نمونه کار نایلون بسته بندی زغال

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
نمونه کار نایلون بسته بندی زغال

واحد تولیدی سریشا تولید کننده

پاکت بسته بندی زغال و نایلون مشکی دسته دار برای بسته بندی ذغال

پاکت های بسته بندی زغال را می توان با جنس های مختلفی از جمله نایلون، سلفون، کارتون و کاغذ انجام داد. اما در بین همه این نوع جنس ها، بسته بندی نایلونی یکی از پرکاربردترین و ایده آل ترین موارد می باشد. نایلون یا پلاستیک را می توان برای بسته بندی انواع گوناگون ذغال از جمله ذغال کبابی، ذغال لیمو و… مورد استفاده قرار داد.

پاکت بسته بندی زغال از نوع نایلون، مزیت های متعددی نسبت به نمونه کاغذی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به مقاومت بسیار بالاتر نایلون نسبت به کاغذ در برابر پارگی و رطوبت اشاره کرد. از دیگر مزایای نایلون، امکان ایجاد دسته برای حمل و نقل راحت تر است که این ویژگی در مورد بسته بندی های کاغذی امکان پذیر نیست. همچنین نایلون دارای قابلیت چاپ پذیری بالایی می باشد و می توان با چاپ چند رنگ روی پلاستیک ذغال بسته بندی های شیک و زیبایی را تولید کرد و با طرح های جذاب مشتریان بیشتری را ترغیب به خرید محصول خود کنید.

همه چیز در مورد تولید و چاپ نایلون بسته بندی ذغال

نایلون بسته بندی زغال

چاپ روی پاکت بسته بندی زغال

به عقیده کارشناسان و مشاوران تبلیغات، اگر روی نایلون بسته بندی ذغال خود از هیچ چاپی استفاده نکنید هیچ فروشی نیز نخواهید داشت، زیرا با چاپ برند خود همراه با اطلاعات محصول است که می توانید اعتماد مشتری به محصول را جذب کنید.

یکی از مهم ترین عوامل در خرید برای عموم مردم، در یک محصول، نوع بسته بندی آن است. از همین رو می توانید با چاپ تصویر و بالابردن کیفیت بسته بندی میزان فروش خود را افزایش بدهید و خود را به یک برند تبدیل کنید .

ما در مجموعه سریشا، قادر به چاپ انواع تصاویر و متن و لوگو روی انواع پلاستیک هستیم، از همین رو، چاپ روی نايلون ذغال از 1 تا 8 رنگ full hd انجام می شود.

 

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.7]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید