نمونه کار نایلون پنیر پیتزا چاپ هلیو

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
نمونه کار نایلون پنیر پیتزا چاپ هلیو

پلاستیک بسته بندی پنیر پیتزا

پنیر پیتزا یکی از محصولات تولیدی کارخانه جات لبنی است که این کارخانه ها از نایلون های بسته بندی یا استرچ برای بسته بندی این محصول استفاده می کنند . نایلون بسته بندی یکی از مهمترین نیاز های کارخانه های لبنی است که در صورت نبود نایلون ، خط تولید کارخانه متوقف می شود.

در کارخانه محصولات لبنی برای بسته بندی پنیر از دو روش استفاده میکنند. یکی بسته بندی قالب های پنیر در ظروف پلاستیک و یکبار مصرف یگر و نوع دیگر بسته بندی پنیر در نایلونهای شفاف که قابلیت چاپ پذیری هم دارند.

از محاسن استفاده از پلاستیک بسته بندی پنیر به جای ظروف این است که پلاستیک نسبت به ظروف یکبار مصرف هزینه کمتری دارد و صرفه اقتصادی دارد و علاوه بر آن با یک چاپ با کیفیت، ظاهر زیباتر و شکیل تری هم به بسته بندی می دهد.

ویژگی نایلون بسته بندی پنیر پیتزا

این پلاستیک ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و با افزایش ضخامت، مقاومت شان هم بیشتر می شود. البته لازم به ذکر است که برای بسته بندی پنیر از نایلون استفاده نمی شود بلکه از cpp لمینت بر روی opp استفاده می شود که دارای مقاومت بسیار زیادی است. لذا در صورتی که می خواهید از پلاستیک برای بسته بندی پنیر استفاده کنید اصلا نگران پارگی در حین حمل و نقل و جابجایی نباشید . سریشا کیفیت چاپ و تولید را به صورت تضمینی ارائه میدهد.

به صورت کلی برای بسته بندی پنیر پیتزا سه شکل وجود دارد :

  • بسته بندی در ظروف پلاستیکی یکبار مصرف
  • بسته بندی بصورت سوسیس کالباسی
  • بسته بندی های نایلونی 

تولید نایلون پنیر پیتزا

سریشا قادر به تولید نایلون در تمام ابعاد و ضخامت هاست و در زمینه تولید در ابعاد مختلف محدودیتی نداریم و همه انواع پلاستیک بسته بندی پنیر پیتزا و سایر مواد غذایی را با توجه به نیاز مشتری از نظر سایز، ابعاد و ضخامت تولید می کنیم.

چاپ نایلون پنیر پیتزا

 لازم به ذکر است که جنس نایلون پنیر پیتزا باید به گونه ای باشد که از قابلیت چاپ پذیری بالایی برخوردار باشد. لذا برای بسته بندی پنیر با نایلون بیشتر از جنس متالایز با چاپ استفاده میشود. نمونه نایلون متالایز چاپدار، میتوان به بسته بندی چیپس اشاره کرد منتها برای پنیر پیتزا باید از ضخامت و مقاومت بالاتری برخوردار باشد و کیفیت خوبی برای چاپ داشته باشد. سریشا کیفیت چاپ روی نایلونهای تولیدی اش را کاملا تضمین میکند.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 7 میانگین: 4.6]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید