تولید و چاپ نایلون دسته موزی

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته موزی
  4. نمایش مطلب
تولید و چاپ نایلون دسته موزی

نایلون دسته موزی 

امروزه و با تغییر سبک زندگی مردم یکی از صنایع بسیار مهمی که گسترش و توسعه زیادی یافته است صنعت پلاستیک بوده و یکی از پرکاربردترین محصول تولیدی این صنایع تولید نایلکس و نایلون می باشد. این کیسه ها دارای انواع مختلفی می باشند که یکی از آن ها نایلکس و نایلون دسته موزی است که یکی از پرکاربردترین کیسه هایی است که در مشاغل مختلفی از آن ها استفاده می شود. البته بین نایلون و نایلکس تفاوت هایی وجود دارد که یکی از آن ها نوع پلی اتیلن بکار رفته در تولید می باشد. پلی اتیلن سنگین در تولید نایلکس و پلی اتیلن سبک در تولید نایلون به کار می رود. به همین دلیل در وزن خاص و برابر، نایلون نسبت به نایلکس دارای تعداد کمتری اند ولی خاصیت کشسانی بسیار بالایی دارند. نایلون برای حفظ خاصیت کشسانی خود باید ضخامت بیشتری داشته باشد و این دلیلی برای تعداد کم آن هاست. کیسه پلاستیکی  دسته موزی بر حسب جنس، رنگ، طرح، اندازه و… با یکدیگر تفاوت هایی دارند. نایلون دسته موزی از چاپ پذیری خوبی برخوردار بوده و می توان انواع طرح، تصاویر، لوگو و نوشته را روی آن حک کرد و از آن به عنوان یک پلاستیک تبلیغاتی شیک بهره برد. نمونه هایی از کاربرد پلاستیک دسته موزی را می توان در فروشگاه های عرضه کننده بسته بندی پوشاک، مواد غذایی، خشکبار و تنقلات، کتاب و لوازم تحریر، لوازم خانگی، لوازم آرایشی، داروخانه ها و… مشاهده کرد.

قیمت پلاستیک دسته موزی

قیمت چاپ نایلون دسته موزی/قیمت نایلون دسته موزی با چاپ/قیمت عمده نایلون دسته موزی/ قیمت نایلون دسته دار

قیمت گذاری نایلون و نایلکس دسته موزی بر حسب قیمت ماده اولیه آن است که با توجه به تغییرات زیاد در بازار نمی توان قیمت ثابتی ارائه کرد. ولی کارشناسان ما در شرکت سریشا همه روزه قیمت روز مواد را استعلام کرده و قیمت های به روز شده را خدمت مشتری ها اعلام می نمایند. محصولات تولیدی شرکت سریشا به دلیل حذف واسطه ها و تولید مستقیم در کارخانه از کمترین قیمت و بالاترین کیفیت بر خوردارند.

تولید و چاپ کیسه پلاستیکی دسته موزی

تولید نایلون دسته دار/ نایلون چاپی دسته موزی / نایلون دسته موزی خام / نایلون دسته موزی تبلیغاتی/چاپ بر روی نایلون موزی/ چاپ نایلون دسته موزی/ کیسه های دسته موزی آماده چاپ/تولید نایلون دسته موزی / نایلون دسته دار/ تولید عمده نایلون دسته موزی در مشهد / تولیدی نایلون دسته موزی در مشهد

هرگونه سفارش سازی نایلون طبق خواست مشتری را در شرکت سریشا انجام می دهیم. کافیست تا طرح مورد نظرتان را برای مشاوران شرکت ما ارسال نمایید. بدیهی است که  هرچه تعداد رنگ بیشتری در طرح مورد سفارش تان باشد باید حجم سفارش را بالال ببرید به ازای هر یک رنگی که در طرح چاپی اضافه شود باید حداقل 100 کیلوگرم میزان سفارش افزایش یابد. امکان تولید نایلون دسته موزی در سه مدل ته و بغل دوخت، ته کاست و بغل دوخت، بغل کاست و ته دوخت وجود دارد که تمامی انواع آن هم قابلیت و امکان چاپ دارند. انجام چاپ روی این نایلون ها علاوه بر اینکه به زیبایی و چشمگیرتر شدن آن کمک می کند می تواند ابزاری جهت تبلیغ کسب و کار شما هم می باشد.

ابعاد پلاستیک دسته موزی

کیسه پلاستیک دسته موزی یکی از مناسب ترین نایلون برای فروشگاه های لباس است که در ابعاد و ضخامت های مختلف قابلیت تولید دارد و هرچه ضخامت افزایش یابد قطعا تحمل بار وزنی و فشاری بیشتر خواهد شد. اما چیزی که مطرح می شود این است که این نایلون بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و برای حمل بارهای زیاد کاربرد ندارد. در شرکت سریشا امکان افزودن کاست به بغل و ته کیسه پلاستیکی هم وجود دارد.

خرید و فروش پلاستیک دسته موزی

خرید نایلون و نایلکس دسته موزی/ خرید نایلون دسته موزی تبلیغاتی/ فروش نایلون دسته موزی / خرید کیسه پلاستیک دسته موزی

برای استعلام قیمت، ثبت سفارش، خرید و فروش به صورت عمده و همچنین حجم پایین با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل نمایید و مهمان مشاوره رایگان کارشناسان فروش شرکت ما باشید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.5]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید