نمونه کار نایلون شفاف غذای گربه

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
نمونه کار نایلون شفاف غذای گربه

سریشا تولید کننده انواع نایلون بسته بندی غذای گربه

مقدمه ای بر بسته بندی و تولید

تمامی تولیدکنندگان جهت عرضه محصولات خود به بازار به انواع و اقسام  گوناگونی از بسته بندی نیازمندند. بسته بندی به معنای در بر گرفتن اقلام و کالاها از طریق ایجاد پوشش برای آنهاست. نایلکس ها و کیسه های نایلونی، قوطی های فلزی و شیشه ای، جعبه های مقوایی و چوبی و… همگی از انواع مختلف بسته بندی محسوب می شوند. انتخاب بسته بندی مناسب طبق معیارهای متفاوتی انجام می گیرد. این معیارها می توانند بر اساس نوع محصول، شرایط نگهداری، حساسیت به گرما، سرما، رطوبت، میزان هزینه، میزان اهمیت لوکس و شکیل جلوه دادن کالا و… متغیر باشند. در این بین، پلاستیک یکی از پرطرفدارترین متریال های بسته بندی می باشد که تقریبا تمامی معیارهای ذکرشده را پوشش داده و با هر سلیقه ای سازگار است. بسته بندی یک محافظ است که سلامت کالای شما را از تولید تا مصرف تضمین می کند. علاوه بر این اطلاعاتی که خریدار هنگام خرید نیاز دارد، روی آن درج می شود و در واقع پلی میان مصرف کننده و تولید کننده است.

امروزه شرکت های صنایع غذایی به دنبال بسته بندی مواد غذایی با روش های جدید هستند که بسته بندی استفاده شده، هم سهولت در استفاده داشته باشد، هم مقاومت کافی داشته باشد تا در حین حمل و نقل تازگی مواد غذایی از بین نرود و هم نظر مشتری را جلب کند و او را ترغیب کند تا محصولش را بخرد.

 

کاربرد

یکی از پر مصرف ترین و پرکاربردترین پلیمرهای دنیا که استفاده بسیار زیادی از آن در صنایع بسته بندی می شود ، پلی اتیلن است . پلی اتیلن به دلیل عایق الکتریکی بودن و فرآیند پذیری مناسب ، بیشترین کاربرد و استفاده را در نایلون های مناسب برای پوشش غذایی ، کیسه بسته بندی و همچنین گلخانه ها ، البسه و عایق های رطوبت دارا می باشد .

در حال حاضر در ایران به مواد اولیه تولید نایلونها پلی اتیلن گفته می شود ، که برای تولید ، از پلی اتیلن های سبک تهیه شده در پتروشیمی های داخل کشور (جم – تندگویان – امیرکبیر – اراک – مهر – مارون – بندر امام – کردستان و … ) استفاده می شود و این مواد باتوجه به نوع ساختار و محصولی نهایی در گرید های متفاوتی عرضه و به فروش میرسد .

 

شاید این محصول رو هم نیاز داشته باشید: نایلون بسته بندی علوفه

 

بغل دوخت

استفاده از روش های مختلف دوخت مانند بغل دوخت و یا سایر روش ها با  کمک دستگاه ها پیشرفته امروزه کار آسانی است. بسته بندی انواع محصولات مختلف نیاز به ساک ها و محصولات مختلف نایلونی دارد که باید به خوبی دوخته شده باشند. انواع و اقسام دستگاه بغل دوخت وجود دارد که می تواند با بهترین کیفیت محصولات مختلف نایلونی مانند ساک های دستی و … را با دقت بالایی دوخت بزند. که در نایلون بسته بندی غذای گربه بیشتر از این نوع دوخت استفاده می شود.

 

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 4.7]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید