نایلکس شیری دسته رکابی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلکس
 4. نمایش مطلب
نایلکس شیری دسته رکابی

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلکس شیری دسته رکابی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلکس شیری دسته رکابی کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

 • مقدمه
 • نایلکس دسته رکابی
 • تولید نایلکس شیری دسته رکابی
 • درجه بندی کیفیت نایلکس شیری
 • ابعاد تولیدی پلاستیک دسته دار
 • ویژگی های نایلکس شیری با کیفیت
 • چاپ نایلکس دسته دار
 • قیمت نایلکس دسته دار شیری
 • فروش انواع نایلکس طرح دار
 • حداقل میزان سفارش نایلکس شیری چاپی دسته دار
 • فروش نایلکس رکابی
 • ارائه لیست برترین شرکتهای تولید کننده نایلکس شیری
مواد اولیه نایلکس

مقدمه

نایلکس رکابی شیری از پرمصرف ترین انواع کیسه پلاستیکی است که همه ما هر روزه برای خرید مواد غذایی و کالا با آن سر و کار داریم.

فروشگاه های مواد غذایی، ترباره ها و دیگر اصناف فروشگاهی، برای بسته بندی و تحویل کالای خریداری شده مشتری، به دست مشتری از نایلکس شیری دسته دار استفاده می کنند.

بعضی اصناف فروشگاهی برای مشخص نشدن داخل بسته بندی از نایلون مشکی استفاده می کنند اما می توان به جای رنگ تیره از رنگ شیری استفاده کرد.

نایلکس شیری دسته رکابی

امروزه نایلکس عضو ثابت منازل و زندگی مردم ایران شده است بدون اینکه حتی خودشان هم بدانند. نایلکس ها انواع مختلفی دارند. در جامعه بیشترین نوعی که مردم با آن اشنایی دارند نایلکسی است که اصطلاحا به آن نایلکس سوپر مارکتی یا پلاستیک های دسته دار گفته می شود.

بالای 80 درصد مردم نایلکس را به نام پلاستیک دسته دار می شناسند. پلاستیک دسته رکابی به علت نوع طراحی دارای مقاومت و تحمل وزن بیشتری نسبت به نمونه های دسته موزی و دسته زنبیلی است از همین رو برای تکمیل مقاومت و استحکام نایلکس دسته دار رکابی شیری از مواد اولیه نایلکسی به علت مقاومت و کشسانی بالاتر استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:  نایلکس رکابی

تولید نایلکس شیری دسته رکابی

تولید و چاپ نایلکس دسته رکابی

نایلکس شیری دسته رکابی در انواع ابعاد و سایزبندی ها قابلیت تولید دارد. همانطور که ذکر شد برای اینکه داخل نایلکس قابل مشاهده نباشد رنگ آن را معمولا به صورت شیری در می آورند. برای تولید نایلکس شیری از مواد اولیه پتروشیمی استفاده می شود.

بسیاری از مشتریان تمایل به کاهش هزینه های تولید دارند. باید خاطر نشان کرد که برای تولید نایلکس رکابی با قیمت کمتر، باید از مواد اولیه ضایعاتی یا همان درجه ۲ و ۳ استفاده کرد. این امر باعث شکسته شدن هزینه نهایی تولید می شود. کیفیت تولیدی این دسته از محصولات نایلکس شیری رکابی به سه دسته درجه 1 و 2 و 3 تقسیم می شود.

درجه بندی کیفیت نایلکس شیری دسته رکابی

همانطور که  در بالا اشاره شد نایلکس ها با 3 درجه کیفی قابل تولبد هستند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:

 • درجه 1: نمونه نایلکس شیری دسته رکابی درجه 1 با مواد اولیه نو و با کیفیت عالی تولید می شوند ، دارای مقاومت و سطح کششی بسیار بالای هستند.
 • درجه 2: این دسته از مواد گرانولی تولید شده که باز هم دارای کیفیت مناسبی است.
 • درجه 3: دارای کیفیت پایین تری نسبت به درجه 1 و 2 دارد و در مواردی که پلاستیک باید بار های سنگینی را تحمل کند، پیشنهاد نمی شود.
بیشتر بخوانید:  نایلکس فروشگاهی

ابعاد تولیدی نایلکس شیری دسته رکابی

شرکتها و کارخانجات تولید کننده نایلکس چاپی هیچ محدودیتی در ابعاد تولید نایلکس چاپی ندارند. از همین رو می توانید در تمام ابعاد نایلکس دسته رکابی سفید یا چاپی را سفارش دهید.

ضخامت تولیدی نایلکس چاپی دسته دار هم کاملا به نیاز مشتری بستگی دارد. محدودیتی در تولید ضخامت های مختلف پلاستیک دسته دار وجود ندارد.

اما لازم است یادآور شویم اگر ضخامت سفارشی مدنظر مشتری خیلی کم و نازک باشد هر چقدر هم که با رنگ، تمام پلاستیک پوشانده شود باز هم درون آن به مقدار کم و نامشخص معلوم می شود.

پس اگر واقعا تمایل دارید درون پلاستیک مشخص نشود ضخامت را باید کمی بیشتر سفارش دهید.

ویژگی های نایلکس شیری رکابی با کیفیت

 1. به کارگیری مواد نو و دستگاه سه لایه  باعث مقاومت، استحکام و ضربه پذیری بالای نایلکس شیری می شود.
 2. عدم دیده شدن محتویات درون نایلکس با رنگ پاشی به صورت خوب و 100%
 3. دوخت قوی باعث مقاومت بیشتر پلاستیک دسته دار شیری در برابر بارهای سنگین

چاپ نایلکس شیری دسته رکابی

قابلیت چاپ نایلکس دسته دار

بسیاری از فروشگاه ها برای افزایش فروش، اعتبار و تبلیغات به نمونه کیسه های پلاستیکی همراه با چاپ اختصاصی نیاز دارند. در بیشتر مواقع مشتریان با انتخاب زمینه سفید می خواهند چاپ هم روی آن انجام دهند.

چاپ روی نایلکس، ساده ترین و موثرترین روش تبلیغات محسوب می شود. امکان چاپ انواع طرح و نوشته و لوگو روی پلاستیک با بالاترین کیفیت امکان پذیر است. انواع روش های چاپ نایلکس دسته رکابی به روش چاپ فلکسو، چاپ هلیو و چاپ سیلک است.

نایلکس چاپ دار | خرید نایلکس رکابی چاپی | تولیدی نایلکس

قیمت نایلکس شیری دسته رکابی

قیمت نایلکس دسته دار به عوامل متعددی بستگی دارد. از این عوامل می توان به  چاپ اشاره کرد. قیمت چاپ به صورت مستقیم به طرح مورد نظر شما برای چاپ، تعداد رنگ های موجود و هزینه کلیشه فلزی یا ژلاتینی بستگی دارد.

همچنین کیفیت مواد اولیه و قیمت ماده اولیه در بازار پتروشیمی عامل دیگری در تعیین قیمت نایلکس چاپی است. برای کاهش قیمت و تقلیل هزینه ها می توانید از مواد اولیه کهنه (ضایعاتی) استفاده کنید. قیمت نایلکس دسته دار با توجه به مواد اولیه درجه یک یا درجه دو متفاوت خواهد بود.

نایلکس رنگی | نایلکس شیری دسته رکابی | قیمت نایلکس

فروش انواع نایلکس دسته رکابی

فروش نایلکس رکابی و فروش نایلکس طرح دار به صورت عمده باعث می شود تا حدودی قیمت تمام شده کم شود. باید گفت که قیمت نایلکس عمده به دلیل حجم بالای سفارش موجب کم شدن قیمت نهایی محصول می شود.

اما برای خرید نایلکس دسته رکابی از کارخانه و تولید کننده، یک مقدار پایه و حداقل وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید:  نایلکس رنگی

حداقل میزان سفارش نایلکس شیری دسته رکابی

فروش نایلکس شیری چاپی دسته دار

در کارخانجات به علت سود بسیار ناچیز نمی توان سفارش های کم تر از 150 کیلو را به دست تولید رساند. فروش نایلکس دسته رکابی چاپی در کارخانه به حداقل مقدار 150 کیلو ممکن است.

لذا اگر سفارش کمتر از این میزان دارید، باید در بازار عمده فروشی پلاستیک موجود در شهر خودتان آن را تهیه نمایید. اما با خرید عمده نایلکس شیری هزینه های شما به حداقل ترین حالت ممکن می رسد.

                                        

برای مشاهده نمونه های بیشتر پلاستیک دسته دار روی کلمه رنگی کلیک کنید.

ارائه لیست برترین شرکتهای تولید کننده نایلکس شیری دسته رکابی

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. این فایل حاوی نام تولید کنندگان نایلکس شیری نیز هست.

این بانک اطلاعاتی شامل نام کارخانه تولید کننده نایلکس، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان است. باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 12 میانگین: 4.8]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاه خود را بنویسید