نایلکس فروشگاهی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلکس
 4. نمایش مطلب
نایلکس فروشگاهی

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلکس فروشگاهی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلکس فروشگاهی کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • نایلکس فروشگاهی چیست؟
 •  انواع پلاستیک فروشگاهی
 • انواع کیسه پلاستیکی فروشگاهی بر اساس نوع دسته
 • نایلون دسته بندی، دسته موزی و دسته تقویت
 • نایلون دسته موزی و دسته تقویت چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
 • نایلکس دسته رکابی فروشگاهی
 • انواع نایلکس دسته رکابی فروشگاهی
 • چاپ نایلکس فروشگاهی
 • تولید نایلکس فروشگاهی
 • جنس مواد اولیه در فرآیند تولید نایلکس فروشگاهی
 • قیمت نایلکس فروشگاهی
 • سایز پلاستیک فروشگاهی
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلکس فروشگاهی
چاپ نایلون فروشگاهی | خرید نایلون فروشگاهی | قیمت چاپ نایلون فروشگاه

مقدمه

هر فروشگاه و سوپر مارکتی برای حمل و نقل اجناسی که مشتری از آن فروشگاه خریداری کرده به یک پلاستیک دسته دار نیاز دارد. پلاستیک فروشگاهی از نوع های مختلفی با جنس های گوناگونی تشکیل شده که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. در ادامه مطلب انواع نایلکس فروشگاهی را همراه با عکس نام خواهیم برد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته و با انواع آن آشنا شوید.

نایلکس فروشگاهی چیست؟

نایلکس و نایلون فروشگاهی جزو دسته محصولات پلی اتیلنی به شمار می رود. هر فروشگاهی که مواد غذایی یا هر گونه خدمات فروش را ارئه می دهد نیاز به یک کیسه پلاستیکی برای بسته بندی مواد فروخته شده دارد. تا در اختیار مشتری قرار دهد که از آن برای قرار دادن کالای خریداری شده خود درون آن استفاده کند.

همانطور که در بالا هم بیان شد انواع مختلفی از نایلکس فروشگاهی وجود دارد. بسیاری از فروشگاه ها مانند میوه فروشی ها از نمونه شفاف یا سفید نایلکس فروشگاهی استفاده می کنند.

اما بیشتر فروشگاه های آرایشی و بهداشتی از نایلکس دسته دار مشکی فروشگاهی استفاده می کنند تا محصولات داخل آن مشخص نشود. انواع نمونه چاپی هم که بیشتر به عنوان تبلیغات استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:  تولید و چاپ نایلون فروشگاهی

انواع پلاستیک فروشگاهی

پلاستیک های فروشگاهی را می توان به دو گروه تقسیم کرد. دسته اول آن هایی هستند که تنها با هدف سهولت در حمل و جابجایی، اقلام خریداری شده را در آن قرار داده و به مشتری تحویل می دهند.

سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها از این نوع از نایلون ها و نایلکس ها استفاده می کنند. نایلکس دسته دار، نایلکس راه راه، نایلون شیری رنگ و نایلون مشکی از انواع این نایلون است.

دسته دوم آن هایی هستند که علاوه بر آسان تر شدن حمل و نقل، با اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کیسه پلاستیکی فروشگاهی بر اساس نوع دسته

نمونه های مختلفی از نایلکس فروشگاهی برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از:

 • پلاستیک دسته بندی
 • پلاستیک دسته موزی
 • پلاستیک دسته تقویت
 • پلاستیک دسته دار

در ادامه مطلب، استفاده هر کدام با توجه به نیاز شما را توضیح خواهیم داد.

تولید نایلون فروشگاهی | فروش عمده نایلون فروشگاهی | نایلون دسته دار فروشگاهی

نایلون دسته بندی، دسته موزی و دسته تقویت

این نوع از نمونه ها به علت نوع طراحی، قابلیت کشش وزن های خیلی بالا را ندارند و بیشتر در مواردی که ظاهر و شکل و شمایل آن ها مورد اهمیت است، استفاده می شود.

به طور مثال، در فروشگاه های لباس و پوشاک بیشتر از این نوع نمونه ها استفاده می شود. زیرا دارای ظاهری جذاب است و لازم نیست وزن های خیلی بالا را تحمل کند. اما به طور مثال نمی توان این نمونه را برای میوه فروشی ها پیشنهاد کرد.

این دسته از کیسه های فروشگاهی به علت ظاهر شیک تری که دارند، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع بیشتر با مواد اولیه نایلونی تولید شده و برای مشاغلی همانند بوتیک ها، داروخانه ها و دیگر مشاغل که ظاهر بسته بندی حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پلاستیک فروشگاهی | تولید کننده پلاستیک فروشگاهی | کیسه فروشگاهی

نایلون دسته موزی و دسته تقویت چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

به طور کلی به پلاستیک های دسته داری که دسته نایلون در بدنه پلاستیک قرار گرفته است، نایلون دسته موزی می گویند. حال اگر دسته آن برای استحکام بیشتر تقویت شود، به آن نایلون دسته تقویت می گویند.

قیمت نایلکس فروشگاهی | سفارش نایلکس فروشگاهی | قیمت چاپ نایلکس فروشگاهی

نایلکس دسته رکابی فروشگاهی

بیشتر پلاستیک های دسته رکابی با مواد اولیه نایلکسی تولید می شود. این پلاستیک ها برای فروشگاه هایی که ظاهر بسته بندی چندان اهمیتی ندارد و تنها مقاومت بالا برای تحمل وزن بیشتر، ملاک است مورد استفاده قرار می گیرد.

کیسه های دسته رکابی جز پلاستیک های دسته داری است که همه ما هر روزه در حال استفاده از آن هستیم.

اکثر فروشگاه ها برای حمل و نقل وسایل خریداری شده از سمت مشتری از این نوع استفاده می کنند. نایلون دسته رکابی فروشگاهی قابلیت سفارش سازی قیمت را دارد.

نایلکس فروشگاهی تبلیغاتی | خرید عمده نایلکس فروشگاهی

انواع نایلکس دسته رکابی فروشگاهی

 1. نایلون دسته رکابی شفاف: به طور کلی به نمونه های کیسه دسته دار نایلونی که داخل آن مشخص است ، نایلون یا نایلکس شفاف یا همان ساده می گویند.
 2. نایلکس فروشگاهی رنگی: یکی از مهم ترین موارد در تولید یک کیسه رنگی فروشگاهی، کیفیت رنگ پاشی است که باعث می شود داخل آن حتی با قرار دادن نایلون در نور خورشید مشخص نشود.
 3. نایلکس دسته دار چاپی ( چاپ آماده یا چاپ سفارشی )
بیشتر بخوانید:  تولید نایلون فروشگاهی در مشهد

چاپ نایلکس فروشگاهی

چاپ با دستگاه های هیلو 8 رنگ full hd و فلکسو 6 رنگ full hd انجام می شود. یکی از مهم ترین موارد تبلیغاتی یک فروشگاه، می تواند چاپ پلاستیک فروشگاهی باشد. پلاستیک های دسته داری چاپی که به دست مشتری می دهید بهترین روش تبلیغی است.

می توان با چاپ لوگو، آدرس، سایت و شبکه های مجازی راندمان فروش خود را به صورت قابل توجهی بالا برد.

یکی از مهم ترین عوامل دریافت بازده تبلیغاتی، کیفیت تولید و چاپ نایلون فروشگاهی است. زیرا با چاپ با کیفیت توجه مشتری بیشتر جلب می شود.

از موارد مهم در تبلیغات با کیسه پلاستیک دسته دار، کیفیت پلاستیک است. زیرا اگر کیفیت تولید بالا و مرغوب باشد مشتری شما از پلاستیک استفاده چند باره می کند که باعث افزایش راندمان تبلیغاتی شما می شود.

نایلکس فروشگاهی شفاف | تولید و عرضه نایلکس فروشگاهی

تولید نایلکس فروشگاهی

تولید پلاستیک فروشگاهی با استفاده از مواد اولیه نو و با کیفیت انجام می گیرد. مگر اینکه خود مشتری درخواست کاهش قیمت یا در خواست سفارش با مواد اولیه ضایعاتی را کند. بسیاری از مشتریان درخواست کاهش هزینه نهایی را دارند.

تنها روش آن استفاده از مواد اولیه ضایعاتی یا همان بازیافتی است. این امر باعث می شود قیمت تولید پایین تر بیاید و اینکه مشتری بتواند با توجه به میزان بوجه مصرفی به محصول دلخواه خود دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید:  نایلکس سوپر مارکتی

جنس مواد اولیه در فرآیند تولید نایلکس فروشگاهی

 • مواد اولیه درجه 1 و نو با کیفیت تضمینی
 • مواد اولیه درجه 2 ( ضایعاتی )
 • مواد اولیه درجه 3 ( ضایعاتی )

قیمت نایلکس فروشگاهی

برای تولید هر نوع کیسه پلاستیکی دسته دار باید از مواد اولیه نایلونی و نایلکسی یا همان پلی اتیلنی استفاده کرد. قیمت نایلون فروشگاهی بر حسب مواد اولیه پتروشیمی محاسبه می شود.

با توجه به این که قیمت مواد اولیه همراه با قیمت دلار هر روزه در حال نوسان است قیمت نایلون فروشگاهی هم مرتبا در نوسان است. قیمت چاپ نایلکس فروشگاهی هم بستگی به تعداد رنگ بکار رفته در طرح دارد.

بیشتر بخوانید:  نایلکس

سایز پلاستیک فروشگاهی

تولید پلاستیک فروشگاهی در تمام ابعاد و ضخامت ها صورت می گیرد. هر سایز و ضخامتی که مشتری خواسته باشد را می توان به صورت سفارشی تولید نمود. لذا هیچ محدودیت تولید، از نظر ابعاد یا ضخامت کیسه های دسته دار وجود ندارد.

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلکس فروشگاهی

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. در فایل مذکور نام کارخانه نایلکس فروشگاهی و تولیدی نایلون فروشگاهی در تمام ایران نیز وجود دارد.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت تولید کننده نایلکس، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 5]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاه خود را بنویسید