Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلکس رکابی

نایلکس فروشگاهی 

نایلکس و نایلون فروشگاهی جزو دسته محصولات پلی اتیلنی به شمار می رود، در ادامه مطلب انواع نایلکس فروشگاهی را همراه با عکس نام خواهیم برد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و با انواع آن آشنا شوید .

هر فروشگاهی که مواد غذایی یا هر گونه خدمات فروش را ارئه می دهد نیاز به یک کیسه پلاستیکی برای بسته بندی مواد فروخته شده دارد تا در اختیار مشتری قرار دهد که از آن برای قرار دادن کالای خریداری شده خود درون آن استفاده کند.

انواع کیسه پلاستیکی فروشگاهی

نمونه های مختلفی از نایلکس فروشگاهی برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از :

  • پلاستیک دسته بندی
  • پلاستیک دسته دار
  • پلاستیک دسته موزی
  • پلاستیک دسته تقویت

در ادامه مطلب استفاده هر کدام با توجه به نیاز شما را توضیح خواهیم داد .

نایلکس فروشگاهی سریشا

نایلون دسته موزی ، دسته تقویت و دسته بندی

این نوع از نمونه ها به علت نوع طراحی قابلیت کشش وزن های خیلی بالا را ندارند و بیشتر در مواردی که ظاهر و شکل و شمایل آن ها مورد اهمیت است، استفاده می شود .

به طور مثال، در فروشگاه های لباس و پوشاک بیشتر از این نوع نمونه ها استفاده می شود، زیرا دارای ظاهری جذاب است و لازم نیست وزن های خیلی بالا را تحمل کند، اما به طور مثال نمی توان این نمونه را برای میوه فروشی ها پیشنهاد کرد.

 

نایلون دسته موزی و دسته تقویت چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

به طور کلی به پلاستیک های دسته داری که دسته نایلون در بدنه پلاستیک قرار گرفته است، نایلون دسته موزی می گویند. حال اگر دسته آن برای استحکام بیشتر تقویت شود، به آن نایلون دسته تقویت می گویند .

نایلکس دسته دار فروشگاهی (دسته رکابی)

نایلون دسته رکابی فروشگاهی قابلیت سفارش سازی قیمت را دارد، این نمونه به 3 صورت تولید می شود که عبارت است از :

  • نایلکس دسته رکابی رنگی ( سفید ، سیاه ، صورتی ، آبی و …. )
  • نایلکس دسته رکابی شفاف
  • نایلکس دسته دار چاپی ( چاپ آماده یا چاپ سفارشی )

بسیاری از فروشگاه ها مانند میوه فروشی ها از نمونه شفاف یا سفید آن استفاده می کنند، اما بیشتر فروشگاه های آرایشی و بهداشتی از نایلکس دسته دار مشکی استفاده می کنند تا محصولات داخل آن مشخص نشود ، نمونه چاپی هم که بیشتر به عنوان تبلیغات استفاده می شود .

نایلکس فروشگاهی رنگی

یکی از مهم ترین موارد در تولید یک کیسه رنگی فروشگاهی، کیفیت رنگ پاشی است که باعث می شود داخل آن حتی با قرار دادن نایلون در نور خورشید مشخص نشود.

نایلکس فروشگاهی

چاپ نایلکس و نایلون فروشگاهی

چاپ با دستگاه های هیلو 8 رنگ full hd و فلکسو 6 رنگ full hd انجام می شود و استفاده از بروز ترین ماشین آلات و کادری مجرب باعث تضمین کیفیت چاپ روی انواع پلاستیک خواهد بود .
یکی از مهم ترین موارد تبلیغاتی یک فروشگاه، می تواند پلاستیک های دسته داری باشد که به دست مشتری می دهید، می توانید با چاپ لوگو، آدرس، سایت و شبکه های مجازی راندمان فروش خود را به صورت قابل توجهی بالا ببرید، که یکی از مهم ترین عوامل دریافت بازده تبلیغاتی، کیفیت تولید و چاپ است زیرا با چاپ با کیفیت توجه مشتری بیشتر جلب می شو.

یکی دیگر از موارد مهم در تبلیغات با کیسه پلاستیک دسته دار کیفیت آن است، زیرا اگر کیفیت تولید بالا و مرغوب باشد مشتری شما از پلاستیک استفاده چند باره می کند که باعث افزایش راندمان تبلیغاتی شما می شود .

نایلون دسته رکابی شفاف

به طور کلی به نمونه های کیسه دسته دار نایلونی که داخل آن مشخص است ، نایلون یا نایلکس شفاف یا همان ساده می گویند .

نایلکس چاپی

تولید با مواد اولیه مختلف و سفارش سازی قیمت

تولید با استفاده از مواد اولیه نو و با کیفیت انجام می گیرد، مگر اینکه خود مشتری درخواست کاهش قیمت یا در خواست سفارش با مواد اولیه ضایعاتی را کند، مواد اولیه در فرآیند تولید عبارتند از :

  • مواد اولیه درجه 1 و نو با کیفیت تضمینی
  • مواد اولیه درجه 2 ( ضایعاتی )
  • مواد اولیه درجه 3 ( ضایعاتی )

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 5]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *