰ میکرون متغیر است . پلاستیکهای عریض با ضخامت بالاتر به طبع مقاومت بالاتری دارند .

البته برای اینکه بتوان نایلون کشاورزی را به عنوان مسقف نمودن گلخانه ها استفاده نمود ، باید از تجهیزات و همچنین ستون های فلزی مخصوصی استفاده نمود. این ستون ها میتوانند این نایلون ها را بر روی خود نگاه دارند .

نایلون کشاورزی ( نایلون گلخانه ای عریض) قابلیت خوبی را برای نورگیری ایجاد میکند . نایلون های کشاورزی شفاف میباشند و میتوانند نور را به داخل محیط انتقال دهد که برای رشد گیاهان بسیار مناسب میباشد .

نایلون عریض کشاورزی

قیمت نایلون عریض

لیست قیمت نایلون عریض کشاورزی/ قیمت نایلون کشاورزی کیلوئی/ لیست قیمت نایلون ساختمانی/قیمت نایلون مالچ کشاورزی/ قیمت پلاستیک عرض 4 متر/ قیمت نایلون گلخانه / قیمت نایلون مالچ کشاورزی/ قیمت مالچ پلاستیکی/ لیست قیمت نایلون گلخانه/ قیمت نایلون عریض گلخانه ای

نایلونهای عریض به صورت رول عرضه میشوند و به صورت کیلوئی به فروش میرسند. فاکتورهایی که در تعیین قیمت این نایلونها اثر گذار است بسیار متنوع بوده که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد

  • وزن هر رول بر مبنای کیلوگرم
  • کیفیت ماده اولیه 
  • متراژ هر رول
  • ضخامت خود نایلون
  • تعداد لایه ها
  • میزان و حجم سفارش

کاربرد ها و موارد استفاده از نایلون های عریض

نایلون عریض گلخانه ای/ نایلون کشاورزی/ نایلون گلخانه / نایلون مالچ / نایلون کشاورزی uv دار

از نایلونهای عریض در موارد زیادی استفاده میشود. مثلا در مصارف گلخانه و کشاورزی، در مصارف ساختمانی و مالچ بکار برده می شوند. به دلیل ضخامت و مقاومت زیادی که دارند در برابر نور آفتاب و اشعه uv مقاومت داشته و بسیار مناسب و ایده آل برای ساخت گلخانه ها و مزارع پرورش قارچ هستند منتها باید حتما از نوع uv دار آن استفاد شود. در مصارف ساختمانی هم چون مقاومت بالایی در برابر خراشیدگی و پارگی دارد هم کاربرد زیادی دارد.

خرید، فروش و تولید پلاستیک کشاورزی

فروش مالچ پلاستیکی/ تولید پلاستیک مالچ/ خرید نایلون مالچ کشاورزی / فروش نایلون مالچ در مشهد / فروش و خرید مالچ پلاستیکی / خرید نایلون گلخانه / تولید کننده نایلون عریض گلخانه ای / تولید نایلون عریض / خرید نایلون عریض کشاورزی/ تولیدی نایلون عریض در مشهد / تولید نایلون کشاورزی

این نایلونها عموما در دو رنگ، شفاف و نایلون عریض مشکی تولید میشوند. شایان ذکر است که شرکت سریشا قادر به تولید هر دو رنگ در ابعاد و ضخامت دلخواه مشتری می باشد. برای ثبت سفارش با مشاوران ما در شرکت سریشا تماس بگیرید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 12 میانگین: 4.6]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

5 Replies to “نایلون کشاورزی ( عریض )”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *