نایلکس تبلیغاتی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلکس
 4. نمایش مطلب
نایلکس تبلیغاتی

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلکس تبلیغاتی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلکس تبلیغاتی کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • پلاستیک تبلیغاتی چیست؟
 • تولید نایلکس تبلیغاتی
 • انواع چاپ نایلکس تبلیغاتی ارزان
 • انواع روش های چاپ نایلکس تبلیغاتی
 • انواع نایلکس تبلیغاتی
 • قیمت چاپ روی نایلکس 
 • قیمت نایلکس تبلیغاتی
 • ارائه لیست برترین شرکتهای تولید کننده نایلکس تبلیغاتی
نایلکس تبلیغاتی سریشا

مقدمه

روزانه با پلاستیک های زیادی در منزل و محل کار از جمله نایلون و نایلکس سروکار داریم، جایی نیست که در آن نایلون پلاستیکی یافت نشود. این کیسه های پلاستیکی همیشه و همه جا در دسترس هستند و البته کاربرد هم دارند.

بسیاری از مشاغل و کسب و کارها از این فرصت استفاده کرده و از جنبه تبلیغاتی آن برای محصولات خود بهره برده اند. به همین دلیل است که اکثرا کسب و کارها دنبال چاپ پلاستیک تبلیغاتی در انواع رنگ ها و مدل ها هستند تا از رقبای خود در زمینه تبلیغ عقب نمانند.

بیشتر بخوانید:  نایلون تبلیغاتی ارزان

پلاستیک تبلیغاتی چیست؟

پلاستیک تبلیغاتی در واقع همان پلاستیکی است که روزمره ما با آن سروکار داریم. ولی تفاوت آن با پلاستیک معمولی این است که بر روی آن تبلیغ خاصی که متعلق به شغل خاصی است حک شده است.

پلاستیک های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که پرکاربردترین آن ها نایلون و نایلکس است. این پلاستیک ها بسیار هم به هم شباهت دارند، امروزه از نایلون و نایلکس تبلیغاتی استفاده فراوان می شود.

بسیاری از مغازه ها، بوتیک ها، فروشندگان لوازم خانگی و وسایل کامپیوتر، سوپرمارکت ها، فست فودها و… جهت دادن کالای خود به مشتری از پلاستیک های تبلیغاتی استفاده می کنند.

مشتریان با حمل و انتقال این محصولات تبلیغاتی در واقع یک تبلیغات رایگان را برای صاحبان مغازه و مشاغل انجام می دهند. به همین دلیل است که چاپ پلاستیک تبلیغاتی به یک موضوع مهم تبدیل شده است.

یقیناً یکی از در دسترس ترین و آسان ترین روش های تبلیغات بهره گیری از پلاستیک دسته دار تبلیغاتی است که به راحتی لوگو، آدرس و شماره تماس خود را در اختیار مشتریان قرار می دهید.

نایلون تبلیغاتی ارزان سریشا

تولید نایلکس تبلیغاتی

می توان برای مواد اولیه نایلکس تبلیغاتی از نمونه درجه 1 تا درجه 3 استفاده کرد. مواد اولیه درجه 1 مواد نو و با کیفیت است اما بقیه آن ها مواد ضایعاتی هستند. مواد درجه 2 و 3 با مواد درجه یک تفاوت کیفیتی چندانی ندارد و تنها دارای بوی نامطبوع تر و رنگ کدر تری است که این موارد هم با افزودنی وانیل به طور کامل رفع می گردد. از همین رو اگر به دنبال یک بازده تبلیغاتی توسط نایلون تبلیغاتی ارزان هستید ما به شما دو نکته را پیشنهاد می کنیم:

 •  کیفیت تولید: اگر یک نایلکس دسته دار با کیفیت به دست مشتری بدهید تنها برای انتقال محصولات خریداری شده تا خانه از آن استفاده نمی کند. بلکه با توجه با نیازش استفاده های چندین باره از نایلون می کند.
 •  کیفیت چاپ: اگر یک طرح مناسب و چشم گیر و یک چاپ با کیفیت روی آن باشد باعث تبلیغات شغل شما به بهترین نحو ممکنه می شود.

انواع چاپ نایلکس تبلیغاتی ارزان

چاپ روی نایلکس های تبلیغاتی به دو صورت چاپ عمومی و چاپ اختصاصی اجرا می شود.

 • چاپ عمومی همان دسته از نایلکس هایی است که در بازار به صورت آماده موجود است مثل نایلکس های طرح لبخند
 • چاپ های اختصاصی نیز همان چاپ لوگو، تصویر، آدرس و شماره تلفن اختصاصی مشتریان است.
بیشتر بخوانید:  نایلون شفاف

انواع روش های چاپ نایلکس تبلیغاتی

چاپ پلاستیک دسته دار تبلیغاتی به سه روش زیر انجام می شود که این سه نوع روش چاپ کیسه پلاستیکی تفاوت هایی با هم دارند:

 1. هلیو: در روش چاپی هلیو طرح روی سیلندر فلزی با الماس حکاکی می شود که این نوع از چاپ بسیار با کیفیت تر است. در چاپ هلیو از ۸ رنگ استفاده می شود.
 2. فلکسو: در چاپ فلکسو کلیشه سازی انجام می شود و طرح شما روی کلیشه ژلاتینی ساخته می شود. چاپ فلکسو از ۶ رنگ استفاده می شود. ولی هر دو نوع چاپ با کیفیت Full HD اجرا می شود.
 3. سیلک: چاپ سیلک مناسب سفارش هایی است که مقدار تیراژ آن ها بالا نیست. گر تعداد سفارشات مشتری کم باشد پبشنهاد می شود از چاپ سیلک استفاده کند. ارزان ترین نوع چاپ که برای سفارشات زیر ۵۰۰ کیلو توجیح اقتصادی دارد و نیازی به هزینه برای کلیشه ندارد.

انواع نایلکس تبلیغاتی

اگر برای انتخاب نایلون دسته دار خود به مشکل برخورده اید ادامه این مقاله را حتما مطالعه نمایید.

     به طور کلی پلاستیک های دسته دار به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • نایلون یا نایلکس دسته بندی: دسته بندی یا همان دسته زنبیلی دارای دسته های بیرون از نایلکس بوده و دارای ظاهری شیکتر نسبت به دیگر موارد است.
 • نایلون یا نایلکس دسته رکابی: دسته رکابی بیشترین میزان سفارش در پلاستیک های دسته دار از جنس نایلکس است که دلیل آن هم دسته داخل کار است.
 • نایلون دسته موزی (نایلون دسته تقویت): به پلاستیک هایی که دسته نایلون درون بدنه نایلون قرار دارد نایلون دسته موزی می گویند، در بعضی موارد برای استحکام بیشتر دسته نایلون موزی را تقویت می کنند که به اصطلاح به آن نایلون دسته تقویت می گویند.
نایلون تبلیغاتی ارزان سریشا

قیمت چاپ روی نایلکس 

قیمت نایلکس خام و هزینه های مربوط به چاپ بر روی آن دو فاکتور مهم تعیین کننده قیمت تولید نایلکس تبلیغاتی است.  همچنین یک نکته مهم دیگر در محاسبه قیمت تمام شده نایلکس تبلیغاتی که حتما باید به آن توجه کنید، عمومی یا اختصاصی بودن طرح مورد نظر است.

اگر از طرح های عمومی مانند طرح لبخند یا thank you استفاده می کنید، قیمت تمام شده محصول شما کم تر خواهد بود. اما برای طرح های اختصاصی و خاصی که معمولا برند و لوگو مشتری است، کلیشه مخصوصی باید ساخته شود. هزینه های مربوط به ساخت کلیشه جدا از تولید نایلون است. که در آخر به صورتحساب مربوط با هزینه های چاپ و جنس اضافه می شود.

لازم به ذکر است که هزینه کلیشه تنها یک بار دریافت می شود و در چاپ های بعدی نیازی به پرداخت مجدد هزینه کلیشه نخواهد بود.

نایلون تبلیغاتی امیر کبیر

قیمت نایلکس تبلیغاتی

قیمت محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی محاسبه می شود که قیمت مواد اولیه پتروشیمی هر روزه در حال نوسان است. از همین رو نمی توان قیمت ثابتی را ارائه کرد. برای دریافت قیمت روزانه باید به صورت روزانه استعلام قیمت نمایید. در قیمت تمام شده محصول جنس، نوع چاپ، تعداد رنگ موجود در طرح، نوع دسته و …. اثر گذار خواهد بود.

نایلون تبلیغاتی دسته موزی

ارائه لیست برترین شرکتهای تولید کننده نایلکس تبلیغاتی

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. این فایل حاوی نام تولید کنندگان نایلکس تبلیغاتی نیز هست.

این بانک اطلاعاتی شامل نام کارخانه تولید کننده فیلم نایلکس، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان است. باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.9]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید