نمونه کار نایلون شفاف

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نمایش مطلب
نمونه کار نایلون شفاف

نایلون شفاف

یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر موارد همانند سلفون و … است. به طور کل LDPE که پایه اصلی تشکیل دهنده نایلون ها می باشد ، دارای برخی از ویژگیهای ذاتی است که برای تغییر آن نمی توان از روش های مرسوم مانند افزودن مکمل و … استفاده نمود و برای حصول این موضوع باید دست به دامان دستگاه های تولید بروز شد .

نایلون شفاف در حقیقت نسل جدید کیسه های نایلونی می باشد که در عین لطافت و کشسانی دارای شفافیت بسیار ایده آلی نسبت به کیسه های نایلونی مشابه نیز می باشد. نایلون دارای جنس نرم است از همین رو اگر در ضخامت های پایین تولید شود نمی تواند وزن زیادی را تحمل کند و باعث پارگی نایلون می شود اما از طرفی جنس نرم آن باعث شده صدای کمتری تولید کند و کمی مات باشد که باعث جذابیت بیشتر آن می شود.

انواع پلاستیک شفاف

پلاستیک های دسته دار نایلونی و نایلکسی شفاف جزء کوچکی از خانواده بزرگ پلاستیک شفاف محسوب می شوند. از جمله نایلون شفاف میتوان به انواع کیسه های فریزری ، گلخانه ای و کشاورزی ، پلاستیک های بسته بندی و … اشاره نمود.

ویژگیهای نایلون شفاف

  • این نوع نایلون نسبت به کیسه های نایلکس دارای لطافت بیشتری می باشند .
  • برخلاف کیسه های نایلکسی که قابل تولید تا عرض های پایین ( معمولا ۷۵ سانتی متر ) می باشند این نوع نایلون ها قابل تولید تا عرض ۱۱۰ سانتی است و این امر باعث می شود تا بتوان از این کیسه ها در مصارف مختلف استفاده نمود .
  • قابلیت دیگر نایلون های شفاف تولید آن ها در ضخامت های مختلف می باشد به نحوی که امکان تولید این کیسه ها تا ضخامت ۱۶ میکرون باعث شده تا برخی این محصول را به عنوان رومیزی  و جایگزین سلفون های رومیزی استفاده کنند .
  • این محصول قابل عرضه تا عرض ۱۲۰ سانت و ضخامت حداکثر ۱۶ میکرون می باشد .

قیمت روز نایلون شفاف

قیمت نایلون / قیمت پلاستیک شفاف ضخیم / فروش انواع نایلون پلاستیک / خرید اینترنتی نایلون /قیمت نایلون و نایلکس در بازار / فروش عمده انواع نایلون / مرکز فروش عمده نایلون در مشهد / قیمت نایلون دسته دار کیلوئی/ قیمت پلاستیک شفاف متری

از آنجایی که قیمت مواد پتروشیمی مرتبا در حال نوسان و تغییر است لذا نمیتوان یک قیمت ثابت برای محصولات نایلونی و… تعیین کرد . لذا برای استعلام قیمت و ثبت سفارش کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

تولید و چاپ روی نایلون

چاپ نایلون / چاپ لوگو روی نایلون / نایلون چاپی / چاپ دیجیتال روی نایلون / چاپ نایلون تبلیغاتی / چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی / چاپ نایلون فروشگاهی / نایلون چاپی دار /چاپ نایلون/ تولیدی نایلون / تولید کننده نایلون/ تولیدی نایلون در مشهد / خرید نایلون شفاف / فروش عمده نایلون در مشهد / خرید نایلون / تولیدی نایلون در مشهد / تولید کننده نایلون در مشهد

غالبا اگر قرار باشد چاپی روی کیسه پلاستیک شفاف صورت بگیرد از یک یا نهایتا دو رنگ استفاده می شود که قسمت کوچکی از نایلون را پوشش می دهد ، به این دلیل که افراد سفارش دهنده این نوع محصول نمی خواهند هزینه زیادی پرداخت کنند و هزینه چاپ یک امر اضافی و بدون کاربرد می باشد و بیشتر افرادی که به فکر موارد چاپی هستند به صورت زمینه رنگی مدل خود را سفارش می دهند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 4.7]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید