تولید و چاپ نایلون فروشگاهی

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته رکابی
  4. نمایش مطلب
تولید و چاپ نایلون فروشگاهی

چاپ و تولید نایلون خرید فروشگاهی

تبلیغات یکی از بخش‌ های حیاتی برای پیشرفت هر کسب و کاری است. تبلیغات کالا و خدمات به اندازه کیفیت کالا و خدماتی که ارائه می ‌دهید در فروش و بازاریابی موثر است. اگر شیوه درستی برای تبلیغات کسب و کارتان استفاده کنید در ذهن مشتریان ماندگار می‎ شوید. استفاده از نایلکس تبلیغاتی یکی از روش‌ های ارزان و هوشمندانه برای تبلیغ کسب وکار محسوب می ‌شود. نایلکس تبلیغاتی تنها کیسه ای جهت حمل اجناس فروشگاه و یا شرکت شما به حساب نمی آید، بلکه رسالتی فراتر از این دارد. این بدان معناست که هر کیسه تبلیغاتی در دست مشتریان شما به منزله یک بروشور تبلیغاتی از نام و نشان شما و اطلاعات تماس شماست که همین امر باعث بیشتر دیده شدن شما و در نتیجه تکرار خرید و یا جذب مشتریان جدید دیگر و سود آوری خواهد شد.

تولید نایلون خرید

تولید و چاپ انواع نایلکس و نایلون های فروشگاهی دسته رکابی با توجه به شکل دسته و استقامت وزنی بالا بیشتر در فروشگاههای مواد غذایی و مواردی که نیاز به استقامت وزنی بالا دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

نایلکس های دسته رکابی در انواع سایز ها قابل تولید می باشد.

نایلکس های دسته رکابی در رنگهای مختلف به سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

امکان چاپ تک رنگ تا ۶ رنگ  بر روی این محصول در مجموعه تولیدی ما امکان پذیر می باشد.

خصوصیات نایلون های فروشگاهی

  • ضخامت کم این نایلون ها ونازک تر بودن نسبت به نایلون های دسته موزی ونایلون های دسته تقویت
  • تعداد بالا در کیلو ومقرون به صرفه بودن نسبت به سایر انواع پلاستیک
  • این نوع نایلکس ها بغل کاست هستند. یعنی از دوطرف معمولا بین ۷ تا ۹ سانتیمتر باز می شوند.
  • ته دوخت هستند
  • قیمت کلیشه نسبت به سایر انواع نایلون پایین تر است.

خرید نایلکس فروشگاهی و مزایای آن

 

 

نایلکس فروشگاهی رنگی

یکی از مهم ترین موارد در تولید یک کیسه رنگی فروشگاهی ، کیفیت رنگ پاشی است که باعث می شود داخل آن حتی با قرار دادن نایلون در نور خورشید مشخص نشود ، سریشا به صورت تضمینی انواع نایلون را تولید و به دست مشتریان می رساند .

چاپ نایلکس و نایلون فروشگاهی

انواع سفارشات چاپ روی نایلون پذیرفته می شود ، چاپ با دستگاه های هیلو 8 رنگ full hd و فلکسو 6 رنگ full hd انجام می شود ، سریشا به علت استفاده از بروز ترین ماشین آلات و کادری مجرب چاپ روی انواع پلاستیک را به صورت تضمینی ارائه می کند .
یکی از مهم ترین موارد تبلیغاتی یک فروشگاه ، می تواند پلاستیک های دسته داری باشد که به دست مشتری می دهید ، می توانید با چاپ لوگو ، آدرس ، سایت و شبکه های مجازی راندمان فروش خود را به صورت قابل توجهی بالا ببرید ، که یکی از مهم ترین عوامل دریافت بازده تبلیغاتی ، کیفیت تولید و چاپ است زیرا با چاپ با کیفیت توجه مشتری بیشتر جلب می شود .

یکی دیگر از موارد مهم در تبلیغات با کیسه پلاستیک دسته دار کیفیت آن است ، زیرا اگر کیفیت تولید بالا و مرغوب باشد مشتری شما از پلاستیک استفاده چند باره می کند که باعث افزایش راندمان تبلیغاتی شما می شود .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.7]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید