نایلکس رکابی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلکس
 4. نمایش مطلب
نایلکس رکابی

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلکس رکابی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. اطلاعات خوبی در رابطه با نایلکس رکابی کسب خواهید کرد. همچنین با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران نیز دسترسی پیدا می کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • نایلکس رکابی چیست؟
 •  تولید نایلکس رکابی
 • چگونه تفاوت نایلون و نایلکس را بفهمیم؟
 • نایلکس رکابی رولی
 • انواع رنگبندی نایلکس رکابی
 • چاپ نایلکس دسته رکابی
 • قیمت نایلکس رکابی
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلکس رکابی

مقدمه

اغلب مردم نایلکس را همان کیسه پلاستیک شفاف موجود در میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها می دانند. اما باید گفت نایکلس انواع و اقسام گوناگونی دارد که اغلب جهت حمل اقلام خریداری شده از فروشگاه تا محل مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع در سایزها و رنگ های مختلف تولید می شود.

یکی از پرکاربردترین انواع پلاستیک، نمونه نایلون و نایلکس است که بصورت دسته رکابی تولید می شود. این نایلکس ها اگر ساعتی هم در فروشگاه هایی که خدمات فروش ارائه می کنند نباشد، کل کار فروشگاه به مشکل بر می خورد.

نایلکس رکابی چیست؟

پلاستیک رکابی از مهمترین تولیدات در زمینه نایلکس است. به گونه ای که طبق آمارهای گرفته شده موارد استفاده از پلاستیک دسته رکابی به مراتب بیشتر از نایلکس های دیگر است. این نایلکس ها، کیسه های دسته داری هستند که در انواع و اقسام طرح ها تولید می شوند. موارد استفاده از نایلکس بیشتر از سایر انواع کیسه های پلاستیکی است.

بیشتر بخوانید:  نایلون دسته رکابی و فروشگاهی

 تولید نایلکس رکابی

پلاستیک دسته رکابی با دو نوع مواد اولیه نایلونی و نایلکسی تولید می شود. در تولید نایلکس ۸۰ درصد مواد اولیه از پلی اتیلن سنگین است. ۲۰ درصد مواد تشکیل دهنده آن مواد سبک بوده که جهت لطافت و دوخت پذیر بودن نایلکس در تولید آن به کار می رود. کیسه پلاستیکی دسته رکابی از نوع نایلکس در میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها خیلی کاربرد دارد.

در تولید نایلکس از مواد اولیه نو و با کیفیت استفاده می شود. اما بسیاری از مشتریان درخواست کاهش هزینه را دارند که ما پیشنهاد می کنیم از مواد اولیه درجه 2 یا درجه 3 (بازیافتی) استفاده کنند تا قیمت تولید کاهش پیدا کند.

بسیاری از همکاران با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی درجه 2 و 3 و فروش آن به عنوان مواد اولیه نو باعث نارضایتی مشتری می شوند. در هنگام خرید نایلکس رکابی به این نکته توجه نمایید که جنس مواد اولیه درجه یک باشد.

نایلکس رولی | نایلکس رکابی رولی | قیمت نایلکس رولی | تولید نایلکس رولی

چگونه تفاوت نایلون و نایلکس را بفهمیم؟

فرق این دو در ظاهر این است که نایلون نرم، انعطاف پذیر، شفاف و براق است اما نایلون خشک و مات است. همینطور در تولید نمی توان نایلون را در ضخامت های کم تولید کرد اما نایلکس قابل سفارش در هر ضخامتی است.

همانطور که در پاراگراف پیشین گفتیم، نایلون دارای جنس نرم اما نایلکس دارای جنسی خشک است، از همین رو اگر نایلون را در دست خود مچاله کنید صدای زیادی از خود تولید نمی کند اما اگر نایلکس را در دست خود مچاله کنید، صدای بسیار زیادی تولید می کند.

اگر بخواهیم خیلی خلاصه به تفاوت این دو اشاره کنیم، می توان گفت نایلون دارای مقاومت کمتر اما نرمی بیشتری نسبت به نایلکس است، اما نایلکس دارای مقاومت بیشتر همراه با خشکی بالاتر است. به طور مثال برای میوه فروشی ها و تره بار ها نایلکس رکابی پیشنهاد می شود، اما برای داروخانه ها و فروشگاه های پوشاک نایلون پیشنهاد می شود.

نایلکس دسته دار رولی | تولید کننده نایلکس رولی | پلاستیک رولی ضخیم | پلاستیک رولی بسته بندی

پلاستیک های دسته دار دارای نمونه های زیادی هستند، برای مشاهده انواع آن ها اینجا کلیک کنید.

نایلکس رولی دسته رکابی

این نایلکس ها را برای استفاده آسان تر به صورت رولی و پرفراژ دار تولید می کنند. منظور از نایلکس پرفراژدار، کیسه رولی است که به وسیله خط جداکننده دستی که پرفراژ نام دارد، هر برگه آن به آسانی از برگه های دیگر جدا می شود.

وجود پرفراژ موجب آسان مصرف بودن این محصول و صرفه جویی در زمان می گردد. باید گفت فقط انواع دسته رکابی را می توان به صورت رولی و پرفراژ دار تولید نمود. از همین رو تمام انواع کیسه های دسته دار رولی با طرح دسته رکابی تولید می شوند.

بیشتر بخوانید:  نایلکس شیری دسته رکابی

انواع رنگبندی نایلکس رکابی

این نایلکس را در رنگ بندی های متنوع با پایه رنگی مختلف قابل تولید است که در زیر آنها را معرفی خواهیم کرد.

 1. پلاستیک رکابی با رنگ پایه مشکی
 2. پلاستیک رکابی با پایه رنگ شیری
 3. پلاستیک رکابی سفید
 4. پلاستیک رکابی رنگی
 5. پلاستیک رکابی شفاف

پلاستیک رکابی مشکی

پلاستیک رکابی مشکی بیشتر در مواردی کاربرد دارد که فروشنده درخواست دارد تا داخل کیسه به هیچ وجه مشخص نشود. این عامل در صورتی امکان پذیر است که طرف تولید کننده رنگ پاشی باکیفیت و 100% انجام دهد. اگر کیفیت تولید و رنگ پاشی به خوبی انجام نشود درون نایلون با نور خورشید مشخص می شود.

پلاستیک رکابی شیری

بیشتر میزان سفارش برای پلاستیک دسته رکابی در دو رنگ پایه سفید (شیری) و مشکی است. تمام سفارشات چاپ روی نایلون نیز پذیرفته می شود. یکی از بهترین رنگ بندی های پایه برای چاپ نمونه نایلون سفید و سیاه است.

بیشتر بخوانید:  نایلون دسته رکابی

نایلکس رنگی

با اضافه کردن مستربچ های رنگی می توان نایلکس های رنگی و حتی راه راه تولید کرد. البته، کیسه پلاستیک رکابی مشکی امروزه کاربرد چندانی در زندگی روزمره به خصوص فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی ندارد.

هنگام خرید نایلکس رکابی پرفراژدار چه از نوع شفاف و چه از نوع رنگی، حتما به شفافیت، مقاومت، کیفیت دوخت و کیفیت پرفراژ توجه نمایید تا بتوانید محصولی باکیفیت و بادوام تهیه کنید.

بیشتر بخوانید:  نایلکس رنگی

چاپ نایلکس دسته رکابی

یکی از پر بازده ترین موارد تبلیغاتی برای افرایش راندمان فروش کیسه های تبلیغاتی است، با سفارش یک کیسه تبلیغاتی با کیفیت همراه با یک طرح چاپ مناسب می توانید بهترین بازده تبلیغاتی را دریافت کنید.

زیرا مشتریان از پلاستیک های دسته دار با کیفیت، استفاده های چند باره می کنند که با هر بار استفاده مشتریان از نایلون یک تبلیغات وسیع انجام داده اید. کیسه پلاستیک های رکابی در رنگ ها و ضخامت های مختلف تولید و در دسترس صنعت و مردم قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:  پلاستیک دسته رکابی صنایع غذایی تامارا

لازم به ذکر است با افزایش ضخامت نایلکس، قابلیت چاپ پذیری آن از تک رنگ تا تصویر افزایش می یابد. همچنین شما می توانید رنگ برند یا حتی تصویر برند خود را روی نایلکس های رولی چاپ کنید.

قیمت چاپ هم به صورت مستقیم به تعداد رنگ های موجود در طرح بستگی دارد. هرچه تعداد رنگ چاپ نایلکس فروشگاهی بیشتر باشد به همان میزان قیمت هم بالا می رود.

نایلکس عمده | قیمت نایلکس عمده | فروش نایلکس عمده | نایلکس رکابی عمده | قیمت عمده نایلکس | پخش عمده نایلکس

قیمت نایلکس رکابی

قیمت نایلکس به عواملی از  جمله قیمت مواد اولیه پتروشیمی بستگی دارد. قیمت عمده نایلکس دسته رکابی به دلیل اینکه خرید به صورت کلی انجام می گیرد مقداری پایین می آید. با فروش عمده نایلکس رولی در قیمت تمام شده تا حدودی صرفه جویی می شود. پس باید گفت قیمت نایلکس عمده از قیمت خرید به میزان کم، به مراتب پایین تر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  نایلکس سوپر مارکتی

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلکس رکابی

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. در فایل مذکور نام کارخانه تولید نایلکس رکابی در تمام ایران نیز وجود دارد.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت  یا کارخانه تولید پلاستیک دسته دار، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

1 نظر

 • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید