نایلون دسته رکابی شیری سفارش شرکت باقلوا لذیذ

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته رکابی
  4. نمایش مطلب
نایلون دسته رکابی شیری سفارش شرکت باقلوا لذیذ

نایلون دسته رکابی شیری

نایلون شیری رنگ در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .

تولید نایلون شیری دسته رکابی

گروه تولیدی سریشا هیچ محدودیتی در تولید نایلونهای دسته رکابی ندارد و قادر است هرگونه سفارش از طرف مشتری ها را انجام بدهد. در تولید نایلون شیری، شرکت سریشا از مواد اولیه درجه یک استفاده کرده و کیفبیت محصول را کاملا تضمین کرده و محصولی با کیفیت در اختیار مشتری قرار می دهد. از دلایل پرمصرف بودن نایلون شیری رنگ این است که با استفاده از نایلون های شیری، امکان رویت محتوای داخل کیسه وجود نخواهد داشت. به علاوه، به دلیل رعایت اصول بهداشتی امروزه ترجیح بیشتر افراد به خصوص در مورد بسته بندی مواد غذایی و خوراکی استفاده از پلاستیک های شفاف یا شیری رنگ نسبت به سایر رنگ هاست.

تولید نایلون شیری دسته رکابی به سفارش شرکت باقلوا لذیذ

به سفارش مدیریت محترم مجموعه بزرگ باقلوا لذیذ که در خواست نایلون دسته رکابی شیری رنگ داده بود این نایلون تولید شد. طرح چاپ شده روی نایلون حاوی دو رنگ بوده و به صورت دسته رکابی و شیری رنگ تولید شد.

قیمت پلاستیک شیری

قیمت نایلون / قیمت پلاستیک شیری / قیمت نایلون شیری دسته رکابی / قیمت نایلون شیری/ قیمت عمده نایلون در مشهد /

نایلون شیری تولیدی در شرکت پلاستیک و سلفون سریشا از بهترین مواد اولیه و مستربچ تولید شده و پوشش دهی 100 درصدی دارد . ما مفتخریم انواع نایلون تولید شده را به دلیل تولید و عرضه مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت را به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارئه بدهد. کافیست با ما تماس حاصل فرمایید و قیمت های روز را از مشاوران ما دریافت کنید .

تولید و چاپ نایلون شیری رنگ دسته رکابی

چاپ نایلون / چاپ لوگو روی نایلون / نایلون چاپی / چاپ دیجیتال روی نایلون / چاپ نایلون تبلیغاتی / چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی / چاپ نایلون فروشگاهی / نایلون چاپی دسته رکابی /چاپ نایلون رکابی / تولید پلاستیک رکابی / تولید نایلون رکابی / تولید و پخش نایلون دسته رکابی / فروش نایلون رکابی / فروش پلاستیک رکابی / خرید نایلون رکابی / تولیدی نایلون رکابی / تولید کننده نایلون رکابی / تولیدی نایلون رکابی در مشهد

یکی از ویژگی های مهم نایلون های شیری رنگ شرکت سریشا که وجه تمایز این نایلون با نایلون تولیدی سایر شرکت هاست میزان پوشش دهی رنگ شیری است. متاسفانه بعضی شرکتهای تولیدی به علت استفاده از مستربچ های رنگی نامرغوب و یا اضافه کردن مستربچ کمتر از مقدار نیاز، محصول تولید میکنند که کیفیت لازم را نداشته، به طوری که خیلی نازک به نظر میرسد و محتوای داخل آن ها به راحتی قابل مشاهده است. اما، ما در شرکت سریشا ضمن تاکید بر کیفیت و رضایت مشتری، با بکارگیری بهترین مستربچ های رنگی با بالاترین درصد ممکن اقدام به تولید مرغوب ترین انواع نایلون شیری رنگ کرده ایم. این نایلون ها از ضخامت مناسبی برخوردار بوده و پوشش کامل رنگی در خصوص آن ها رعایت شده است به گونه ای که با قرار دادن اقلام گوناگون داخل کیسه، محتویات داخل آن به راحتی قابل رویت و تشخیص نباشد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 3 میانگین: 4]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید