نمونه کار نایلون شیری

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نمایش مطلب
نمونه کار نایلون شیری

 نایلون شیری رنگ در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .

ویژگی ها و تمایز نایلون شیری سریشا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار

  • استفاده از بهترین نوع مواد اولیه پتروشیمی 
  • فرایند تولید نایلون شیری سریشا با دستگاه سه لایه روز دنیا انجام می شود که سبب می شود محصول با کیفیت بالایی تولید شده و ضربه پذیری بسیار بالایی داشته باشد
  • برای تولید آن رنگ بسیار قوی و با درصد بسیار بالا استفاده می کنیم که سبب پوشش دهی 100% می شود . مهمترین دلیل استفاده مشتریان از این محصول پوشش کامل آن است .
  • به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های به روز ، دوخت پذیری فوق العاده قوی داریم و با درصد خطای بسیار کمی تولید می شود .
  • به هیچ وجه ضایعات پلاستیک به این محصول اضافه نمیکنیم و یکی از راه های تشخیص آن سفیدی نایلون می باشد ، نمونه های درجه 2 یا درجه 3 این محصول به سفیدی نایلون شیری سریشا نیستند و مات می باشند ، دلیل آن هم استفاده از ضایعات است که سبب افت کیفیت نهایی محصول می شود .

مگر در صورت درخواست مشتری بنا به کاهش قیمت ، اما باید توجه داشت که چون این نوع محصول ( در صورت استفاده از مواد درجه 2 و 3 در مواد اولیه ) از مواد بازیافتی تهیه می شود به دلایل بهداشتی نباید به طور مستقیم با مواد غذایی و بهداشتی در تماس باشد .

در تصاویر زیر نمونه هایی از نایلون شیری را مشاهده می فرمایید .

پیشنهاد نویسنده :

نایلون شیری چاپ دار سریشا

نایلون شیری تولیدی در شرکت پلاستیک و سلفون سریشا از بهترین مواد اولیه و مستربچ تولید شده و پوشش دهی 100 درصدی دارد . ما مفتخریم انواع نایلون تولید شده را به دلیل تولید و عرضه مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت را به شما مشتریان گرامی عرضه کنیم . 

همواره خدمت رسانی به شما مردم عزیز ایران زمین افتخاری برای ماست .

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.9]
تگ ها : 09152167331 ابعاد نایلون پلاستیک دسته دار پلاستیک شیری پلاستیک شیری در مشهد پلاستیک شیری رنگ تولید پلاستیک در مشهد تولید پلاستیک مشهد تولید نایلون در مشهد تولید نایلون دسته دار شیری تولید نایلون دسته دار شیری در مشهد تولید نایلون دسته رکابی تولید نایلون سفید در مشهد تولید نایلون شیری تولید نایلون شیری در مشهد تولید نایلون شیری رنگ تولید نایلون شیری رنگ در مشهد تولید نایلون شیری مشهد تولیدی پلاستیک تولیدی پلاستیک در مشهد تولیدی نایلون تولیدی نایلون شیری تولیدی نایلون هاشمی جاپ نایلون شیری در مشهد چاپ نایلون شیری حامد فدایی خرید نایلون شیری در مشهد سریشا سعید مرادی شیری فروش نایلون شیری در مشهد قیمت نایلون فریزر نایلکس نایلکس سفید نایلکس شیری نایلون نایلون چاپی نایلون دسته دار شیری نایلون دسته رکابی ساده نایلون دسته موزی شیری نایلون رکابی نایلون رکابی شیری نایلون سفید نایلون سفید رنگ نایلون شفاف نایلون شیری نایلون شیری بسته بندی نایلون شیری چاپ دار نایلون شیری در مشهد نایلون شیری دسته دار نایلون شیری دسته رکابی نایلون شیری دسته موزی نایلون شیری رکابی نایلون شیری رنگ نایلون شیری سریشا نایلون شیری مشهد نایلون مشکی دسته دار نمایندگی فروش نایلون

3 دیدگاه

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید